Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  >
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 11:02 am
Постове: 132
Автомобил: Subaru Libero+Vivio
Рейтинг: 54
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
SUB написа:
Колеги дайте линкове на онлаин магазини от европата в който да има части за вивио и либеро че ми побеля косата тука.

Е намерих си сам магазин, и то от Япония-изпращат с ЕМС експресно абсолютно всичко за японски автомобили, плаща се през пай-пал. Пратката идва за 3-4, макс 5 дни от япония на митницата ако е за над 300лв., или на пощата ако е за под 300лв. Най-важното е че думички от рода на "нямаме" или "и в цяла европа няма" който думички чувах тука в продължение на повече от месец от най-различни наши магазини не съществуват :D, а и не се чака по 20 и кусур дена за да разбереш че от близкия наш Бг магазин са ти доставили некъв ментак от дубай за който ментак гледайки те умно ти обясняват че е оригинал джапански и струва три пъти по скъпо от оригинала в Япония. Либерото се оборудва с нови бутала и почти всичко чисто ново оригинал джапанско по двигателя със няколко пратки.
Сайта на магазина е http://www.impex-jp.com/ На всички въпроси отговарят на Руски, или Англииски така че няма и езиков проблем-е отговарят обикновенно през ноща така че четеш отговора на пощата си на другия ден.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 46

Пет Ное 07, 2014 7:44 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 2:02 pm
Постове: 7
Автомобил: Subaru Impreza WRX STI
Телефон: 0897849577
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, дай някакъв телефонен номер на който мога да те намеря. Мисля да поръчвам части от сайта, който си посочил и в тази връзка искам да те питам някои неща. Благодаря предварително.

Нед Ное 16, 2014 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 11:02 am
Постове: 132
Автомобил: Subaru Libero+Vivio
Рейтинг: 54
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пратих телефона на л.с., каквото мога ще съдействам. По принцип всичко си е описано в самия сайт как става-има отговор на всеки един въпрос, има и поле за контакти където може да си пишем на руски, или англииски дори и чрез гугъл преводача. Поне аз не видях някакви затруднения когато правих поръчките си.
 8

Нед Ное 16, 2014 11:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 01, 2013 3:39 pm
Постове: 103
Местоположение: София
Телефон: 0898268926
Рейтинг: 13
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
някой знае ли за сервиз, където освен да са виждали Субару предлагат и лепене на пластмаси?

Вто Ное 18, 2014 11:20 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 2:02 pm
Постове: 7
Автомобил: Subaru Impreza WRX STI
Телефон: 0897849577
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Много благодарности на колегата SUB, изключително внимателен и готов да помогне. Частта която поръчах от http://www.impex-jp.com/е вече тук и съм много радостен. Работят бързо и професионално.

Сря Ное 26, 2014 12:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Дек 18, 2014 9:50 am
Постове: 29
Местоположение: Варна
Автомобил: Аутбек H6/3.0
Телефон: 0897835395
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
здравейте, нов съм щото си чакам аутбека. Ще ходя да гледам нов внос в Бургас, но не знам сервиз там. Има ли такъв или да ми препоръчате кой от Варна ще ми свърши услуга да дойде с мен да я видим на място
Благодаря ви предварително

Чет Дек 18, 2014 9:54 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 2:34 pm
Постове: 194
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2005
Рейтинг: 48
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Искам да благодаря на ЛЮБО и колегите му от ( Любо ТАЙЪРС ) за доброто отношение и перфектно свършената работа по моята кола!
ГОРЕЩО ГО ПРЕПОРЪЧВАМ! =D> :good:
 1

Чет Дек 18, 2014 10:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 07, 2014 11:02 am
Постове: 19
Автомобил: Forester 2.0 XT 2003
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет на всички!

След неприятен опит с непрофесионални сервизи, искам да оставя коментар и тук, и да изкажа опита си с Радо, от сервиза на Любо в Люлин, София : http://luboservice.com/bg/serviz/gazovi-injekcioni/

Пуснах тема във Форестър раздела, искайки мнения за читав газаджия в София, при който да закарам моето Субару Форестър 2.0 ХТ Турбо.

Всички отговорили, почти без изключения, ме пратиха при Радо.

Радо е един наистина читав човек, което при него не е ключовото, ами именно отношението му към работата, клиента и начина му на мислене като цяло.

Деня след като сложих газовата, на път за Бургас ми изтече маслото на скоростната кутия, поради причини описани в Черния Списък на Сервизи и които по никакъв физически начин не могат да бъдат отнесени към слагането на ГИ.

Звъннах на Радо за съвет. Не ме остави на мира, през всеки етап на този каръшки ден. Направи куп проверки по коли в сервиза при Любо, за да може да ме ориентира и да не ме излъжат. Такава подкрепа от непознат човек не бях срещал, макар че съм далеч от убеждението че такива хора няма по принцип. Колкото и да продължавам с подобни думи, ще изглежда излишно, защото не съм в състояние да предам такова отношение с прости думи.

За самия ГИ:

Колата върви перфектно, разхода е повече от задоволителен, като извън градско ми даде ~13-14 литра на 100, при средна скорост 160 КМ в час.

След като минах 600 км, отидох за допълнителна проверка на ГИ-то, която е по-скоро препоръчителна, от колкото задължителна. За спокойствие на клиента и изрядно гаранционно обслужване.

В обобощение, много кадърно и професионално свършена работа от човек, който е достатъчно известен във форума и няма нужда от купища хвалебствени думи. Делата му ги карат много хора от форума и се радвам, че попаднах точно там.

Благодаря ти, Радо!

Исках също да добавя един ред за МЕПЕКС сервиз в Пловдив, където усъмнах след гореспоменатата повреда.

Факт е, че им отне 2 седмици, за да поправят нещо, което отнема около ден-два работа, но там имаше непредвидени обстоятелства свързани с куриери, специфични части, етс.

Петър Щерев, собственика на сервиза, е малко труден, да не кажа много, но когато се тегли чертата, той е успял да направи един прекрасно обурудван сервиз, с множество възможности и качествени монтьори.

Благодаря и на него!

Весели празници на всички!

Пет Дек 19, 2014 9:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 10, 2009 12:38 pm
Постове: 205
Местоположение: София
Автомобил: IMPREZA'94,FORESTER 2.5XT'07
Рейтинг: 87
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Напълно въм съгласна с мнението на колегата за Радо освен от газ разбира и от много други неща и най-важното е че винаги обръща внимание на клиентите независимо колко работа има,за разлика от друг негов колега =D>

Пет Дек 19, 2014 10:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 3:40 pm
Постове: 577
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 355
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нека добавя и аз няколко думи за "Субаруленд" и в частност Краси.
Преди няколко дни, автомобилът ми влезе в 19.30ч. за смяна на ламбда сонда и датчик на коляновия вал. Беше се появило някакво тресене на ниски обороти, които на всичкото отгоре падаха драстично.
Краси смени частите, които самият той ми достави на чудесна цена, като през цялото време автомобилът ми беше предпазен от всякакво одраскване. Тъй като лакът е пресен, Краси буквално покри всички елементи, до които можеше да има дори хипотетичен досег.
Смени частите, но се оказа, че сме решили проблема наполовина. След няколко теста, "разговори" с ECU и чиста проба "know how" проблемът бе решен окончателно. Часът бе 12:30 или 30 минути след полунощ.
Искам да изкажа искрените си благодарности за отношението, добрата работа и най-вече за това, че Краси дори не спря за да хапне сандвичите, които му стояха от сутринта, докато не реши проблема! Никой не е длъжен да работи до среднощ, а обикновено в такива ситуации се появява репликата "Ами остави я, утре като дойда на работа - продължаваме!". При Краси подобни фрази не съществуват и жертва времето си за почивка и сън за да получа автомобилът си такъв, какъвто го познавам и е редно да бъде.
Макар и да не е част от този форум е редно да се знае, че коректно отношение и грижа за клиента има. Малцина са хората, които ще работят по автомобила ми, сякаш е техен.
Благодаря ти Краси!

_________________
Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е гот - това е чалга!
 16

Съб Дек 20, 2014 5:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Постове: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дойде ред и аз да благодаря на двама колеги и приятели:

Асен ( bad dog ), отдели ми 3 дена по 2 часа от времето си и то в неудобни часове ( вечер след 19ч или Събота сутрин ), за да ремапне колата, и то не просто набързо, а дори и след завършека, да провери как работи колата на газ и да се направят финни донастройки на газ ако се налага. Нямам дино тест, но резултата за мен е предоволен - бърза и риспонсна кола.

Радо ( pradabg ), след почти месец борба и 6-7 настройки и т.н. имаме настройка, която е 1:1 с тази на бензин и сме на финала. Важното тук е, че въпреки сложния казус, Радо не спря да търси решение и да пита колеги ( в което няма нищо лошо ), за да е доволен клиента.
Още повече, че настоя донастройките на газ да се направят в реално време с мапера ( Асен ), за да е сигурен че всичко е наред.


Благодаря! :bow:

Нед Дек 21, 2014 8:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Постове: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз също бих искал да споделя положителния си отзив от Краси (Субаруленд).

На колата й спадна налягането на маслото с около 1.5 бара. Още на следващия ден той ме прие и започна диагностика. Важно тук да отбележа е, че колата не показваше никакви симптоми - нито се е тресяла при студен старт, нито е светвала лампичката за маслото или нещо подобно, само единствено уредите показаха отклонение.
Първоначално се смяташе, че е причината е в смукателя на маслената помпа, който по принцип е дефектирал на доста коли. Много по темата има в чуждите форуми, както и полезно четиво от колегата Алекс в нашия форум, което ви препоръчвам - цък След като сменихме смукателя, за жалост, налягането обаче остана същото. Краси методично изброи всичките възможни източници, които биха могли да доведат до понижено налягане и се насочихме към маслената помпа и клапанът за регулиране на налягането. Именно там се оказа проблемът и той беше отстранен. Още при първото запалване, колата възстанови старите си параметри и заработи, както години е била.

За повече информация с проблема, симптомите и полезни съвети: цък

На колегите, особено тези които карат турбинирани коли бих им препоръчал да си сложат допълнителни уреди, тъй като в много от случаите те могат превантивно да подскажат за скрити проблеми, които трудно се хващат иначе. :)

И не на последно място, бих искал да благодаря на Краси за добре свършената работа - прие ме веднага и работи дори през нощта докато не се разреши проблема, от който можеше има сериозни последствия, ако не беше отстранен своевременно! Благодаря!

Нед Дек 21, 2014 3:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2012 7:14 pm
Постове: 220
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy IV B13_
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Аз също мога да кажа само хубави неща за Краси и Венци от SUBARULAND

Смениха ламбда сонда и направиха реглаж на клапаните за отрицателно време след което колицата заработи като ROLEX :bow:
Обръщат внимание на клиентите и дават съвети и препоръки за следващи манипулации по колата!

Препоръчвам ги :good:

_________________
Пазете природа чиста с www.naPalatka.bg и намерете своето кътче чрез www.SpotBulgaria.net въздушна фотография www.Quadvert.com

Нед Дек 21, 2014 5:43 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Мар 06, 2013 2:50 pm
Постове: 155
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6 3.0 AT 2002 бенз.
Рейтинг: -47
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
Колеги, искам да споделя моите впечатления и да похваля Краси от subaruland (agent dust от форума). :bow:
И аз не знам защо го отбягвах дълго време - може би го свързвах с Митака, където е работил преди, но това се оказа грешно предубеждение от моя страна и реално много неща по колата можеха да се оправят и по-рано.

Обадих му се почти случайно - =Alex= от форума беше написал, че очакват машина за пълна смяна на маслото на автомата, та само се обадих да го питам кога ще пристигне. Понеже ми каза, че няма да пристигне скоро, а в Дунев слагат кофти масла, отидох при него да го сменим без машина. Прие ме още на същия ден и се занимава над 4 часа с колата, като през това време пристигаха и дгури клиенти, но той се занимаваше само с моите проблеми. За тези 4 часа, без да го питам и моля, прегледа и ми каза за колата неща, които за 2 години никой не е успявал да ми каже:
- веднага установи, че в скоростната кутия няма достатъчно масло (губеха се към 4 литра!)
- прегледа внимателно абсолютно цялата ходова част
- откри въздушна възглавница в охладителната система, с която се бори към 1 час, каза ми кои маркучи трябва да се сменят, ако искам колата да не ме остави на пътя
- каза ми кои течности трябва да проверявам редовно и как
- каза ми доста неща по монтажа на газовата, които не са добре свършени
- каза ми, че състоянието на двигателя след ремонта е добро, въпреки, че не е правено от "субараджия" и въпреки препоръките за ревизия от форума
- направи компютърна диагностика, като точно измери на колко градуса включват перките на радиатора
- нямаше никакъв проблем да сипя масло, което аз бях избрал за скоростната кутия - Valvoline Maxlife ATF (препоръчвам!), дори се обади на АутоПлюс и директно му го доставиха, без аз да се занимавам
- тези допълнителни дейности дори не влизаха в цената за труда
- всичко това беше щателно описано и вкарано в неговата система
- нямаше никакъв проблем да стоя там, да гледам и да го разпитвам кое и как

В заключение искам да кажа, че Краси превъзхожда с класи майсторите, при които съм ходил досега, а те не са малко - над 10! Не само с това което казва, с идеите, които има, но и с това което реално прави по колата и с огромния си ноу-хау за марката. Показателно е и това, че телефонът му е почти винаги зает и идват постоянно хора пред сервиза. Бях загубил надежда, че някога ще намеря такъв човек в БГ, но Краси ми вдъхна надежда и увереност, че Субару може да се кара и поддържа в БГ - защото отдавана бях вдигнал ръце.
Мисля, че трябва да се радваме, че го има и да го пазим като писано яйце, защото колите се сменят, но майсторите всъщност са много по-важни! :bow:

Пон Дек 22, 2014 3:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 03, 2012 3:12 pm
Постове: 72
Автомобил: outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, този subaruland дали е сервиза на околовръсното и Симеоновско шосе.Мисля и аз да намина.

Пон Дек 22, 2014 5:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Мар 06, 2013 2:50 pm
Постове: 155
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6 3.0 AT 2002 бенз.
Рейтинг: -47
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
Да, ето и картата:
https://www.bing.com/maps/default.aspx? ... &mkt=en-US

Пон Дек 22, 2014 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 13, 2012 3:24 pm
Постове: 205
Местоположение: с. Труд обл. Пловдив
Skype: bat_rado3
Автомобил: легаси 2002
Телефон: 0898735912
Рейтинг: 40
От звездите одобрен
Отговори с цитат
благодарности на момчетата от Любо Сервиз в Люлин.
Днес ме приеха , въпреки че отидох без уговорка, направиха оглед на колата, диагностика, казаха си всичко което установиха.
Много точни пичове :bow:

Пон Дек 22, 2014 10:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 13, 2012 3:24 pm
Постове: 205
Местоположение: с. Труд обл. Пловдив
Skype: bat_rado3
Автомобил: легаси 2002
Телефон: 0898735912
Рейтинг: 40
От звездите одобрен
Отговори с цитат
здравейте колеги!
Тъй като постоянно има запитвания за доверени , проверени сервизи дойде ми идея да направя карта с GPS координатите им , която ще бъде от полза на всички. Но, ми е нужна вашата помощ . Моля тези който имат такива координати да ми ги изпратят , може и на лични.
Поздрави и весели празници!

Вто Яну 06, 2015 3:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 28, 2014 7:04 am
Постове: 51
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2006
Телефон: 0884603297
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Препоръчвам на колегите от област Монтана, Враца, Видин и останалите ;) Румен Киров, сервиза му е на ул. 21-ВИ век .

Пон Яну 19, 2015 3:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Постове: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
a_todorov написа:
Здравейте,
Препоръчвам на колегите от област Монтана, Враца, Видин и останалите ;) Румен Киров, сервиза му е на ул. 21-ВИ век .


И в трите града ли е на същата улица, колега?

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Пон Яну 19, 2015 3:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор