Отговори на тема стр <  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  >
 Срещи в Пловдив 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
Задължително ще вземем нещо за пекване ....към 10 часа смятам , че е добре

Вто Апр 21, 2015 9:16 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
ОК.Ще се чуем в събота.Моля всички колеги да се чувстват поканени.

Вто Апр 21, 2015 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
Тръгнахме за към хижа Свежен , но се оказа , че колегата Bobeck вече пътуват към хижа Фенера ....та колко ни трябва на нас , и ние се запътихме натам. След известно лутане къде точно е пътя се оказа , че трябва да минем през доста големи изсъхнали от калта коловози ....за моят Форко нещата си бяха оптимистични , но колегата petko 69 с неговият Аутбак Н6 с ляти джанти и нископрофилни гуми е нисичък за това преживяване и се отказахме като си спретнахме много приятно барбекю на едно язовирче до винарската изба до Старосел ..... :idea: ноооо на мен лично ме сърбят краката за да стигна до тази хижа точно по този път .....няма да чакам много време и пак ще я щурмуваме ......ето и малко "мат'рял"

https://www.youtube.com/watch?v=IyixQzsQOMM
https://www.youtube.com/watch?v=ka8erfSqSTU
https://www.youtube.com/watch?v=puNDPlJkJAw
https://www.youtube.com/watch?v=R5q-YV1gtQ8

....и както казва накрая на последното клипче брат ми , цитирайки думите на колегата и приятел Рошавия : "Субарлъ не е като тракторлъ" :D

Пон Апр 27, 2015 9:48 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
След разходката се оказа ,че ми няма решетката на предния халоген и капачката на предния теглич,но след намесата на мои приятел моторист от района нещата са отново са на място.Пътя към хижата е голямо предизвикателство дори за офроуд машини,защото месните ползват пътя за превоз на дървен материал и коловозите са доста големи.Следващия път ще атакуваме с два Форестъра и мисля ,че ще имаме успех.

Вто Апр 28, 2015 8:30 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 20, 2014 12:33 pm
Постове: 269
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Impreza 2001 Bugey WRX wagon
Отговори с цитат
Аз така като гледам най-идеално ще е за едно кросче там :)

Вто Апр 28, 2015 8:41 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:07 pm
Постове: 628
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Opel Frontera V6
Отговори с цитат
Дааа, ние се качихме от към с.Климент. Пътя от там мисля става за Фори, но при сухо време. Разкаля ли се, ще е страшно. Досега не се бях качвал на х.Фенера. Според моят човек пътя от винарната на Старосел ставал за Суби. Този началният етап до реката можело да се заобиколи, че там било най-зле. Лошото е, че нямаше с вас човек дето знае пътищата в района или пък офроуд карта също щеше да е от помощ. Но и аз съм навит скоро да го пробваме тоя път.

Вто Апр 28, 2015 1:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
:good: Да , и този следващ път решихме да е с преспиване за да се насладим на усилията си горе в хижата :beer: :heavy:

Вто Апр 28, 2015 2:02 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Аз ще се повозя
при някой.Може да бъда папарак и за барбекюта ще помагам обаче с Аутбека по този път Не. ROFL

Вто Апр 28, 2015 6:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Постове: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Отговори с цитат
Много се плашиш е...
За къде го пазиш тоя бек. Аз така исках на последната среща да покараме малко по черно, но с ясна цел.... Те пък с едни коли дето само за магистралата.... Пуф....
Ако бяхте малко по близо щях дасе включа и да те возя д тее яд че неси дошъл с колата....хихихихихи

petko 69 написа:
Аз ще се повозя
при някой.Може да бъда папарак и за барбекюта ще помагам обаче с Аутбека по този път Не. ROFL

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Вто Апр 28, 2015 6:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2012 9:31 pm
Постове: 345
Местоположение: Бургас
Skype: joker_bg
Автомобил: Subaru Forester 2.0 AWD
Телефон: 0889399206
Отговори с цитат
[quote="Mladen99"]Много се плашиш е...
За къде го пазиш тоя бек. Аз така исках на последната среща да покараме малко по черно, но с ясна цел.... Те пък с едни коли дето само за магистралата.... Пуф....
Ако бяхте малко по близо щях дасе включа и да те возя д тее яд че неси дошъл с колата....хихихихихи

Знаеш,че аз винаги съм готов за предизвикателства,но няма да се цепим от колектива. :) .Защото знаеш който се цепи ще му го ...... :) .но следващия път гледай да си на линия.Без оправдания!

Пичове много хубава срещичка сте спретнали в Пловдивско,поздрави от Бургаската чета и дано скоро да се видим на някоя сбирка. :) .Може да си направим Пловдивско-Бургаска среща лято 2015 :) ,по южното черноморие .

_________________
"За да си щастлив един ден,напии се.За да си щастлив един месец,вземи си жена.За да си щастлив цял живот карай СУБАРУ!"

Вто Апр 28, 2015 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
:good: Съгласен ....на палатки в боровата горичка между къмпингите Градина и Златна рибка ....той Майора знае ....и страхотни дюни има за лазене по пясъка със Субитата ни ;)

Вто Апр 28, 2015 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Mladen99 написа:
Много се плашиш е...
За къде го пазиш тоя бек. Аз така исках на последната среща да покараме малко по черно, но с ясна цел.... Те пък с едни коли дето само за магистралата.... Пуф....
Ако бяхте малко по близо щях дасе включа и да те возя д тее яд че неси дошъл с колата....хихихихихи

petko 69 написа:
Аз ще се повозя
при някой.Може да бъда папарак и за барбекюта ще помагам обаче с Аутбека по този път Не. ROFL

Аз не се плаша,но Бека е прекалено дълъг и на всяко изровено място закача отдолу,отпред,отзад #-o .Не искам да го повдигам, защото предпочитам да бъде стабилен на пътя,а не проходим извън него.За моите нужди ми е достатъчен,ако търсех пълен офроуд щях да си взема Форко.Една Субару среща не се измерва по броя на участниците в нея,а с целите които са заложени и постигнати в нея.Майора ,щом иска да ме вози няма проблем,да ще ще му взема Радко-бозукаря да ни свири.За морето и аз съм съгласен,давайте предложения и ще се учудите колко бързо ще дойдем,горе долу за 1.15-1.25 мин. по магистралата сме в Бургас. :beer:

Вто Апр 28, 2015 9:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
Петко , не Майора иска да те вози , а Младен :idea: ....а сега се сетих , като стана дума за събиране на групите от форума , че тази година в Родопите ще има два страхотни събора ....единият се провежда всяка година на село Гела , а другият е добре забравеният възроден събор на Рожен .....ако не се случи нещо , аз мисля да ходя и на двата . Айде бургазлии , организирайте се и да размиришем Родопа планина със страхотният ви чернокоп :beer:

Вто Апр 28, 2015 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
veselin_genov написа:
Петко , не Майора иска да те вози , а Младен :idea: ....а сега се сетих , като стана дума за събиране на групите от форума , че тази година в Родопите ще има два страхотни събора ....единият се провежда всяка година на село Гела , а другият е добре забравеният възроден събор на Рожен .....ако не се случи нещо , аз мисля да ходя и на двата . Айде бургазлии , организирайте се и да размиришем Родопа планина със страхотният ви чернокоп :beer:

Та мен ми е ясно кой иска да ме вози ,но чернокопа го носят Майора и Черноморския,а не Медовския..Младен.С тези момчета където и да е срещата ще дойда. :gathering: :subaru: :cool:

Вто Апр 28, 2015 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 03, 2015 10:45 am
Постове: 176
Местоположение: БУРГАС
Отговори с цитат
На линия съм.Тези събори са чудесен
повод за мероприятие.Колкото до
чернокопче,за какво друго да го
пазим.И отлежала ракийка ще се
намери,макар че по това време май
бирата ще е по актуална. :beer: :beer: :guitar:

Чет Апр 30, 2015 10:45 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 05, 2013 7:55 pm
Постове: 135
Местоположение: бургас
Автомобил: subaru forester
Телефон: 0886832733
Отговори с цитат
Радвам се че има живот и планове за мероприятия в Пловдивския форум искам да знаете че съм на линия и скоро ще ви дойда на гости. =D>

Чет Апр 30, 2015 7:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Постове: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Почивните дни съм в района на Банско Добрини ще .Моля ако има колеги в района да звънкат да се срещнем. :beer:

Пет Май 01, 2015 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 11:02 am
Постове: 132
Автомобил: Subaru Libero+Vivio
Отговори с цитат
Чудих се къде да сложа това мнение и накрая реших да е в темата за Пловдив поради простата причина че местноста Бяла черква е доста известна и почти всеки от Пловдивско е ходил там.
Вчера реших да разходя малкото Субару Вивио до Бяла Черква и да тествам както колата, така и да разузная как е пътя, разбира се основно гледах разходката да е по черен път, защото по асфалта всеки може :D . Първия участък след внимателно разглеждане на картата от гугъл еарт реших да е от Асеновградския квартал Горно воден до с.Руен. Няколко км. черен път с няколко доста стръмни места където без 4х4 просто няма шанс. От с.Руен хванах пак черен път за с.Яврово. В с.Руен ме предупредиха че пътя до с.Яврово е само за подготвени джипове и да не се опитвам с лека кола, но аз имах скрит коз че съм 4х4 и разбира се субару което трябва да тествам така че си продължих спокойно нагоре. И тук имаше няколко места със голям байр където се наложи да включа 4х4 за да издрапам-при вивиото 4х4 се включва от копче на скоростния лост. Горе доле по средата между двете села се отвори чудна панорама от пътя надолу към равнината и спрях да снимкам.

Прикачени файлове:
1.WP_20150616_001.jpg


От някъде се появи и някаква доста голяма хищна птица която също снимах. На снимката изглежда че е далече, но реално беше на не повече от 20 метра от мене-доста внушителна на живо.

Прикачени файлове:
2.WP_20150616_003.jpg


След това от с.Яврово до с.Добралък си карах по асфалта, след с.Добралък отново се качих на черен път и на около 2км. има беседка с място за чеверме и чешма където спрях отново за снимка. Пътя въпреки че е черен е идеален.

Прикачени файлове:
3.WP_20150616_006.jpg


От там продължих нагоре по черния път за Бяла Черква, след още някъв км отново спрях до чешма. Пътя обаче започна да става кофти.

Прикачени файлове:
4.WP_20150616_009.jpg


През следващите няколко км по пътя към Бяла Черква Минах през две места където има, или е имало сечища и пътя стана отвратителен, освен дълбоките коловози направени от дърварските коли по закона на мърфи, и за да ми е трудно беше валяло дъжд през ноща и на доста места имаше освен дълбоките коловози доста големи и дълбоки локви с отвратителна кал-през тях без 4х4 просто е невъзможно да се мине. Отделно че не може да се види къде вървят коловозите, и ако потънеш в тях колата остава на корем четирите гуми във въздуха и до там -или лебедка, или джип да дърпа ще трябва. Тук се показа и силата на субару въпреки че е една от най-малките колици Вивиото се справи отлично и си мина без проблем през такива места където нормалните коли без 4х4 не могат да си представят че е възможно дори и в най-смелите си фантазии. На много места по пътя имаше паднали дървета сигурно от снега през зимата, но горския добре си е свършил работата защото всичките бяха отрязани така че да не препречват пътя, и да може да се минава. Не че нямах трион в багажника, но друго си е ако по време на разходка не се правиш и на дървар. Пак се появи чешма покраи пътя, и пак спрях да снимам и да си напълня едно шише с балканска вода.

Прикачени файлове:
5.WP_20150616_010.jpg


Малко след това черния път излезна на асфалта примерно 200-300метра преди Бяла Черква.

Прикачени файлове:
6.WP_20150616_012.jpg


Накрая стигнах и да крайната точка от избрания маршрут местноста Бяла черква, и тук както почти навсякъде из родопите имаше чешма.

Прикачени файлове:
7.WP_20150616_013.jpg


След това мислих да продължа напред и да слезна в с.Косово от Бяла черква, но една голяма табела с предупреждение че е забранено минаването, и че това е частно ловно стопанство и нарушителите се глобяват според някъв си закон, както и видео камера под тази табела ме спряха.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Юни 17, 2015 3:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 3:10 pm
Постове: 244
Местоположение: Пловдив
Skype: veso_genov
Автомобил: Subaru Forester
Телефон: 0884898786
Отговори с цитат
Супер колега :good: , маршрутчето е страхотно , преди много време с брат ми този маршрут сме го минавали с една шкода 120L ...но пък е много красив и внушителен .... ами организирай ни за другият път да пекнем по някоя пържолка на онази беседка и да се запознаем :beer:

Сря Юни 17, 2015 5:46 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 11:02 am
Постове: 132
Автомобил: Subaru Libero+Vivio
Отговори с цитат
veselin_genov написа:
Супер колега :good: , маршрутчето е страхотно , преди много време с брат ми този маршрут сме го минавали с една шкода 120L ...но пък е много красив и внушителен .... ами организирай ни за другият път да пекнем по някоя пържолка на онази беседка и да се запознаем :beer:


С удоволствие, таман ще тествам и бусчо по същия път!

Сря Юни 17, 2015 6:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: tminyovski и 37 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор