Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:09 am



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Юли 07, 2014 3:36 pm
Мнения: 71
Местоположение: Добрич/Варна
Телефон: 0898237796
Рейтинг: 34
От звездите одобрен
Отговори с цитат
съгласен съм колега,странно е да твърди такова нещо,предвид че се оправя за 5 минути, затова и го споменах.
аргументите му бяха,че не я е изчистил за да може като я закачи някой в сервиз да се види че нямало друго или нещо от сорта ми каза.
На мен лично ми хареса колата,но не ме грабна чак. Подразни ме факта че си личи как е на повече километри отколкото пише , също така и множеството забележчици ме дразнят,въпреки че е по-добре да я види човек в натурален вид отколкото напудрена.

_________________
Мненията са като задниците- колкото и да не ни хареса,всеки си има :)

Вто Юли 08, 2014 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 12, 2012 8:14 pm
Мнения: 561
Местоположение: PLEVEN
Автомобил: Legacy 3.0R 2006
Рейтинг: 325
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това е катализатор или първата сонда!

Вто Юли 08, 2014 8:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Сря Юли 09, 2014 11:54 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги.Нов съм във форума.Ще съм благодарен ,ако някой има информация за въпросното легаси
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388341754229043&slink=6y0isw

Чет Юли 10, 2014 8:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 2:06 pm
Мнения: 96
Местоположение: Враца
Телефон: 0884522179
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Бързо някой да си признава, ако е ходил да гледа това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6znckn на първо четене забелязвам претапициран волан, грешна година, и май е R защото е с две пушки отзад/не е 137 коня демек, а и левия халоген е глътнал вода и е пожълтял. Та чакам отзиви, то ясно, че няма да е много читаво за тези пари, която и кола да е ще е първо през сервиз за нови флуиди, ремъци, водни помпи, за да ми е мирна главата, само да не са по тежки болестите, че "пари нема за тех".
А как ми се кара WRX, та чак ми се реве, ама ми е рано.
Туй пък в Стара Загора http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6zo8ln хайде мнение и за него, помагайте хора, че треска ме тресе, няма по-сбъркано нещо от жена в цикъл и мъж, където си терси кола.
Лека вечер и очаквам някой да го е гледал и да сподели.

Вто Юли 15, 2014 7:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 2:06 pm
Мнения: 96
Местоположение: Враца
Телефон: 0884522179
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Старозагорското Легаси дали може някой да ми го погледне, да кажем ако имам ходене до там след десетина дни, най вероятно на място, в чужд град не ми се кара кола без номера. Някой, който разбира де, не като мен да гледа дали е красива (е красива си е, с тази решетка все едно ще яде живи хора), със съответното заплащане от моя страна за изгубеното време.

Този пусти внос от Швейцария как ме плаши само, какви ли пари може да не са платили като такси към държавата и после при регистрация да се окаже, че трябва да плащам аз. Има ли как да се убедя, че всичко е платено, за да съм спокоен, че при регистрация ще платя само номера и талон.
Добре де, защо не ги регистрират тези коли, купувача толкова по-спокойно би се чувствал, за оглед, проба и покупка.

Благодаря и лека вечер!

Сря Юли 16, 2014 10:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 3:59 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B13 2.5i
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
От известно време съм се насочил към Subaru Legacy и по-специално Bi-Fuel. В момента гледам една конкретна (http://www.cars.bg/c798643) и се чудех дали някой има впечатления от тази автокъща (Веско Ауто), тъй като на същия телефон намирам и http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 2192345390 и виждам, че има разлика в месеца на производство, а автокъщата в тази обява е KATRIN AUTO CENTRE.

Като цяло ще се радвам да ме насочите какво да имам предвид при търсене на Subaru Legacy Bi-Fuel като желанието ми е за коли не по-стари от 2005г.

Пет Юли 25, 2014 4:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 04, 2014 8:54 am
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой гледал ли е това - http://www.cars.bg/c738472

От доста време стои вече, а пък изглежда доста добре.

Иначе продавачът е написал обявата сякаш продава швейцарско ножче Victorinox :D

Чет Юли 31, 2014 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 12, 2012 8:14 pm
Мнения: 561
Местоположение: PLEVEN
Автомобил: Legacy 3.0R 2006
Рейтинг: 325
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Днес ходих там да гледам една кола за колега от форума и го видях! :good:

Чет Юли 31, 2014 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
lamer40 написа:
Някой гледал ли е това - http://www.cars.bg/c738472

От доста време стои вече, а пък изглежда доста добре.

Иначе продавачът е написал обявата сякаш продава швейцарско ножче Victorinox :D


Карал съм въпросната кола, бяха 2 в Плевен, в крайна сметка препоръчах на моя приятел за когото беше, другата защото беше спек Б (което продавача не знаеше) с АТ, крайната цена беше по-добра и ми се стори по-запазена. Малко захабена ми се видя за тия км иначе вози супер стегнато, автомата не се замисля, няма дърпане, прекъсване и тн. Двг работи добре, не си спомням точно, но май предните и задните гуми бяха 2х2, което не е характерно за СН и бяха поизносени. Като цяло става колата, но тогава му предложихме цена, която към момента не беше склонен да приеме, след 1-2м колкото са минали от тогава, може и да е размислил :D

Чет Юли 31, 2014 10:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 04, 2014 8:54 am
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
eddy написа:
lamer40 написа:
Някой гледал ли е това - http://www.cars.bg/c738472

От доста време стои вече, а пък изглежда доста добре.

Иначе продавачът е написал обявата сякаш продава швейцарско ножче Victorinox :D


Карал съм въпросната кола, бяха 2 в Плевен, в крайна сметка препоръчах на моя приятел за когото беше, другата защото беше спек Б (което продавача не знаеше) с АТ, крайната цена беше по-добра и ми се стори по-запазена. Малко захабена ми се видя за тия км иначе вози супер стегнато, автомата не се замисля, няма дърпане, прекъсване и тн. Двг работи добре, не си спомням точно, но май предните и задните гуми бяха 2х2, което не е характерно за СН и бяха поизносени. Като цяло става колата, но тогава му предложихме цена, която към момента не беше склонен да приеме, след 1-2м колкото са минали от тогава, може и да е размислил :D


Аз бях харесал едно синьо Легаси дето беше коментирано по-горе, но то си замина, пак от Плевен ;).

Малко захабена, какво имаш предвид ... салон, боя, или нещо друго ...

И това с гумите 2х2, more details please :D

Предварително мерси за инфото :)

Пет Авг 01, 2014 12:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Другото също беше сиво, пак седан.
Захабено имам предвид и двете бяха в едно и също с-ие горе долу, но с разлика в километража от около 60К км, това за салона.
Гуми 2х2 предните и задните са различни, от СН рядко идват така, дори и коли с един задвижващ мост.
Гледал съм колата преди около 2м, нямам спомени в детайл, щяхме да я вземем, но той отказа неустоима оферта от 11К :D
Щом сме щели да я вземем, не е била, толкова лоша :D
Тествахме я, давахме яко газ, супер стегната, автомата работеше перфектно, нямаше паразитни движения по сходимостта, вървеше направо, спираше пак така, нямаше трептения и тн, при продължителни резки промени на посоката, не се мяташе, автомата спокойно качва висок бордюр при законтрена кола в същия. Човека който беше с мен я гледа от долу, нищо съществено не му направи впечатление, на мен не ми се влизаше в обществен канал, двг беше мит, не видях следи от голям удар (рогове,колонки), малки с малко кит по детайл и пребоядисани, не търся, тъй като това го приемам за нещо нормално :)
Според мен колата, не е лоша, но си гледай сам, защото няма да поема гаранция :D

Пет Авг 01, 2014 9:57 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 8:27 am
Мнения: 2
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте "ФОРУМЦИ" от доста време се спотайвам тайничко във форума и чета мнения и коментари, защото много съм се навил и аз да вляза в клуба на субару. По принцип гледам субару легаси или аутбек защото съм семеен и ми трябва по голяма и удобна кола (комби). Та бих желал да си кажете мнението за ето това субару http://www.cars.bg/c524665 как ви изглежда на пръв поглед. Мен лично ме притеснява малко факта че е вкарано с газов инжекцион, което ме навеж да мисълта че е скъсано от каране и километрите му хич няма да са реални. Второ цената му как ви се струва дали е добра за тази година.

Пет Авг 01, 2014 10:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 04, 2014 8:54 am
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
eddy написа:
Другото също беше сиво, пак седан.
Захабено имам предвид и двете бяха в едно и също с-ие горе долу, но с разлика в километража от около 60К км, това за салона.
Гуми 2х2 предните и задните са различни, от СН рядко идват така, дори и коли с един задвижващ мост.
Гледал съм колата преди около 2м, нямам спомени в детайл, щяхме да я вземем, но той отказа неустоима оферта от 11К :D
Щом сме щели да я вземем, не е била, толкова лоша :D
Тествахме я, давахме яко газ, супер стегната, автомата работеше перфектно, нямаше паразитни движения по сходимостта, вървеше направо, спираше пак така, нямаше трептения и тн, при продължителни резки промени на посоката, не се мяташе, автомата спокойно качва висок бордюр при законтрена кола в същия. Човека който беше с мен я гледа от долу, нищо съществено не му направи впечатление, на мен не ми се влизаше в обществен канал, двг беше мит, не видях следи от голям удар (рогове,колонки), малки с малко кит по детайл и пребоядисани, не търся, тъй като това го приемам за нещо нормално :)
Според мен колата, не е лоша, но си гледай сам, защото няма да поема гаранция :D


Много мерси за инфото. Ще се умува :) иначе това, че е с мит двигател никак не ме радва, то 90% от колите в автокъщите са така замаскирани, а за километрите изобщо не смятам, че са реални.

То това вече всичко ще се преценя на място, но щом казваш, че не е барака и си заслужава да се види на живо супер :).

Пак мерси!!!

Пет Авг 01, 2014 1:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет колеги:) Ето,че и аз се записвам с 1 мнение в форума(по-точно запитване,мнение),а ето и въпросът ми:" Харесах си това Субару Легаси и да Ви попитам ако някой има мнение за този автомобил.Извинявам се ако убидя собственикът му понеже сигурно е в този форум:)
Благодаря Ви предварително:)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=74nqks

Пет Авг 01, 2014 2:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да се включа и аз с въпрос за една кола - http://www.mobile.bg/11405003448659623

Малко скъпа ми идва за годините, но пък има доста екстри. Разход извънградски под 10 не мога да очаквам май? Колегите с газ по колко км изкарвате между зареждане?

Вто Авг 05, 2014 9:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 29, 2012 12:27 am
Мнения: 79
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колата изглежда супееер. 3.0 МТ са голяма рядкост, така че тази цена даже ми се вижда ниска. Караш я в някой специализиран сервиз да я прегледат и ако всичко и наред няма да съжаляваш и за миг. Стига търговца да не е правил цигании и да изтропа на 10-ия километър. За разхода на газ очаквай 10-11 на магистрала с 150 по круиз и 8-9 на извънградски със 110 по круиз. Градско... абе не е кола за градско. Там колкото сипеш от 14-20 според зависи :D
Пу чак мен ме грабна тази. Точно такава търсих преди да си взема моята.

Вто Авг 05, 2014 10:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Спек Б-то от снимките, ако не се лъжа се продаваше до скоро в Дупница(много дълго време), на друга цена, по-ниска. Ако е то, за мен е било пребивано. Не знам дали е същата кола, за всеки случай един оглед минимум с тенекеджия. Ако е колата от Дупница, съм я гледал и пак казвам според мен е била пребивана и беше точно същия цвят, а точно в тоя цвят друга не съм виждал, поне АЗ може и да бъркам, но тъмно синия цвят на Субару от тези години е този:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/su ... LUE&noec=1
Естествено не пречи спек Б, да са имали и допълнителна опция цветове или снимките + светлината да изкривяват цвета, но и тази и другата в Дупница бяха в тоя цвят и с такава решетка.

Сря Авг 06, 2014 7:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
с оглед това, че са редички е много вероятно да е същата кола.

Ще мина тези дни да я поразгледам хубаво и ще споделя.

Сря Авг 06, 2014 9:41 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Вече си закупих въпросния автомобил:) С две думи влибих се в тази кола след 5 мин зад волана:)

Сря Авг 06, 2014 10:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
eddy написа:
Спек Б-то от снимките, ако не се лъжа се продаваше до скоро в Дупница(много дълго време), на друга цена, по-ниска. Ако е то, за мен е било пребивано. Не знам дали е същата кола, за всеки случай един оглед минимум с тенекеджия. Ако е колата от Дупница, съм я гледал и пак казвам според мен е била пребивана и беше точно същия цвят, а точно в тоя цвят друга не съм виждал, поне АЗ може и да бъркам, но тъмно синия цвят на Субару от тези години е този:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/su ... LUE&noec=1
Естествено не пречи спек Б, да са имали и допълнителна опция цветове или снимките + светлината да изкривяват цвета, но и тази и другата в Дупница бяха в тоя цвят и с такава решетка.


Днес минах да видя колата. Продавачите са си типични горублянски, та оттях никаква информация не може да се получи.

Колкото до колата - ами не бях впечатлен от тази бройка. Определено беше наблъскана с екстри, боята и беше много добре, със сигурност не изглеждаше блъскана още повече пък търкаляна, мотора работеше много спокойно и тихо, всички електрически глезотии изглежда да работеха. Дотук с хубавите неща обаче, като за "реални" 130к,
- дръжките на вратите бяха супер изтъркани, както и заключващите елементи (което ме навежда на много градско въртене с таз кола)
- скоростния лост се разхождаше из цялото купе
- цялата генерация е много изгнила и за смяна ("е бензинова кола на 130к, ти какво искаш"?!?!). Не съм запознат с частите на тия субара, ама с подмяната на гърнетата с качествени ще си замине 1к сигурно.
- джантите са целите надрани и налюпени - още 300лв за оправяне и тук
- жабката и разни пластмаси под таблото бяха увиснали и не добре закрепени. - тези проблеми в доста от случаите си остават доживот

Та така. Ясно е че на бензин такава кола не може да се кара (по мои сметки, сумата за закупуване + данъци + нафта за 60к километра /горе долу толкова карам колите аз/ на бензин ще ми излезне 28к, срещу 20к за такава кола на газ), но газова такава си остава като вариант.

Съб Авг 09, 2014 6:03 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор