Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:33 pm



Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Още една импреза в България 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Още немога да повярвам каква сделка сключих днес дистанционно. Импреза2.5 175к.с 2007 г. комби за 11000лв не съм я виждал на живо, избрах си я само по снимки, приятел ми я взе от чужбина и до месец ще я докараме. Щатска е но е карана година и половина в европеиски саюз. Тръпката е че не знам какво ми предстои. Фен съм на субару от доста години но след понито(хйундай) и 406-цата (пежо) чак сега успях да постигна заветната мечта. а никога не съм имал честта да управлявам субару. Приемам съвети всякакви. 10х предварително.
Прикачени файлове:
2Subaru Impreza, 2.5 l.jpg
Прикачени файлове:
2Subaru Impreza, 2.5 l.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Съб Мар 27, 2010 8:06 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Як вагон, честито :-)

_________________
All-Wheel-Drive

Съб Мар 27, 2010 8:11 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 12:24 am
Мнения: 1414
Местоположение: смолян
Автомобил: STI (GVB)
Рейтинг: 225
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито! Дано е със сигурен човек,а не с напоследък красивите оферти като голф 5 автомат за 4500 евра,2007 и ц клас 2004 за 3000 паунда с обратен волан (ляв) :lol: едната беше прати капаро да съм сигурен ,че ще я вземеш но не на мен ами на шипинг компания дето ше ти я доставят с ферибот! а другата врътка прати пари до себеси в лондон(примерно) по мъниграм и ми прати копие да съм сигурен ,че ще доидеш щото аз съм едикаде си и да не се разкарван напразно! знам смешно е но аз случаино познавам един рибок с 5 евра вътре!

_________________
"ladies and gentlemen the wing is back :)"

Съб Мар 27, 2010 9:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 12:28 pm
Мнения: 108
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Честито. Аз карам почти същата, моята е пак щатска импреза-аутбек спорт 2006. Каквото те интересува питай.

_________________
2006 Impreza Outback Sport SE

Нед Мар 28, 2010 5:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Явно и тази се води "Outback" защото е 173 к.с. а седаните са 165. та основното на този етап е на кой сервиз да се доверя за смяна на консумативите. от другите теми разбрах че оторизирания нее оферта. а и нямам идея като цяло какво да следя (кои са им слабите места) за пежото си изпатих с маншоните на кормилна рейка. и ще ми илезе през носа. с ръчни скорости е което намалява грижите до известна степен. истината е че се надскоюих с тази кола и не бих могъл да си позволя по-сериозни разходи. за всеки съвет в тази насока бих се отплатил с хиляди благодарности.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Мар 28, 2010 9:11 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не прилича да е Аутбек.

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Мар 28, 2010 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 4:49 pm
Мнения: 482
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0r '07 LiquidSi
Рейтинг: 438
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този двигател 2.5/16V/173к.с. е със променливи фази на газоразпределението!

_________________
"Животът е като стълба в кокошарник.....къс и осран!"

Нед Мар 28, 2010 9:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Даваш номера на рамата и ще разберем каква е :)
Защо казваш, че си се надскочил - ако нямаш пари за поддръжка по-добре я продай. Колкото е по-нова колата - по-скъпи частите, по-сложни системите...

Нед Мар 28, 2010 9:39 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За поддръжка ще имам, но ако се срине нещо сериозно ще я вдигна на трупчета. та затова питам за елеметарни неща които трябва да се погледнат като пристигне за да съм сигурен че съм направил каквото трябва.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Мар 28, 2010 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 12:28 pm
Мнения: 108
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
marto-subaru написа:
Явно и тази се води "Outback" защото е 173 к.с. а седаните са 165.

Те всички щатски са 2,5. По малки мотори там няма :) Двуцветните са аутбек, а твоята най-вероятно е или 2.5i Sport wagon или 2.5i wagon.
Ето тук може да прочетеш разни характеристики http://www.cars101.com/subaru/impreza/impreza2007.html

_________________
2006 Impreza Outback Sport SE

Пон Мар 29, 2010 7:07 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 11:02 am
Мнения: 171
Местоположение: Spain
Автомобил: Импреса 2,0R,2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не се притеснявай бе баце,тя е нова още.Само наливаш бензин и караш.До 105 000км.когато се сменя ангренажа няма какво да пипаш по нея.

Ха да ти е честита!

_________________
Някой ден и аз ш'зема да напиша една умност тука!

Пон Мар 29, 2010 10:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.

_________________
http://imgur.com/a/OlnT2
http://imgur.com/a/Tq6Ut

Чет Апр 08, 2010 3:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 2:49 pm
Мнения: 262
Местоположение: София
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
мнооооо яка кола колега, безаварийно каране, нема се косиш, на тази кола само масло и филтрите и ремак евент.
кажи като я земеш да я пробваме :D
всичко с 2.5 мотора съм карал само без импреса. ;-)

_________________
bug eye вагон 292 Nm
"не спори глупак - ще те свали на нивото си и ще те бие с опит"

Чет Апр 08, 2010 12:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:smt023

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Чет Апр 08, 2010 3:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
simbat написа:
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.

Реално не аз съм вносителя от щатите а този от когото я купувам. Аз се явявам 3-ти собственик. Внесена е преди година и половина от щатите и е ргистрирана в европеиски саюз с евро талон е. (изрично ме предопредиха ако е американка да е вече регистрирана в евросаюза защото има проблеми в кат). В обявата пишеше че се продава поради финансови затруднения. Дано да е само това. [-o< В началото на месец май отивам да си я докарам и ще разкажа дали има за хвалба или за жалване :roll: Истината е че в този сайт се намират интересни обяви за тази марка автомобили и ако "отъпчем пътя" може да организираме някакъв по-сериозен внос. имам приятел там, а има и кой да ги докарва с бус така че може да се помисли по въпроса. Нека да я докарам пък ще видим има ли далавера. :roll:
П.П. Проверена е, нее крадена. Огледана е , нее блъскана. Друго не ми идва на акъл за което да се притеснявам.

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Пет Апр 09, 2010 12:27 am
Върнете се в началото
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
simbat написа:
Колега много ми е любопитно как се развиват нещата с импрезата.Няколко седмици търсих нещо подобно за жена ми в САЩ така,че съм с пресни пресни впечатления от цените и пазара отвъд окена.Та такава импреза под $11 000 просто няма а хубавите са по 13+. Оттам имаш 2000 лв.транспорт и 4-5 хил.лв митни сборове.
Това 11 лв.ми се вижда приказна цена.



Цената е наистина трепач. Дано да няма скрито-покрито.
От САЩ вече няма смисъл да се купува евтина кола, освен ако не е с лек козметичен дефект и не взимаш 2-3, че да падне транспортния разход. При Трибеките имаше много добри оферти, но вече е друга цифра.

Пет Апр 09, 2010 8:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 3:45 am
Мнения: 4
Местоположение: София
Skype: nomer6ti
Автомобил: 2002 Subaru Impreza Outback Sport
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Първо да започна с едно честито за Субито:)))
и да успокоя колегата че и според мен колата ще е перфектна:)))
Колкото до уточнението на модела в САЩ се води Impreza Sport Wagon (някой по-горе беше прав, че всички Outback Sport са двуцветни т.е. сиви брони и прагове).
Относно кончетата, 173 са но по SAE, което се равнява на 156 по DIN.
Ако не се лъжа, май толкова ми ги писаха в талона. Единственото главоболие, което ще ти спести евро сертификата е технотеста и 1000та лева, който взимат другарите от КАТ за него. Иначе ще ти вземат всичко друго по реда си. Частите и всичко е същото като на другите Импрези EJ25.
Ако нещо те притеснява по колата, това че е от САЩ е голям плюс поради отсъствието на огромния брои авто измекяри и това, че в САЩ има http://www.CARFAX.com. Спокоино можеш да си платиш 20 долара там и да видиш цялата история на колата ти там.(удряна ли е, влизала ли е в сервиз на време, и най-вероятно в жабката ти ще си намериш сервизната книжка прилежно попълнена)
Колкото до цената направо си ударил десятката:) :smt023 На мен лично това ми е най-любимият модел на Subaru 06-07.
А ако някой има питания относно вноса на кола от САЩ може да пита, аз мойта си я прибрах с мен от там.

Чет Апр 15, 2010 4:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дано всичко да е както казва колегата и продавача да е този,които търпи огромна загуба шото е на зор...Аз в чудеса не вярвам.Хубавите коли навсаякъде струват пари.Това че колата е от Америка не мисля,че занижава цената а напротив-поне може да проследиш историята на колата в голяма степен,пробега,повеè информация,аксесуари,както и по-ниски експлотационни разходи-в пъти по-евтини оригинални части....

_________________
http://imgur.com/a/OlnT2
http://imgur.com/a/Tq6Ut

Чет Апр 15, 2010 6:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вчера се чух с моя човек и се оказа че са сринали лагер на задно ляво колело на връщане от града от който са я купили но нее смеел да ми каже защото не са били сигурни какъв точно е проблема. с работата 175 евро. Та чудех се каква може да е причината на 3 години кола да срине лагер. аз хйундая го карах 13 години и не съм имал подобен проблем. Иначе изглежда много добре..... http://picasaweb.google.com/borisbelchev.bspb/20100417#

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Нед Апр 18, 2010 11:40 pm
Върнете се в началото
Профил YIM

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
marto-subaru написа:
Вчера се чух с моя човек и се оказа че са сринали лагер на задно ляво колело на връщане от града от който са я купили но нее смеел да ми каже защото не са били сигурни какъв точно е проблема. с работата 175 евро. Та чудех се каква може да е причината на 3 години кола да срине лагер. аз хйундая го карах 13 години и не съм имал подобен проблем. Иначе изглежда много добре..... http://picasaweb.google.com/borisbelchev.bspb/20100417#


Е как каква? Калпави лагери. Outback-a на година и половина сменихме 1 лагер и сега има още 1...

между другото гредите на покрива мн ми харесват :smt023

Пон Апр 19, 2010 9:06 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: niksan и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор