Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:44 am



Отговори на тема  [ 457 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
 Среща в Шкорпиловци 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:03 pm
Мнения: 488
Местоположение: ВАРНА / АКСАКОВО
Skype: subarulegaci0003
Автомобил: LEGACY 2.0 1993/ 2.5 2005
Телефон: 0898550848
Отговори с цитат
Колеги ако желаете да се съберем на 26.07. в 9 часа на КАУФЛАНД до МОЛ ВАРНА да напазарим от там и да тръгнем заедно. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

_________________
Жената може да те остави :::::: SUBARU НИКОГА :::::::::::::::

Сря Юли 23, 2014 10:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Отговори с цитат
А някой може ли да обясни точно къде ще е сбирката, че незапознатите ако можем да ви навестим :beer:

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Сря Юли 23, 2014 10:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Отговори с цитат
Лека по-лека се въртим около спонтанната организация от преди 2 год. Ако ще сме на старото място, което явно се хареса, моля потвърдете го за колегите, които не идваха тогава. Ако трябва наново ще се постнат снимки и ако трябва и координати. Също така , не виждам инициатива от към шатри, които общо взето почти всеки има и е хубаво да се помисли за тяхното обидиняване , за да стане що годе както трябва. Ясно, че всеки ще си носи каквото прецени от към консумация, което между другото при по-сериозна организация можеше и да се измисли, но поне да се изчисти въпроса с инфраструктурата, поне да прилича на нещо. :idea:

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Сря Юли 23, 2014 2:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:20 pm
Мнения: 47
Местоположение: Варна
Skype: zaraza.valio
Автомобил: Legacy Outback
Телефон: 0899325189
Отговори с цитат
Повечето от колегите явно се придържат към идеята за старото място, така че явно срещата си остава за там.
В гората посока на юг и след самото село е вече бъкано от палатки и каравани така че е безмислено да се гъчкаме на там.
С шатра ние лично не разполагаме но с други подръчни средства да.
Само палатката не бихме си опънали точно на пясъка на тази жега, но това не касае сбирката.
Знаем че горичката е съвсем близо и смятаме да си направим спалното отделение в близост до нея на сянка.
Така както се вижда по снимките от преди две години всичко останало изглежда ок.
В преден пост има два телефона, като на Вальо тел е изписан грешно в профила тел си е ок.
Ако някой реши да пътува още в петък нека се обади.

Сря Юли 23, 2014 2:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Отговори с цитат
georgievvalio написа:
Повечето от колегите явно се придържат към идеята за старото място, така че явно срещата си остава за там.
В гората посока на юг и след самото село е вече бъкано от палатки и каравани така че е безмислено да се гъчкаме на там.
С шатра ние лично не разполагаме но с други подръчни средства да.
Само палатката не бихме си опънали точно на пясъка на тази жега, но това не касае сбирката.
Знаем че горичката е съвсем близо и смятаме да си направим спалното отделение в близост до нея на сянка.
Така както се вижда по снимките от преди две години всичко останало изглежда ок.
В преден пост има два телефона, като на Вальо тел е изписан грешно в профила тел си е ок.
Ако някой реши да пътува още в петък нека се обади.


За горичката ти трябва тежка убиваща техника :)

Комарите ще те изядат жив повярвай ми тествано е. Репелента го пият като анабол ROFL

Иначе аз имам два чадъра големи и две хладилни кутии - обща вместимост 24 ледени кенчета бира :)

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Сря Юли 23, 2014 2:38 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Отговори с цитат
Тъй като ходя там всеки хуйкенд на плаж, мога да кажа, че на подхода за пътчето , на едно дърво имаше сложени две големи торби, така че не може да се сбърка мястото, но ако трябва ще се сложат още знаци. Но на снимките ясно се вижда....просто трябва да се кара по бавно и да се проучи......а и да се ползват телефони....все пак сме технологично напреднали, нищо, че като държава отиваме към умствено изостаналите. :D ......Аз лично ще цъфна там събота сутринта, т.е. преди обяд, най- късно около 10.30 - 11, само за през деня, защото вилата ми е наблизо и ме мързи да мъкна багажните такъми, които използвам за Кара Дере. Но мога да взема мойта шатра и да я оставя там,а после някой колега в неделя ще ми я върне. Ако се съберат 3-4 , ще имате доста добра сянка.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Сря Юли 23, 2014 2:56 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 03, 2013 11:54 am
Мнения: 147
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Outback 2.5 99г
Отговори с цитат
Колеги и аз мисля да се вясна за събота-неделя с палатката и кучето :)
Аз ще държа връзка с Тодор (засега само него познавам от клуба). Иначе нямам шатра, и имам една хладилна чанта, в която надявам се ще напълня достатъчно разхлаждаща течност за 2 дена (добре, че спрях на кучето бирата, че тогава трябваше и втора чанта да купувам :P)

Сря Юли 23, 2014 3:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 07, 2008 9:41 am
Мнения: 874
Местоположение: Варна
Skype: msdjorjo
Автомобил: LEGACY 2.0 my95/2.5 my99
Телефон: 0889014565
Отговори с цитат
Аз в събота е възможно да съм на работа но за вечерта мога да се присъединя.то тогава си е и купона де ROFL картите за членовете на форума са вече в мен така че може да раздам някоя друга на срещата

_________________
Ако искаш да си щастлив един ден - напий се!
Ако искаш да си щастлив един месец - ожени се!
Ако искаш да си щастлив цял живот - карай Субару!
http://betoteh.com/bg/index.html

Сря Юли 23, 2014 8:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Темата спокойно може да се прехвърли в Срещи във Варна,при тази активност от други други желаещи.

Сря Юли 23, 2014 9:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2012 9:31 pm
Мнения: 345
Местоположение: Бургас
Skype: joker_bg
Автомобил: Subaru Forester 2.0 AWD
Телефон: 0889399206
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Темата спокойно може да се прехвърли в Срещи във Варна,при тази активност от други други желаещи.


:lipseal:

_________________
"За да си щастлив един ден,напии се.За да си щастлив един месец,вземи си жена.За да си щастлив цял живот карай СУБАРУ!"

Сря Юли 23, 2014 10:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 1:00 pm
Мнения: 289
Местоположение: около Варна
Skype: todor.mitev75
Автомобил: forester 98 MT
Телефон: 0888880850
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Темата спокойно може да се прехвърли в Срещи във Варна,при тази активност от други други желаещи.

Ами активирайте се от страната,само варненци ли обичаме да ходим на палатки?.Остават ви само два дни да заявите желание. :good:

_________________
Специалист PVC и AL дограма

Сря Юли 23, 2014 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
С удоволствие бих прекарал една вечер на плажа с колегите,но сега от персонала са в отпуск и не мога да отсъствам.Приятно парти и да не изровите пясъка на летовниците ей ROFL ROFL ROFL

Чет Юли 24, 2014 10:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Отговори с цитат
аз бих минал само за разходка и плаж
или ако се сбирате във варна
защото вечерите съм си ги ангажирал във варна .....

Чет Юли 24, 2014 2:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 21, 2010 2:11 am
Мнения: 257
Местоположение: Варна/София
Skype: alchemist_AZ
Автомобил: Forester '08 2.0
Отговори с цитат
По всичко личи, че в събота ще съм на работа, но отдавна не съм виждала групата и ще намина по някое време.
Шатра нямам, но имам хладилна чанта и ще донеса студена бира, лед и каквото още студено не достига :) За хапване, ако кажете, че ще организираме пазар на куп, бройте ме с някоя паржола, ако не - ще взема нещо за скарата и така.
Миналата неделя като ходих на плаж там, наистина имаше нещо найлоново, закачено на дървото при отбивката, но не става за ориентир. Нека който не знае мястото да разгледа старите постове, за да се ориентира. Още не знам кога точно ще тръгна към плажа, но мога да заведа позакъснели субарковци до мястото. 0882403062 - Ани

Чет Юли 24, 2014 9:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:03 pm
Мнения: 488
Местоположение: ВАРНА / АКСАКОВО
Skype: subarulegaci0003
Автомобил: LEGACY 2.0 1993/ 2.5 2005
Телефон: 0898550848
Отговори с цитат
Колеги ще съм ангажиран за събота през деня така че ще се присъединя вечерта. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

_________________
Жената може да те остави :::::: SUBARU НИКОГА :::::::::::::::

Пет Юли 25, 2014 7:45 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 7:20 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Отговори с цитат
При мен е точно обратното,зает съм вечерта,но през деня ще съм там.Ще гледам около 11-11:30 да съм там.Бири-мири...то е ясно.Който колега е там по това време-ще спретнем ли едно обедно барбекю?(то по обед голямя жега...ама трябва да се замези нещо с бирата :D ). :beer: :beach:

Пет Юли 25, 2014 9:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 8:49 pm
Мнения: 222
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Forester +Legaci 2.5
Телефон: 08782734sedem pet
Отговори с цитат
Доколкото разбирам от това което прочетох никой няма да ходи от петък ако въобще отиде някой то ще е само за събота за пикник мнооооого яка среща ще да е

ПС . Ми то няма парола за влизане колеги която да я знаят само варненци
Може всеки да пише и да дойде но всички са изключително заети

Пет Юли 25, 2014 11:03 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:20 pm
Мнения: 47
Местоположение: Варна
Skype: zaraza.valio
Автомобил: Legacy Outback
Телефон: 0899325189
Отговори с цитат
Всеки си има различни приоритети.

за конкретната среща не е необходима официална покана, всеки при добро желание и възможност е добре дошъл.

кой с палатка кой без, на кафе или бира както му душа иска.

на кланницата в селото са ми приятели мислим оттам да пазаруваме всичко е вкусно и прясно.

взимаме палатката, хл.чанти и газ да ни няма ако може още довечера. :beer:

Пет Юли 25, 2014 12:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 07, 2008 9:41 am
Мнения: 874
Местоположение: Варна
Skype: msdjorjo
Автомобил: LEGACY 2.0 my95/2.5 my99
Телефон: 0889014565
Отговори с цитат
Така значи :) аз до към обяд ще съм зает.към 15 часа мисля да мина през кауфланда до мол Варна и после към плажа.Ако има и други с подобен график като моя ще почакам там 30-на минути или да ми звъннат.Ако има такива който имат карти за получаване а няма да имат възможност да идват на плаж може да се срещнем на кауфлад

_________________
Ако искаш да си щастлив един ден - напий се!
Ако искаш да си щастлив един месец - ожени се!
Ако искаш да си щастлив цял живот - карай Субару!
http://betoteh.com/bg/index.html

Пет Юли 25, 2014 7:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Отговори с цитат
msdjorjo написа:
Така значи :) аз до към обяд ще съм зает.към 15 часа мисля да мина през кауфланда до мол Варна и после към плажа.Ако има и други с подобен график като моя ще почакам там 30-на минути или да ми звъннат.Ако има такива който имат карти за получаване а няма да имат възможност да идват на плаж може да се срещнем на кауфлад


вземай митака adddtt..
аз пропускам тази среща че съм в правец

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Пет Юли 25, 2014 11:38 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 457 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор