Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:52 pm



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 VDC не свети индикация при контакт 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги отскоро съм собственик на тази марка..и повярвайте ми,освен,че се влюбих в марката..изчетох толкова информация..колкото не съм чел през всичките си ъченически години:) Та въпросът ми към Вас е:" Защо като дам на контакт не ми светва лампа индикация за VDC .Колата легаси 2.5 автомат 2000г Притеснява ме дали е възможно да не работи тази система или просто я нямам незнам..само в филми се вкарвам...то зимата ще си проличи...:D:D:D:D

_________________
http://bubukabg.com/

Пон Авг 25, 2014 8:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 4:40 pm
Мнения: 654
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6
Телефон: 0898612194
Рейтинг: 194
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най-вероятно не свети защото я нямаш,шанса да я имаш и да не свети на таблото поради изгоряла крушка е минимален.

Вто Авг 26, 2014 2:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Наи лесно ще разбереш като погледнеш номера на ск. кутия ако е TV1 ( пътвите знаци) значи умаш vdc че даже и vtd, ако обаче е TZ1 нямаш нищо. Имаш де фор уил драив... Разпредено 90-10 до 50-50 при нужда!
Успех!

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Вто Авг 26, 2014 5:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Mladen99 написа:
Наи лесно ще разбереш като погледнеш номера на ск. кутия ако е TV1 ( пътвите знаци) значи умаш vdc че даже и vtd, ако обаче е TZ1 нямаш нищо. Имаш де фор уил драив... Разпредено 90-10 до 50-50 при нужда!
Успех!

извинявам се може би за неуместния въпрос но за да видя номера на скоростната кутия не ми е познато как става?

_________________
http://bubukabg.com/

Сря Авг 27, 2014 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Би трябвало да имаш една табелка до единия амортесьор под предния капак, на която има информация за вин номер, кутия, модификация, номер на цвета и т. н.

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Чет Авг 28, 2014 8:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
deadman написа:
Би трябвало да имаш една табелка до единия амортесьор под предния капак, на която има информация за вин номер, кутия, модификация, номер на цвета и т. н.

много благодаря за инфото:) веднага слизам да проверя:) :bow: :bow: :bow:

_________________
http://bubukabg.com/

Чет Авг 28, 2014 3:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
hurtshunter написа:
Mladen99 написа:
Наи лесно ще разбереш като погледнеш номера на ск. кутия ако е TV1 ( пътвите знаци) значи умаш vdc че даже и vtd, ако обаче е TZ1 нямаш нищо. Имаш де фор уил драив... Разпредено 90-10 до 50-50 при нужда!
Успех!

извинявам се може би за неуместния въпрос но за да видя номера на скоростната кутия не ми е познато как става?

За съжаление номера на скоростната кутия е TZ1 ,понеже не съм наясно значи нямам никакви системи за стабилизиране и така нататък...а в обявата беше писано че има всичко:( както и дае фатално ли е това?

_________________
http://bubukabg.com/

Чет Авг 28, 2014 3:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
hurtshunter написа:
deadman написа:
Би трябвало да имаш една табелка до единия амортесьор под предния капак, на която има информация за вин номер, кутия, модификация, номер на цвета и т. н.

много благодаря за инфото:) веднага слизам да проверя:) :bow: :bow: :bow:

намерих го колега благодаря много и малко се разочаровах понеже скоростната кутия е TZ1 а именно нямам нищо както опоменава колегата по-горе с поста си:) Хубав ден на всички:)

_________________
http://bubukabg.com/

Чет Авг 28, 2014 3:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, не съжалявай за VDC защото колкото помага толкова и пречи. Имаш прекрасно задвижване на четирите колела, което няма да те изостави никъде. :good:

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Чет Авг 28, 2014 3:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
deadman написа:
Колега, не съжалявай за VDC защото колкото помага толкова и пречи. Имаш прекрасно задвижване на четирите колела, което няма да те изостави никъде. :good:

Благодаря ти.Наистина ако трябва да бъда откровен за 1 път се качвам на такъв автомобил,не съм състезател но обичам да ме изпреварват понякога вратите където се вика :D Предната ми колица беше Сеат купра . Нищо общо демек,но като чета в форума какви къчове хвърляли тези тези 4x4 чак ме наплашиха.Един авер даже ми вика като падне 1 сняг 1 отиди на някой полигон да и свикнеш...и така..нямам търпение:) Иначе си признавам след жената се влюбих в тази кола и не мисля повече да изневеря на марката:):):)
Поздрави:)
P.S Между другото в този форум нема такива пичове.Докато има запитване и веднага се озовават::) Евала!!! :bow:

_________________
http://bubukabg.com/

Чет Авг 28, 2014 4:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз за първи път ще карам АТ на сняг, но с МТ си като на асфалт, почти.
Няма да имаш проблеми зимата, да те изпреварва задницата, а това с вратите в завои, аз още не оспявам, иска тренинг и маисторлък и то доста.

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Чет Авг 28, 2014 6:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор