Отговори на тема  [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Subaru Justy 1.3 4WD - съвет 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Evolution8 написа:
Здравейте колеги.
Бих искал да дадете вашите отзиви за Subaru Justy 1.3 4WD - моноинжекция (мотор на Сузуки), 5 врати, 1999 год.Перфектно състояние ( салон и външен вид), нов внос на 50 000 хил/км реални.Какви съвети бихте ми дали преди да го взема .Нещо по специфично което да гледам, понеже за първи път се сблъсквам с Субару и не съм много запознат.От френско скачам на японско.

Благодаря предварително.




Колега - на тези години няма как да е на 50 000км, освен ако не вярваш в Дядо Мраз...
Колкото до модела - за жената взехме такава преди 2 години - перфектно стабилна, много пъргава в градски условия, извънградски разход - 4,5л при 90км, 5-5,5 при повече.
на сняг е като залепена. За 2г имаше само дребни проблеми - алтернатор. Частите са супер евтини, единственият минус е че нямат климатик и купето дрънка вътре, заради пластмасата. Но пък зимата няма спиране и закъсване - къса база, леко купе.
Колата я карай в сервиза при Митака да и огледат ходовата и дифовете, същата работа може да свършиш и в сервиз ва Сузуки.

Ако е подържана, няма да съжаляваш.

Сря Мар 02, 2011 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 3:11 pm
Мнения: 349
Местоположение: sevlievo
Skype: cvetomira.marinova1
Автомобил: Subaru Justy-Corsa-UAZ-452-Trabant
Телефон: 0884652407
Рейтинг: -49
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
здравеите.имам субару джъсти ,машината е много добра :smt129

добра е колата вземаи я :smt129

6traka написа:
:smt023


супер машина

_________________
авто тенекеджииски,бояджииски услуги на ниски цени

Чет Мар 03, 2011 11:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
И аз съм с такава и съм повече от доволен. Но имай впредвид, че е ниска и ако ще драпаш по-много гадни терени-леко повдигане ще и се отрази мнооого добре.
П.С. 50 к. км. със сигурност не е. Километража на тези модели е до 99 999 км. и после минава на 00 000 км. По-вероятно е да е на 150 000 или...повече .

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Чет Ное 17, 2011 11:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Също мога да допълня, че мотора наистина е на Сузуки и се води за един от най-добрите на тази марка. Скоростна кутия, диференциали, виско...абе цялото задвижване 4WD си е на Субару. Поради тази причина на Джъстито виското е много по-здраво и надеждно, то се намира вътре в задния диф, докато на Суифт-а е извън него и принципа му работа е малко по различен.

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Пет Ное 18, 2011 9:24 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор