Отговори на тема стр <  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 155  >
 Някой има ли информация за този Аутбек (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Постове: 954
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Lazarus написа:
Само да кажа, че джантите са от предната генерация. Това мен ме съмнява за натъкмена работа. Не съм гледал автомобила на живо.

Не знам джантите какво значение имат... На моята кола за зимните гуми, си купих същите джанти. Колата е с регистрация, явно не е нов внос.

Сря Май 13, 2015 9:53 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Постове: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз също мисля скоро да си взема такива джанти 16-ки за зимата, като се поизхабят сегашните 17-ки и да си имам 2 чифта...то и сегашните ми 17-ки не са оригинални...

Сря Май 13, 2015 2:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 13, 2015 12:46 pm
Постове: 28
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK H6 2002
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, има ли някой информация за тези две обяви?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd

далечко са ми за оглед, но бих отишъл, ако кажете нещо хубаво за някоя

Вто Май 19, 2015 1:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Постове: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
shagraths написа:
Здравейте, има ли някой информация за тези две обяви?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd

далечко са ми за оглед, но бих отишъл, ако кажете нещо хубаво за някоя



Колега а ти от къде си?
Тази във Варна мога да я видя ако си и мераклия.
Телефона ми е в профила. Звънни ако решиш.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Вто Май 19, 2015 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Май 13, 2015 12:46 pm
Постове: 28
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK H6 2002
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, не мога да ви отговарям на лични (за това цапам темата)
От София съм, не е проблем да отида до Варна, но ме притеснява огледа на колата- къде там ще го направя.
П.П. сега отивам да гледам:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd

Вто Май 19, 2015 2:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 25, 2014 9:31 am
Постове: 415
Местоположение: София
Автомобил: Outback '99 AT, B14, 3.6 Executive
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
shagraths написа:
Колеги, не мога да ви отговарям на лични (за това цапам темата)
От София съм, не е проблем да отида до Варна, но ме притеснява огледа на колата- къде там ще го направя.
П.П. сега отивам да гледам:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9nidsd



Колега,

Тази е американска. Внимавай с техно теста. Дочух от колега, че му е излезнал 1000 лв и 1 месец разправии в Министерство на транспорта. Колата била наистина гледана и затова той държал да я купи.

Поздрави,
Лазар

_________________
If in doubt.......FLAT 6

Не карам пил и не пия карал.

... важно е да знаеш числата колко са ти...

Сря Май 20, 2015 8:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 8:38 pm
Постове: 144
Местоположение: София
Автомобил: Impreza 94, Forester 2.5 XT 6MT
Телефон: 0898865927
Рейтинг: 126
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лазо, според мен си е европейската версия това. Може би цвета е малко подвеждащ :-?

Сря Май 20, 2015 12:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 13, 2015 12:46 pm
Постове: 28
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK H6 2002
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте отново, ходих гледах колата от последния ми пост, която по думите на търговеца е повече от перфектна, но има забележки и е нужно да коригира цената(според мен).
Утре ще гледам още една и ако е читава за парите си, влизам в сектата с главата на пред!!!

Поздрави на всички, лека вечер!

Сря Май 20, 2015 9:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 7:14 am
Постове: 5
Местоположение: Варна
Skype: pinifarina_2001
Автомобил: MB ML W163
Телефон: 0878527144
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
нов съм във форума и си направих регистрация за да получа съвет от вас.
До момента съм сменил доста автомобили но нямам опит с японските. Насочил съм се към Субару Аутбек около 2005-та година автомат.
Може би ще заложа на 3 литровия мотор но съм отворен са съвети и предложения и към 2,5 ( знам че е той е с ангренаж)
Има два екземпляра във Варна на които със се спрял ( аз също съм от Варна ) и двете са 3 литрови и са с газ но и двете са на по 250 хиляди. На тоя мотор кога трябва да се сменя верига?
Ще се радвам ако ми дадете малко насоки и ако забележите нещо необичайно по автомобилите от обявите.
Ето и двете коли, на които съм се спрял, но ако някой е попадал на нещо по интересно може да казва :-)

http://www.cars.bg/c810537

http://www.cars.bg/c1147199

Нед Май 24, 2015 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 12:08 am
Постове: 787
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 (2004)
Рейтинг: 548
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
@pininfarina, първо виж как ще се почувстваш в Outback-а и дали ще ти е ОК обстановката и усещането в сравнение с ML-а :)
Добра идея е да почнеш с "частния" Outback и да провериш дали човека, който го продава пази някакви разписки, фактури и други доказателства за това какво е правил по автомобила, като това може да го направиш преди дори да направиш тест драйв. От там ще стане ясно собственика как е поддръжал автомобила, кога е монтиран газовия инжекцион, както и колко време е каран автомобила на газ. Това е важно, тъй като една от "особеностите" на трилитровите мотори е, че обслужването на клапани в следствие карането на газ е доста по-особено в сранение с другите Субару ДВГ-та.
Веригата може да се чуе с просто ухо дали има драма, т.е., дали е разтегната или пък има драма с хидравлични обтегачи и т.н., а иначе японците твърдят, че при правилна експлоатация (правилно масло, количество масло в норми и т.н.) животът й би трябвало да достигне към 300к мили, но има и EZ30 двигатели, които опровергават това им твърдение с почти двоен пробег.
Разхода на трилитровия мотор не е чувствително по-голям от този на по-малките атмосферни мотори, но пък кефа е чувствително по-...хм, качествен :D
Проблеми с окачване няма да имаш ако не караш като слепец и не минаваш през всички възможни "екстри", които предлагат българските ни пътища. Мога да споделя от първа ръка мнение относно цените на консумативите по окачването - абсолютно всички тампони по окачването отпред и отзад (които не са никак малко на брой), като включвам и тампоните на планката, която държи задния диф + предни и задни биалетки +труд на мен ми излезе 1300лв.
АТ-то е малко мудно ако очакваш тия 245 кончета да ги юриш по улиците с разни келешчета по светофарите, но на мен ми допада в предвид фактът, че това ми е първи автоматик и не съм очаквал някакви чудеса. В интерес на истината при някой и друг "тест" по светофари тракшъна и тръгването на марката до някъде компенсира скоростната кутия, а като добавим и фактът, че се предлага спортен режим, който добавя един приятен акцент към кораба-майка нещата вече изобщо не изглеждат зле :D
За двигателя и АТ-то като здравина е всеобщо прието мнението, че поддържат ли се правилно (правилно масло според климата и употребата на автомобила, както и всички останали операции, които могат да се свържат с термина "редовна поддръжка"), то двигателя и скоростната кутия могат да надживеят автомобила и да останат девствени, т.е., без нужда от отваряне. Да, има мнения, че двигателя е най-горещия в сравнение с останалите Субару ДВГ-та, но личното ми мнение е, че подобно насаждане на такива разбирания е тръгнало заради автомобили, които под една или друга форма не са попадали при правилните си собственици, т.е., щом не са били обгрижвани както трябва е напълно нормално по някое време да започнат да проявяват някакви странични ефекти, а при подобни случаи на всички е ясно, че е най-лесно да бъде оплют двигателя.

_________________
For every action there is an equal opposite malfunction!

Нед Май 24, 2015 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 7:14 am
Постове: 5
Местоположение: Варна
Skype: pinifarina_2001
Автомобил: MB ML W163
Телефон: 0878527144
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
@srg, благодаря ти за бързият отговор, утре ще отида да покарам тая от частната обява.
МЛ-а не го карам много и не ми е критерии :-)
Имам и ALfa Romeo Crosswagon Q4 и съм адски доволен от нея но в сравнение с Аутбека е по малка и при тоя модел няма автомат както и при него се слага само един мотор - 1,9 16в дизел 150 коня, който е невероятен мотор но сякаш ми се кара малко бензин + автомат, не съм състезател и обичам по лажерното каране.
Тая от частната обява човека я има от 3 години и той и е слагал газта, като на газ е изминал около 35000 км.
Утре ще разбера повече подробности :-)

Нед Май 24, 2015 9:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 7:14 am
Постове: 5
Местоположение: Варна
Skype: pinifarina_2001
Автомобил: MB ML W163
Телефон: 0878527144
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pininfarina написа:
@srg, благодаря ти за бързият отговор, утре ще отида да покарам тая от частната обява.
МЛ-а не го карам много и не ми е критерии :-)
Имам и ALfa Romeo Crosswagon Q4 и съм адски доволен от нея но в сравнение с Аутбека е по малка и при тоя модел няма автомат както и при него се слага само един мотор - 1,9 16в дизел 150 коня, който е невероятен мотор но сякаш ми се кара малко бензин + автомат, не съм състезател и обичам по лажерното каране.
Тая от частната обява човека я има от 3 години и той и е слагал газта, като на газ е изминал около 35000 км.
Утре ще разбера повече подробности :-)



Огледа се отложи за утре :-(

Пон Май 25, 2015 7:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Постове: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pininfarina написа:
Огледа се отложи за утре :-(

Все пак,ако и да ти е първо субару не е зле да се отбиеш в един от 2та свестни сервиза във Варна,
за да няма грешки.
Успех
ПП То и 3.0 е един бавен мотор добре,че разхода ще те поспира
иначе не е мноого лежерен с тез 350 нютона #-o

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пон Май 25, 2015 8:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 7:14 am
Постове: 5
Местоположение: Варна
Skype: pinifarina_2001
Автомобил: MB ML W163
Телефон: 0878527144
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Търсенето продължава, от 3 огледани нищо не ми допадна. Накъсани шофьорски седалки, тракащи вериги, доста амортизирани купета и ходова част ....

Чет Май 28, 2015 11:44 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Постове: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pininfarina написа:
Търсенето продължава, от 3 огледани нищо не ми допадна. Накъсани шофьорски седалки, тракащи вериги, доста амортизирани купета и ходова част ....


Колега за тези пари, нормално да са такива колите. Все пак ниските цени си имат причина.

Моята е 2001г. и цената е почти като на тези от 2003-2005г.
http://olx.bg/ad/prodavam-subaru-outbac ... 58EKG.html

за което също си има причина :)
на Н6 само газта е 2000лв. и обслужване и регистрации и то става 3-4К.
От там как ги продават за тия пари и аз незнам :)

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Май 28, 2015 12:10 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Сеп 14, 2013 11:48 pm
Постове: 221
Местоположение: София
Автомобил: Метрополитен
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
на Н6 само газта е 2000лв. и обслужване и регистрации и то става 3-4К.
Добави и едни 1900 без данък за застраховки и едни гуми от висок клас и става пей сърце :)

Чет Май 28, 2015 1:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 2:35 pm
Постове: 61
Местоположение: Русе
Автомобил: Outback H6 2004
Телефон: 0896846556
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pininfarina написа:
Търсенето продължава, от 3 огледани нищо не ми допадна. Накъсани шофьорски седалки, тракащи вериги, доста амортизирани купета и ходова част ....


Би ли споделил какво не ти хареса на двата аутбека от Варна, т.к. и аз се интересувам...

Пет Май 29, 2015 9:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 7:14 am
Постове: 5
Местоположение: Варна
Skype: pinifarina_2001
Автомобил: MB ML W163
Телефон: 0878527144
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
plm написа:
pininfarina написа:
Търсенето продължава, от 3 огледани нищо не ми допадна. Накъсани шофьорски седалки, тракащи вериги, доста амортизирани купета и ходова част ....


Би ли споделил какво не ти хареса на двата аутбека от Варна, т.к. и аз се интересувам...


От двата, на които бях пуснал линкове, гледах само единия - частната обява + още два, които не са във Варна. Шофьорската седалка - кожата много нацепена, гуми - зимни и нацепени като на стара баба петите, боя ( външен вид ) открих забележки и то не малко - това е за 5 мин оглед + каране, ако се задълбая най вероятно ще има и още изненади - колата не е лоша но просто на мен не ми хареса. Това е общо взето. Просто не ми се дават 14 бона за 11 годишна кола и то в такова състояние, човека си я е поддържал явно по това, което ми обясни но аз лично не бих карал автомобила си 3 години целогодишно със зимни гуми ( мое мнение ).
За два дни видях 3 такива автомобила и явно не са мой тип - просто не се бях качвал до момента в такъв автомобил.
Мисля да увелича малко бюджета и да потърся Трибека това реших след огледите - също нямам никакви наблюдения и към него, дано ми допадне.
Автомобила не е никак лош като цяло ни ми идва малко постен, затова ще опитам с Трибека.

Пет Май 29, 2015 6:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 1:14 pm
Постове: 12
Местоположение: Варна / Стара Загора
Автомобил: Mitsubishi Galant 2.5 V6 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой да е гледал този Софийски Аутбек? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=9qkfux

Съб Май 30, 2015 9:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 30, 2015 10:29 pm
Постове: 56
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK H6 ''02
Телефон: 0896643038
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Аз го гледах, от вътре е позахабен, казаха че е швейцарски, отвън изглежда добре, не сме палили двигателя, но според мен не е кой знае какво, аз лично не разбирам кой знае колко, но не бих си я взел за себе си! Плюса му е, че е евтин! Успех!

Съб Май 30, 2015 10:55 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема  стр <  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 155  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Marvin, Parcholini и 35 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор