Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  >
 Черен списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 05, 2008 8:44 am
Постове: 29
Местоположение: СОФИЯ
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Преди три дни оставих амортисьора си за рециклиране в сервиз "РЕСПЕКТ" този който е към Требич след Илиянци,платих си капарото което беше 25 лв,и оставих въпросния амортисьор,казаха че за няколко часа ще стане,2 дни седя там,на втория ден звънях 120 пъти очевидно човека невдигаше,започнах да звъня от друг тлефон и там невдигаше,това ок,ама почна и да затваря което ме притесни доста защото за Вивио амортисьор трудно се намира,фанахме се двамата с брата и отидохме да си го вземем,бяхме готови на всичко (ако се сещате) но за техен късмет имаше една жена там отвори ни и си го взехме,седеше си там както го оставихме,не го бяха пипнали,а лошото е че този човек има и авто морга,тия 25 лв няма да ги видиме със сигурност,но поне амортисьорчето си взехме ! :drunk: при тия авто РЕСПЕКТ да не сте стъпили,бахти боклуците смотани.....късмет извадиха че не им изпотрошихме сервиза с брат ми.....предупреждаваме Ви НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ! намира се точно на светофара след Илиянци преди да направиш голямата дъга към Требич. ГОЛЕМИ МОШЕННИЦИ !!!!

Хайде със здраве !

_________________
НАЙ-ВАЖНОТО В КОЛАТА Е "ЕМБЛЕМАТА"

Чет Дек 23, 2010 9:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Постове: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
---------- Препратено съобщение ----------
От: lawsbg.com <[email protected]>
Дата: 17 май 2011 19:01
Тема: LawsBg съветва: Внимавайте при покупка на авточасти!
До: [email protected]


Здравейте приятели,

Поради множеството теми във форума ни, свързани с нелоялно отношение от страна на монтьори, тенекеджии, търговци и застрахователи, съветваме:

1. При смяна на масло недейте да слагате "каквото ви дадат" от бидона! Следва предварително да се информирате какво точно масло е нужно за Вашия двигател. За целта може да ползвате онлайн КАЛКУЛАТОР ЗА МАСЛА или да прочетете спецификациите в документацията на автомобила.

2. Закупувайте авточасти единствено от лицензирани вносители. В случай, че техните цени и условия за доставка не съответстват на очакванията Ви и се наложи да закупите тайвански или китайски авточасти, изисквайте гаранция!;
3. Договаряйте предварително цената за всяка една автоуслуга с доставчика!
4. При сключване на застраховка Каско или Гражданска отговорност, прочитайте внимателно условията на застрахователя;

Поздрави и с пожелания за хубави празници!

Екип,

Lawsbg.com,

Сря Май 18, 2011 8:36 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 6:49 am
Постове: 414
Рейтинг: -51
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
във варна сервизът който е до жижо, срещу метро, няма да давам подробности и да плюя само ще кажа да внимавате
не ми откриха ТЕЧ от който щеше замалко да ми изпърди колата и се наложи да ме дърпат, и при положение че им казах :-?
и други работи които иска мога да му обясна на лично

поздрави

Сря Сеп 21, 2011 1:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Постове: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
махони написа:
дали важи гаранцията
Ей, с тия гаранции и на мен ми се направиха, ама аз ги оствирих. По-лошото е, че слагаха масло Арал, вместо Мотул. Сега не ги знам какво слагат.
Иначе в някои ситуации реагират със неочаквана бързина, случвало ми се е за един час да ми укрепят предната броня, след като я бях разкъртил зверски и трябваше да пътувам на следващия ден към морето.

Сря Сеп 21, 2011 2:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Пон Мар 05, 2012 10:22 am
Постове: 1
Автомобил: Alfa Romeo 147
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, не карам Субару, но се регистрирах в този форум, за да изразя мнение относно сервиз Субару Томей и евентуално да помогна на хора, които се замислят да ремонтират там. Преди сервизът се намираше на Ботевградско шосе, сега е в Слатина близо до зеленчуковата борса. Изключително некоректни, много бавно работят. Лъжат, че вскичко е готово, впоследствие се крият, не вдигат телефони. Освен това вземат парите от застрахователя и уж поправят колата, а после я връщат в същото ако не и по-лошо състояние. В следствие на това имам едно неработещо ел.стъкло и пръскалка за фара, които не работи вече. Сега не мога да си заведа щета отново, защото те са минали тези детайли и ще трябва да плащам от джоба си. Когато става въпрос за щета по застраховка, веднага се захващат, защото знаят, че ще вземат чисти пари без да вършат нищо, а когато става въпрос за дребни поръчки за части изобщо не си правят труда да вдигат. Освен това се опитаха да ми откраднат дюзи за пръскалките на фаровете и капачки на стойност 350 лв под предлог, че са ги използвали, а това са старите и не ми трябват, но аз си ги взех и видях, че са си чисто новите, които си бях купила. Положението там е страховито, по- големи лъжци дори и от Тандер. :facepalm:

Пон Мар 05, 2012 10:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Постове: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Рейтинг: 162
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз също имам подобна случка с тях - чаках фар за един лексус три месеца - вдигаха ми телефона само по веднъж от един и същи номер. Всеки път беше "чакайте да проверим и ще ви звъннем" и до там. Накрая си взех възлагателното писмо, отидох в Дибора и след 1 седмица си имах нов фар.

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.
 1

Вто Мар 06, 2012 9:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Постове: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Аз за късмет не мога да кажа още лошо за никой сервиз,и слава богу,доброто го казах там където трябва,но все пак да споделя мнение и аз за сервиза на прословутия Митак.Там отидох докато мислех да си купувам колата още,и мнението ми е следното:Едно че едвам открих кое е сервиза,защото там базата е толкова мизерна,че като влязох си помислих че съм попаднал в нещо изоставено,а не в действащ сервиз,но както и да е,намерих че имало живот там.Самият Митак си ми отдели човека 2-3 мин да ми обясни с 2 думи това което го попитах,но аз лично още тогава се отвратих от мизерията и затрупания с боклуци гараж,и без да ми е сторил нищо лошо човечеца,вече се бях отказал от него.Не можа да ми направи второ първо впечатление,и ме загуби като клиент на секундата.За моя радост намерих Любо,и мисля да остана лоялен до край към него

Нед Апр 22, 2012 10:38 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Постове: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Рейтинг: 162
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Митко в момента строи сервиз, който ще сложи доста сервизи, дори и официални в малкия си джоб. Огромен е и на топ място. Като гледам как яко се работи, като нищо в края на годината ще са вече там. Понякога базата не е от значение за професионализма. Външния вид по-често лъже.

П. С. Според мен, не си ходил в официалния сервиз на горубляне. :) Аз го търсих около 20 минути, 3 пъти звънях на нелюбезния служител да ми обяснява и като го намерих, останах отвратен. Пълна мизерия, а на вс отгоре, навсякъде пише КИА и има едни плакати на субару от късните 90-т...

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.

Нед Апр 22, 2012 10:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Постове: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не,в Горубляне не само не съм ходил,а дори и не знам ,че има такъв сервиз.Иначе за Митака както казах съм чувал много лошо,но аз лично нямам мнение за човека,не съм му ползвал услугите и се надявам да не му ги и ползвам.Харесвам си моя човек,надявам се никога да не ме издъни.А що се отнася до външния вид,той за мен е важен.Не мога да кажа че човек с мръсни обувки и нечисти дрехи държи на себе си,както и не приемам факта че в мръсен и гаден сервиз ще държат на колата ми.Може и да греша,но аз така разсъждавам,ти ако не държиш на себе си,не държиш и на останалите :)
 14

Нед Апр 22, 2012 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 21, 2010 1:56 pm
Постове: 33
Местоположение: София
Автомобил: Subaru impreza `02 1.6/95hp
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здеавейте, колеги!

Видях този раздел във форум-а и нямаше как да не пиша. Наскоро си изпатих с един автобояджия и тенекеджия. Пратих му колата за пребоядисване на предна броня, задна броня и задна врата. Е, както се сещате резултатът беше убийствен. Бронята почна да се лющи на първия месец, а задната врата излезе, че въобще не е изчукана както трябва. :facepalm: Майсторът се казва Ивайло, не знам дали това е начинът му на работа или просто отношението към мен като клиент. Не е единствения път, в който му се доверявам като майстор, но беше за последно. Имайте едно на ум, ако ще карате колите си при него! Това е сайтът и координатите му http://www.pifa-tuning.com/ .

Поздрави!

Нед Апр 29, 2012 10:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Постове: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Такааа....време е да насолим едни "хубавци": BRC в Дружба...вече 3 броя субарута извън строя след газифициране там...2бр(Легаси и Аутбек) с изгорели гарнитури глави и 1бр Фори 2,5ХТ с прецакан заден диф след дълги "тестове" за настройки на новомонтираната газова...клиента се чудел от какво пък са тея черни следи по асвалта :facepalm:
Ако някой иска да допълни ...МОЛЯ :idea:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Пон Май 21, 2012 10:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Постове: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Дойде времето и аз да споделя:
Безкрайно разочарован съм от сервиза, на 16.09.2011г. закарах колата за смяна на: филтри купе, маслен, въздушен, скоростна кутия, масла на заден дифер., скоростна кутия, двигател + промивка ,спирачна течност+промивка, накладки и ИЗНЕНАДА, ДНЕС СЕ ОКАЗА ЧЕ ФИЛТЪР ЗА КУПЕТО НЕ Е СЛОЖЕН което предполага (поне за мен) че и филтъра в скоростната кутия не е сменян, промивките не са правени, а може и някое от маслата или спирачната течност да са икономисани. Това ми струваше 1220 лв. Колата си получих същият ден около 20.00ч. лично от Митака.

Вто Юли 03, 2012 12:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Постове: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имал пари-дал. Казваше бай Ганьо.

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Вто Юли 03, 2012 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2010 7:49 am
Постове: 54
Местоположение: гр. София
Skype: dimothedevil
Автомобил: Subaru Outback 2,5 limited
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Искам и аз да се изкажа, често минавам покрай въпросното място, по друга работа, и бях доста изненадан днес като видях как един възрастен човек (беше от сервиза със сигурност, незнам как се казва) се опитваше да пробие дупка до гърловината за бензина, за да монтира пълначката на някаква газова, знам какво правеше защото го попитах какви са му намеренията с този секач и този чук....колко се радвам, че не отидох в този сервиз още от началато. Нищо лично, не искам да обидя никой.

Мнение на един случаен минувач.

_________________
Ако правиш нещо, го прави както трябва
http://airsense.alle.bg/

Вто Юли 03, 2012 1:51 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Постове: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
При Митака май зачестиха издънките и един приятел с Аутбек H6 изрева че не са били сменени нещата за които е оставил колата и си е платил...сметката иначе е била над 1000лв ](*,) Сагата е много дълга....та и стартера са му изгорели/сменили...и т.н.,Агента знае за случая,ако иска да пише...аз пиша това което ми разказа момчето и то вкратце :idea:
Колеги вземете си мерки,ще ви избягат клиентите с такова отношение,ако е истина!!!

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Вто Юли 03, 2012 2:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Постове: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
1040 написа:
Имал пари-дал. Казваше бай Ганьо.

Всеки влзъл в сервиз си е направил сметка,че след излизане няма да има проблем,и искам да попитам, ти така ли изпращаш клиентите си.

Вто Юли 03, 2012 2:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Постове: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Точно ти много добре знаеш как посрещам и изпращам. В случая иронизирах ситуацията. Всеки сам си е господар на джоба и сам си прави сметките. Лошо е обаче, когато те не излезнат точни. Няма как колегите от форума да разберат що за майстори има в сервиза без да отишли на живо там. То си е и до първоначално впечатление и до предразполагане към приятна атмосфера.

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Вто Юли 03, 2012 4:49 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Постове: 5780
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нали затова е тази тема...

Вто Юли 03, 2012 4:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Постове: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Според теб няма хора дето да не са прочели темата и въпреки това да ходят на местата, от които хората се оплакват?
Така ли ?

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Вто Юли 03, 2012 5:37 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Постове: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
1040 написа:
Точно ти много добре знаеш как посрещам и изпращам. В случая иронизирах ситуацията. Всеки сам си е господар на джоба и сам си прави сметките. Лошо е обаче, когато те не излезнат точни. Няма как колегите от форума да разберат що за майстори има в сервиза без да отишли на живо там. То си е и до първоначално впечатление и до предразполагане към приятна атмосфера.


ЗНАМ ЗА ТОВА ТАКА ТИ ОТГОВАРЯМ АКО СИ КАТО ТЯХ НЯМАШЕ ДА ИДВАМ ВТОРИ И ТАКА НАТАТЪК ПЪТИ ПРИ ТЕБ ЗА РЕМОНТИ

Вто Юли 03, 2012 5:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор