Отговори на тема  [ 3097 мнения ]  стр Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 155  Следваща
 Някой има ли информация за този Аутбек (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Юли 31, 2014 7:27 pm
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ходих до Монтана да гледам този Аутбек,
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7gc3h9

според мен след сравнително краткия направен тест положението е следното:
+ двигателя и скоростната кутия изглеждаха добре
+ ходовата част е много запазена, няма ръжда никъде
+ колата е с доста екстри, всичко пробвано работеше
+ купето е доста запазено

- маската отпред не беше напасната добре към калниците и при по-внимателно заглеждане се вижда, че е с различен цвят
- колата (или поне част от нея) е пребоядисвана, по преден десен калник имаше китосване, на рамката на шофьорската врата отвътре също се виждат следи
- датчика за външна температура беше откачен, сигурно са пропуснали да го закачат :)
- част от рамката на огледалото от страната на пътника е счупена
- въпреки, че купето е доста запазено, но не ми хареса, че на задните врати пластмасите са доста издрани, не знам какъв зор са видели, на тавана имаше една счупена капачка
- гумите бяха с DOT 04/11 и са летни, общо взето за боклука, пряко сили могат да изкарат още едно лято

неясни неща:
* не можах да видя документацията, била останала в офиса, въпреки че бях потвърдил че ще ходя и имам готовност да капарирам
* безконтактното отключване и палене - на връзката видях две дистанционни, обаче не видях ключ за отключване на шофьорската врата (вратата си има ключалка в случай, че акумулатора падне да речем)

С оглед на това, че почти съм убеден, че колата е имала удар, това, че не видях никаква документация, както и че няма къде в Монтана да се направи детайлен оглед на колата от майстори на Субару се отказах, рисковете ми се струват доста. По цената не съм се пазарил, така или иначе по посочените по-горе причини се отказах да купувам.


Специална благодарност на колегата Ради от Монтана, съдейства ми за всичко свързано с огледа, още веднъж благодаря!

Нед Сеп 14, 2014 7:43 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 11, 2014 8:52 am
Мнения: 6
Местоположение: Варна/София
Skype: wesela_koleda
Автомобил: Subaru Outback 2000, 2.5 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Днес попаднах на тази обява: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7j87ue
Някой има ли инфо относно нея и по-конкретно дали не е на някой от форума?
Благодаря предварително :-)

Сря Сеп 17, 2014 9:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 01, 2013 3:39 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
Телефон: 0898268926
Рейтинг: 13
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ооо това бялото изглежда много добре.
Сигурен съм че до дни някой ще го лапне, ако вече не го е направил.
И ценета е супер добра + че е с ГИ вече

Чет Сеп 18, 2014 4:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 9:46 pm
Мнения: 19
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5, 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички колеги!
Искам да попитам някой колега от София има ли възможност да огледа това Субару :arrow: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7kiv5o

"ул. Иван Странски 31
тел.: 0878701315
Регион: София
autostartrade.mobile.bg"

Пише, че има външни забележки, което не ми е много проблем. Интересува ме повече състояние на двигател и ходова част (да не е някой гнилоч). Ще съм много благодарен, ако на някой му се занимава да отиде да го погледне.
Благодаря предварително колеги!

Нед Сеп 21, 2014 12:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Нед Сеп 21, 2014 4:36 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Може ли най-общо да споделите впечатления за този аутбек?

Subaru Outback 2.0D
Цена : 28 999 лв
Дата на производство ноември 2011 г.
Тип двигател Дизелов
Мощност 150 к.с.
Скоростна кутия Ръчна
Категория Хечбек
Пробег 104000 км
Цвят Светло сив
Цитат:
! ! ! КОЛАТА Е КАТО НОВА ! ! ! Един собственик , всички сервизни документи водени до последно.


Цялата обява

Kaква е вероятността да има подводни камъни? Скъпа ли е, така както я виждате? Ако прегледам документите и звънна до сервиза, който я е поддържал дали ще ми дадат информация? Изобщо всичко, което ви хрумва за обявата...
Страшно ми се иска да сменя колата с 4х4 комби и напоследък оглеждам олигавен субару аутбек и шкода октавия скаут ( шкодата де факто чакам да я представят на панаира в Пловдив)

Нед Сеп 21, 2014 6:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 12, 2013 6:12 pm
Мнения: 203
Местоположение: БУРГАС
Skype: natrapnic
Автомобил: OUTBACK 3.0 H6
Телефон: 0888886093
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Някой може ли да погледне този и да ми каже мнение

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7ka7jl

Пон Сеп 22, 2014 9:19 am
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Нед Сеп 21, 2014 4:36 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Сега видях, че това V.Autostar, дето го има по снимките, е от някаква италианска автокъща(дилър?). Нещо италианците не ми вдъхват доверие... А, и не се ли кара там много?

Пон Сеп 22, 2014 1:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 2:49 pm
Мнения: 125
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru Outback 3.6R 2010
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
искам да помоля някой колега от Варна ако може да погледне този екземпляр и да каже какви са плюсовете и минусите му, ако става да отивам да го гледам по сериозно. Има малко снимки и нито една отвътре. Благодаря предварително :bow:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 3407450699

Пон Сеп 22, 2014 2:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,искам инфо за един бек,очукан от градушката в София..,дали някой не го е оглеждал да си сподели впечатленията си,или ако пък някой има възможност да му хвърли едно око на място ще почерпя :beer:
Търсим кола за кандидат субаристи :D
http://www.cars.bg/c589308
Благодаря предварително.

Чет Сеп 25, 2014 5:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 31, 2014 7:27 pm
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой от София случайно да е гледал този Аутбек? Някакво мнение за него? Не всичко в снимките се връзва - в обявата пише, че е с 18' джанти, има снимка на зимна гума, но по другите снимки гумите изглеждат летни...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7m4hfa

Чет Сеп 25, 2014 7:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Яну 21, 2013 10:00 am
Мнения: 17
Местоположение: Елхово
Автомобил: Аутбек 2,5, АТ, 2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
[quote="Crusader"]Здравейте, благодаря много за отговорите и дискусията, която се оформи.

Първо - да се извиня , че не пуснах конкретна обява на Любо и съм заблудил колегата Тхъндърмен.
Тези четири обяви по-горе не са негови. Явно наистина са на тази автокъща в младост. В друга тема наскоро бе споделено, че при тях постоянно идват нови субарута а старите "изчезват". Така и не стана ясно някой от форума дали си е купил от тях Субару. Та дали се купуват щото са много добри остава тайна.

С малко закъснение ще отговоря, че аз си купих Аутбека от там - автокъщата в Младост, преди около две седмици. Собственика се казва Боби, няма нищо против колата да се види предврително в сервиз, съобразно забележките е склонен на коментар в цената. Конкретно моята кола имаше нужда от смяна на тампони, които според сервиза бяха оригиналните. Имаше един скъсан маншон и лек шум от главините - 800 лв според Митака, но нямало нужда от спешна смяна! След около 200 км ми светнаха прословутите три лампи - чек, ВДС и круиз. След това изгаснаха сами и пак светнаха. При обслужването след това, от сервиза - Субаруленд, ми казаха, че ангренажа няма нужда от смяна и ще изкара още 30-40 000 км, изчистиха грешките, казаха, че причината е застояло гориво, дадоха ми една добавка за горивото обясниха ми, че колата има нужда от "Газ!" и за сега нищо не свети. Направих реглаж на предницата и до сега съм минал окло 1 700 -1750 км, без други забележки. Това е положението без емоции. Иначеее - :D

Чет Сеп 25, 2014 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 01, 2013 3:39 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
Телефон: 0898268926
Рейтинг: 13
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Честито Колега :)

Чет Сеп 25, 2014 11:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 10:07 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Рейтинг: 96
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз да ви кажа впечатленията си от една автокъща на бул. Адрей Ляпчев (отдясно посока Младост, след новия прелез с ул. Андрей Сахаров) - по табела там се казва АВД Карс (AWD Cars / AWD Kars - и двата варианта ги има).

Автокъщата е пълна със Субара (за моя изненада) и затова пиша тук, макар че ние ходихме да гледаме друга кола там, производство 2007ма година. По табло беше на 140 000км и бяхме увещавани от 3ма души, че е така. Гледат ни в очите и ни говорят един през друг.

Като отидохме до официален сервиз на съответната марка се оказа, че колата е била на 380 000км преди година. Сега на колко е, един бог знае.

Не ме интересуват подобни мизерници по принцип, но ми писна да се лъже и да се минава метър. Така че, ако някой ходи до съответните търгаши, нека да има едно на ум.

Пон Сеп 29, 2014 11:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 10:07 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Рейтинг: 96
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
rumen_s написа:
Някой от София случайно да е гледал този Аутбек? Някакво мнение за него? Не всичко в снимките се връзва - в обявата пише, че е с 18' джанти, има снимка на зимна гума, но по другите снимки гумите изглеждат летни...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7m4hfa


Сега гледам, че този Аутбек се продава от къщата, за която написах предния коментар. Аз лично бих му направил много обстоен преглед преди да го купя и не бих вярвал на ни една дума казана от търговеца.

Пон Сеп 29, 2014 11:03 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 25, 2014 12:17 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy GX '99
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Valio написа:
Здравейте колеги,искам инфо за един бек,очукан от градушката в София..,дали някой не го е оглеждал да си сподели впечатленията си,или ако пък някой има възможност да му хвърли едно око на място ще почерпя :beer:
Търсим кола за кандидат субаристи :D
http://www.cars.bg/c589308
Благодаря предварително.


Здравей, тази кола я гледах пролетта. Тогава си търсех за мен и ходих да я гледам. Има голям теч от главата на лявата гарнитура. Опитах да сваля от цената с равностойността на половината ремонт, но продавача отказа. Негово право естествено. Друго фрапантно не видях, но и не се заглеждах след като видях проблема с мотора. Не ми се взимаше кола, която с купуването да карам към сервиза. По принцип тази автокъща внася от време на време Субара и понякога имат попадения. Бях харесал едно златисто ама докато му се накумя някой го взе. Дано да е полезна тази информация.

Поздрави :beer:

Пон Сеп 29, 2014 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Яну 21, 2013 10:00 am
Мнения: 17
Местоположение: Елхово
Автомобил: Аутбек 2,5, АТ, 2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
"Сега гледам, че този Аутбек се продава от къщата, за която написах предния коментар. Аз лично бих му направил много обстоен преглед преди да го купя и не бих вярвал на ни една дума казана от търговеца.[/quote]"
Колега, аз си купих колата от този търговец. В никакъв случай не искам да останете с впечатление, че съм пристрастен, но не бих искал някой колега да пропусне, да огледа и да намери някой читав автомобил там, ако го има естествено.
Аз също не очаквах, там да има толкова Субару, огледах тази, която исках, казах че има сериозен интерес и както споменах в предишния си пост, човека веднага се съгласи на оглед в сервиз, сложи си транзините номера и отидохме веднага. Лично за мен е губене на време да обсъждам с търговеца други въпроси освен предварителния преглед и цената. Човека си вади хляба и си хвали стоката, а аз я искам и имам очи да гледам. Късмет!

Вто Сеп 30, 2014 8:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 28, 2014 1:00 pm
Мнения: 5
Skype: dimitko12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги! Старата ми кола ми отесня поради увеличаване на членовете на семейството и взех да се оглеждам за нещо по-голямо. Някой може ли да ми каже нещо за този аутбек?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 0775805129

Чет Окт 02, 2014 8:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 10:07 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Рейтинг: 96
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
goda68 написа:
Колега, аз си купих колата от този търговец. В никакъв случай не искам да останете с впечатление, че съм пристрастен, но не бих искал някой колега да пропусне, да огледа и да намери някой читав автомобил там, ако го има естествено.
Аз също не очаквах, там да има толкова Субару, огледах тази, която исках, казах че има сериозен интерес и както споменах в предишния си пост, човека веднага се съгласи на оглед в сервиз, сложи си транзините номера и отидохме веднага. Лично за мен е губене на време да обсъждам с търговеца други въпроси освен предварителния преглед и цената. Човека си вади хляба и си хвали стоката, а аз я искам и имам очи да гледам. Късмет!


По принцип съм съгласен с теб. Но едно е да си хвалиш стоката, а друго е трима човека най-нагло да те лъжат в очите. За това по-скоро става въпрос, а не за колите които продава. Нито съм гледал останалите коли за продан, нито най-вероятно можем да ги сложим под общ знаметел всичките.

Пет Окт 03, 2014 9:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 9:19 am
Мнения: 60
Автомобил: Subaru Outback H6, 2007
Телефон: 0879054668
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
votolom написа:
goda68 написа:
Колега, аз си купих колата от този търговец. В никакъв случай не искам да останете с впечатление, че съм пристрастен, но не бих искал някой колега да пропусне, да огледа и да намери някой читав автомобил там, ако го има естествено.
Аз също не очаквах, там да има толкова Субару, огледах тази, която исках, казах че има сериозен интерес и както споменах в предишния си пост, човека веднага се съгласи на оглед в сервиз, сложи си транзините номера и отидохме веднага. Лично за мен е губене на време да обсъждам с търговеца други въпроси освен предварителния преглед и цената. Човека си вади хляба и си хвали стоката, а аз я искам и имам очи да гледам. Късмет!


По принцип съм съгласен с теб. Но едно е да си хвалиш стоката, а друго е трима човека най-нагло да те лъжат в очите. За това по-скоро става въпрос, а не за колите които продава. Нито съм гледал останалите коли за продан, нито най-вероятно можем да ги сложим под общ знаметел всичките.


Потвърждавам думите на votolom, гледат те в очите и най-нагло те лъжат, а за качеството на колите не мога да кажа, никога не бих купил от подобен търговец.

_________________
SUBARU OUTBACK H6 3.0

Съб Окт 04, 2014 8:07 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Сеп 28, 2014 9:43 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Автомобил: Impreza Outback 2.0
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Седя си тези дни и ровя за Субару от Германия и попаднах на следната обява :

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/su ... ORT&noec=1

Много ми хареса и седнахме да обсъждаме с жената, дали пък да не си направим една екскурзия до там, хем разходка, хем и колата да си вземем...и както си се чудя днес и търся билети до Хамбург, гледам в карс-а,един вече ми решил дилемата :

http://www.cars.bg/c888950

Та чудя се, толкова ли скъпо излиза докарване на кола от Германия, или просто нашите джамбази си товарят така по принцип...:) :-~
 1

Чет Окт 09, 2014 9:53 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3097 мнения ]  стр Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 155  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор