Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема стр <  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  >
 Информация за навигация за всички модели на Субару 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 12:09 am
Постове: 24
Местоположение: София/Ямбол
Автомобил: SUBARU OUTBACK III 2005 2,5 4EAT
Телефон: 0894959991
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте! След няколко дни ще пътувам за Италия. С аутбак 2.5 2005 година съм със заводска навигация. Версията е 3300 Kenwood Corp 2004. В момента съм с карта за Източна Европа (вкл. Германия и Австрия), но няма Италия.

Някой от вас може ли да ми помогне с карта/линк за теглене/ за Италия или пък карта която обхваща цяла Източна Европа + Италия. Благодаря предварително!

Нед Авг 14, 2016 11:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Постове: 118
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Малко имам странен проблем с автоматичния контрол дневен/нощен режим? :idea:

Ако е на автоматичен - почти винаги си остава на дневен жим, а когато карам на тъмно свети много и е дразнещо да ти блести. Мога да го сменя за момента на "нощен" режим, но на другия ден отново трябва да пусна дневен режим... Забелязвали ли сте къде е сензора, влияе ли се от вкл. фарове за нощен режим и т.н.? *Маи веднъж като включих фарове къси (което си е задължително за БГ) ми се включи нощния режим, когато спрях фаровете се смени на дневен режим... но не би трябвал ода е свързано с фаровете (ако е така е доста малумно направено...) :)

Пон Авг 29, 2016 7:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Постове: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не знам дали при теб е така, но при мен на място на бутона за регулиране височина на фаровете има копче, чиято функция е да увеличава/намалява яркостта на уредите и дисплея. Това е за Легаси 2010+.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пон Авг 29, 2016 8:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 25, 2015 10:51 pm
Постове: 179
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
.... и когато това копче , не е на максимална яркост , при включени фарове , навигацията влиза в нощен режим.

Sent from my Galaxy S6 using Tapatalk

Пон Авг 29, 2016 9:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 02, 2016 3:53 pm
Постове: 15
Местоположение: София
Автомобил: Subaro Tribeka B9 2006 г.
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Този въпрос ме интересува е мене.Купих си диск от OLX-а точно със същия интерфейс като показаните линкове по-горе,сложих го на Трибеката, работи добре, показва улиците на София, макар и изписани на латиница, води ме до в къщи и до работа,но гласовите команди са на английски. Доколкото разбрах на диска няма как да има гласови команди на български, трябвало на самия компютър на колата да има аудио на български за да тръгне навигацията на български.Но не съм специалист и не знам дали е така.По принцип бих искал да си имам навигация на колата, която за България да ми изписва и търси адресите на кирилица а гласовите команди да са на български, но не съм наясно дали има такъв начин.Затова ще се радвам някой, който знае да ме осветли по темата. :-?

_________________
Казвам каквото мисля и правя каквото кажа

Сря Окт 12, 2016 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 25, 2015 10:51 pm
Постове: 179
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз до колкото съм се интересувал, това удоволствие излиза около 1000 лв. Монтира се устройство на което може да се сложи всякакъв навигационен софтуер.

Sent from my K00Z using Tapatalk

Сря Окт 12, 2016 8:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 02, 2016 3:53 pm
Постове: 15
Местоположение: София
Автомобил: Subaro Tribeka B9 2006 г.
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Между другото, някой знае ли как и откъде да се снабдя и оборудвам колата приемник на ТВ сигнал през джипиеса. Казаха ми че можело да се направи по принцип/защото имам ДВД с монитор в салона/, но не знам какво и къде да търся.

_________________
Казвам каквото мисля и правя каквото кажа

Чет Окт 13, 2016 4:14 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 26, 2016 6:48 pm
Постове: 9
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
файла се сваля , но дава грешка като задам разархивиране

Нед Ное 13, 2016 10:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 5:23 pm
Постове: 20
Местоположение: Прага, Чехия
Автомобил: Subaru Outback III H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Евала за картата! :beer:
Снощи я драснах на едно ДВД и работи безупречно
Просто свалих файла, Десен бутон -> Burn image to disc през Windows-a (Windows 10) на двуслойно DVD (Verbatim)

Никакви проблеми.
Вкарах диска в навигацията, отне му 30 секунди да зареди първоначални и зацепи.
Колата е Subaru Outback 2006 (H6) а навигацията е Kenwood FVZ-201 ( Ей така изглежда и е в жабката -> http://legacygt.com/forums/attachment.p ... 1270707393 )

Търси си безупречно (след като и зададох правилната държава)... още не съм тръгнал да обикалям с нея да видя как се държи но ще го направя утре.

Пон Ное 14, 2016 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 15, 2016 10:52 pm
Постове: 6
Автомобил: Subaru Outback 2.5i
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Някой случайно да я има или да знае къде може да се намери ъпдейта за мапите от 2016?

http://www.navigation.com/is-bin/INTERS ... ducts=YES&

Можеби ще можем да се съберем 4-5 човека и направо да я купим оригинал (219 евро е) и след това само да си направим дискове отделни?

Вто Ное 15, 2016 11:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 5:23 pm
Постове: 20
Местоположение: Прага, Чехия
Автомобил: Subaru Outback III H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Това е за Outback 2015 Нали

За по-старите като мойта - 2006 видях че също има ъпдейт от 2015-та който струва 300 евро
И после като порових малко по продуктов номер го намерих на промоция за 29 паунда:
http://satnavstore.com/2015-subaru-Lega ... isc-update

чак се замислям дали да не го взема :)

Сря Ное 16, 2016 12:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Постове: 327
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
kiril_nedev написа:
Това е за Outback 2015 Нали

За по-старите като мойта - 2006 видях че също има ъпдейт от 2015-та който струва 300 евро
И после като порових малко по продуктов номер го намерих на промоция за 29 паунда:
http://satnavstore.com/2015-subaru-Lega ... isc-update

чак се замислям дали да не го взема :)


For the following countries:

Austria, Belgium, CzechRepublic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Ireland, Italy, Luxemburg, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland

ПП: Скоро не бях търсил и открих това, ако си решил да поръчваш мога да се включа

http://gpspro.lt/europos-zemelapiai-201 ... core1-3dvd

Сря Ное 16, 2016 4:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 15, 2016 10:52 pm
Постове: 6
Автомобил: Subaru Outback 2.5i
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Моят е 2010, новият фейс..

Да, може да го вземем, виждам че е 75 евро комплектът, но се притеснявам че няма outback - да проверим дали ще хване и имат ли гаранция за връщане и подобно, ако не става?

Tinka automobiliams
Legacy 2004-2006

Forester 2004-2006

Tribeca 2007-...

Иначе можем да го вземем и само двамата за тези пари, ако иска и друг, да заповяда.

Чет Ное 17, 2016 12:33 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 5:23 pm
Постове: 20
Местоположение: Прага, Чехия
Автомобил: Subaru Outback III H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pantata, видях го че е за западна европа но в момента ме устройва (живея извън БГ)
Виж този линк който ти си намерил обаче е МНОГО по-интересен и на същата цена.
Някой от форума дали е поръчвал от тези сайтове? единствено ми е любопитно дали са надеждни.

Toва което ми е интересно е, че този линк който дадох на скрийншота има съвсем друг интерфейс (който прилича на Гармин по-скоро) ... интересно дали софтуера който идва с тази навигация е различен или просто скрийншота ...

Чет Ное 17, 2016 3:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Постове: 327
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така става, като не си посочил от къде си :beer:

Колега с трибека се е ровил скоро и намери инфо, че този месец трябва да излезе и нов ъпдейт за волво, който става за нашите кошове :cool: силно се надявам, че до месец-два ще го има из интернет.

Не помня дали в тази тема или друга подобна писах за един холандски сайт, от който исках да поръчам. Таксата за банковия превод ме отказа. Направих си регистрация в сайт за преводи, но задължително условие беше да напиша име на получател, холандеца не си го даде и се отказах изобщо да се занимавам, почти не съм я ползвал тая навигация така или иначе. Най-вече я пускам да се ориентирам колко километра ми остават ROFL

Чет Ное 17, 2016 8:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 7:13 pm
Постове: 218
Местоположение: Trun,Schweiz
Skype: dancho.ch
Автомобил: subaru Impreza 20d Limited S
Рейтинг: 200
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги!
В колата си имам като тази навигация:
http://satnavstore.com/2016-subaru-core ... map%20disc
Може ли някой да помогне с диск за източна Европа? От къде мога да си купя? За съжаление дори и при новите карти такова нещо няма :( . Интересува ме конкретно България и Гърция.
Поздрави

Вто Ное 22, 2016 3:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Постове: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
dancho.danev написа:
Здравейте колеги!
В колата си имам като тази навигация:
http://satnavstore.com/2016-subaru-core ... map%20disc
Може ли някой да помогне с диск за източна Европа? От къде мога да си купя? За съжаление дори и при новите карти такова нещо няма :( . Интересува ме конкретно България и Гърция.
Поздрави


Колега това не е ли със СД карти които по спомен май са Гармин....

Вто Ное 22, 2016 4:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 7:13 pm
Постове: 218
Местоположение: Trun,Schweiz
Skype: dancho.ch
Автомобил: subaru Impreza 20d Limited S
Рейтинг: 200
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С дискове е! Цели 3 бр. но само за западна Европа :(

Вто Ное 22, 2016 8:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 29, 2016 8:42 pm
Постове: 1
Автомобил: Subaru Legacy
Телефон: 0889788069
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
kiril_nedev написа:
Евала за картата! :beer:
Снощи я драснах на едно ДВД и работи безупречно
Просто свалих файла, Десен бутон -> Burn image to disc през Windows-a (Windows 10) на двуслойно DVD (Verbatim)

Никакви проблеми.
Вкарах диска в навигацията, отне му 30 секунди да зареди първоначални и зацепи.
Колата е Subaru Outback 2006 (H6) а навигацията е Kenwood FVZ-201 ( Ей така изглежда и е в жабката -> http://legacygt.com/forums/attachment.p ... 1270707393 )

Търси си безупречно (след като и зададох правилната държава)... още не съм тръгнал да обикалям с нея да видя как се държи но ще го направя утре.



Здравей, откоро съм с Легаси, но в дисковете няма БГ, а файла тук е повреден и не се разархивира. Има ли опция да го качиш в dropbox или нещо подобно за да пробвам дали ще тръгне и при мен? Благодаря предварително

Вто Ное 29, 2016 8:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Дек 23, 2016 1:10 am
Постове: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги , може ли някой спешно да качи навигацията от страница 12 - viewtopic.php?f=1&t=1770&start=220

в някой друг сайт за споделяне на файлове , защото от тук вече не може да се изтегли файла - стига до някъде и блокира... Благодаря предварително

Пет Дек 23, 2016 1:14 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор