Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте постове.
 Продавам си Justy-то 1200 ECVT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 9:29 am
Постове: 147
Местоположение: България
Автомобил: Outback 3.0R, Espace 2.0t
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Привет на всички,
ето накратко историята на тази сбъдната мечта. Купих Субката за 700лв. преди има няма 3-4 месеца. От тогава са сменени : гарнитура капак клапани, бендикс на стартер, ляв и десен шарнир, задни лагери, ангренаж и ролка, масло Yacco 10/40, свещи, нов акумулатор, нови 4-ри зимни гуми, тампони стабилизираща щанга, антифриз, масло на скоростна кутия. От мен не са купувани части втора ръка, а само нови. Колата е по мое скромно мнение на реални километри, а именно 100000 /салонът , на който ако има желаещи ще кача снимки сам говори в подкрепа на този факт-няма скъсано , протрито или прогорено и дори мирише приятно/, предните дискове са нови , а накладките /предни и задни/ са на около 90%, ауспухът е сменен от предишният собственик и също е нов , както и водна помпа плюс антифриз. При мен има навъртяни около 1500км. Всички вежди бяха изгнили и изрязани до здрава ламарина от мен собственоръчно. От алуминиева 1,5мм ламарина изрязах липсващите детайли и поръчах да огънат прагове. Всичко е монтирано с нитове , болтове ф8 и видии от неръждаема стомана.Не считам , че заварки са уместни на тази ламарина. Двигателят работи равномерно и пали от раз, но се чува почукване при по-високи обороти. По-запознати твърдят , че може да е биела, но аз лично не бих го отворил поради факта , че не гори никакво масло и няма нито бял , нито син , нито дори розов пушек при форсиране:). Колата се движи и спира отлично на всякакъв терен и е удоволствие да се кара. Двойното предаване работи идеално. Автомобилчето си има дори стерео. Сигурно вече се чудите защо я продавам....:) причината е проста. Имам още едно суби в отлично здраве и съвсем скоро планирам да си взема нов автомобил/по-голям и отново японски/, а съпругата ми постави ясен ултиматум:) "три коли = лудост". Е , признавам си , колата е прекрасна и радостта , която ми носи е несравнима, но ще се радвам да служи на някой и да го забавлява тъй както и мен. Обявата се пуска само във форума и ще помоля само за сериозни запитвания и разумни опити за отбиване от цената, а тя е 1550лв. Всички документи са изрядни. Хубава вечер на всички, а аз ще опитам все пак да убядя съпругата ми , че не е лошо да си има човек 3 коли:))) За контакти: 0887199143, Владо


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Мар 11, 2015 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 9:29 am
Постове: 147
Местоположение: България
Автомобил: Outback 3.0R, Espace 2.0t
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Нова цена: 1350лв.

Сря Май 27, 2015 12:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 9:29 am
Постове: 147
Местоположение: България
Автомобил: Outback 3.0R, Espace 2.0t
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Лятна цена 1250лв. :)

Съб Юни 27, 2015 8:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 9:29 am
Постове: 147
Местоположение: България
Автомобил: Outback 3.0R, Espace 2.0t
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Обявата вече не е актуална. Суби-то остава в семейството:)

Чет Юли 30, 2015 11:52 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове. 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: fliyng pig и 9 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор