Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:38 am



Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 Обща поръчка на Масло от Полша 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:D Момчетата го продават за 25лв квартата. Виж колко е официалната им цена в сайта им. 23 кинта им е цената. Момчето, което се опита да вкара amsoil може също да напише защо не успяха да го внесат. Аз мога да ти кажа. Защото искат количество близко до това, което се продават фалшиви масла в България всеки 6 месеца.

Само не разбрах това, което написа за печалбарството, шибаните доставки, нямат наличности и какво ли още не как важи и ка се свързва с това " само да вметна че съм купувал от колегата AP1 и съм доволен - донесе ми го на място без да ми вземе пари за доставката "? Защото в момента говорим за конкретни хора като цяло.
 15

Чет Яну 05, 2017 5:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 02, 2015 10:40 am
Мнения: 22
Автомобил: Subaru legacy '00
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Поръчвал съм от колегата,който е вносител в България, Амсойл. Много добре се отнесе към въпросите ми и ми отговори много точно и конкретно без да разводнява тематиката на разговора. Пробвах го на мотора и останах много очарован, съединителя ми направи стана "памук" и тръгва като автомобил, без никакви излишни тласъци.
Понеже е коректен, ми обеща ако не ми хареса да ми върне парите. Това е коректен търговец!!!
Не правя реклама, аз работя с масла на Бизол или Норт Сий и съм много доволен, но Амсойла е направо брутален,когато се говори за осезаеми промени. В колата не мога да го усетя, но мотора ми е спортен крос и качественото масло се усеща осезаемо .
Поздрави!
 22

Чет Яну 05, 2017 10:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
истината
http://www.hotrod.com/articles/truth-sy ... -extra-hp/

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Чет Яну 05, 2017 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
3. melhaer - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946)5w30 Signature series

объркано е, може аз да съм подвел:

2 галона (3.784) + 1 кварта(0.946)5w30 Signature series

Пет Яну 06, 2017 1:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
vizor написа:
:D Момчетата го продават за 25лв квартата. Виж колко е официалната им цена в сайта им. 23 кинта им е цената. Момчето, което се опита да вкара amsoil може също да напише защо не успяха да го внесат. Аз мога да ти кажа. Защото искат количество близко до това, което се продават фалшиви масла в България всеки 6 месеца.

Само не разбрах това, което написа за печалбарството, шибаните доставки, нямат наличности и какво ли още не как важи и ка се свързва с това " само да вметна че съм купувал от колегата AP1 и съм доволен - донесе ми го на място без да ми вземе пари за доставката "? Защото в момента говорим за конкретни хора като цяло.


А за кой сайт става дума, че не съм разбрал?

Пет Яну 06, 2017 1:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
vizor написа:
:D Момчетата го продават за 25лв квартата. Виж колко е официалната им цена в сайта им. 23 кинта им е цената. Момчето, което се опита да вкара amsoil може също да напише защо не успяха да го внесат. Аз мога да ти кажа. Защото искат количество близко до това, което се продават фалшиви масла в България всеки 6 месеца.

Само не разбрах това, което написа за печалбарството, шибаните доставки, нямат наличности и какво ли още не как важи и ка се свързва с това " само да вметна че съм купувал от колегата AP1 и съм доволен - донесе ми го на място без да ми вземе пари за доставката "? Защото в момента говорим за конкретни хора като цяло.


А за кой сайт става дума, че не съм разбрал?


За официалния им като за начало, за всички доставчици в Европа, защото не знам дали си на ясно, но има и доста по-близки от Полша с доста по-евтина доставка.

Пет Яну 06, 2017 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сега гледах официалният им лист с международни дилъри и честно казано тия в Румъния нямат нищо на сайта си, а тези в Гърция нямат сайт.

От немските, 1 галон Sig Series 5W-30 e 51.65 евро, като безплатната достаква е за покупка над 200 евро. Иначе е 20 евро.

При поляците, същият галон е 43.68 - преди за доставка на 8 галона беше взел 25 евро, не знам дали над определена сума предлага безплатна доставка, но преди време, когато сравнявах цени, по-евтини от на поляка не видях - за продуктите говоря.

Съб Яну 07, 2017 11:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без отстъпката, която получават колегите когато се съберат повечко, цената за смяна на масло с около литър резерва излиза с ~ 40 лв по-скъпо, отколкото ако се купи от колегата в България. Ако тук нямаше такова масло - Да! от Полша излиза най-евтино. Но ако говорим за Равенол - аз от Полша с доставката го взимам по-евтино от дилъра в БГ - става въпрос за SU5, още повече, че към датата на моята поръчка тук нямаше 4 литрова туба, а само еднолитровки. Равенол съм купувал по-евтино и от Германия.

Съб Яну 07, 2017 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 08, 2016 3:38 pm
Мнения: 24
Автомобил: Forester SG 2.0XT AT, 2004
Рейтинг: 55
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
stoychod написа:
Това е списъка до сега, дано да не съм изпуснал някой:

1. stoychod -1 галон ( 3,784) 5w30 Signature Series + 6 кварти (0.946) 5w40 European formula
2. mitakam - 2 галон (3.784) AMSOIL 5w30 European Car Formula
3. melhaer - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946)5w30 Signature series
4. HUNTERA76 - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946) AMSOIL 5w30 European Car Formula
5. Kai - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946) 5w40 European Car Formula Mid Saps

Извинявам се но съм объркал маслото това което искам е:
HUNTERA76 - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946) AMSOIL 5w30 Signature series

Съб Яну 07, 2017 1:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги , оправих си грешките:

1. stoychod -1 галон ( 3,784) 5w30 Signature Series + 6 кварти (0.946) 5w40 European formula
2. mitakam - 2 галонa (3.784) AMSOIL 5w30 European Car Formula
3. melhaer - 2 галонa (3.784) + 1 кварта(0.946)5w30 Signature series
4. HUNTERA76 - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946) AMSOIL 5w30 Signature series
5. Kai - 1 галон (3.784) + 1 кварта(0.946) 5w40 European Car Formula Mid Saps

Нещо понамалих парите. Като гледам май скоро ще водя и колата на ремонт отново, така че смятам да поръчвам на заплата - началото на следващия месец.
Някой има ли проблем със такова закъснение?
Ще ви пиша и на лични още подробности и чуденки :)

Пет Яну 13, 2017 2:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз съм ОК за началото на др. месец - предлагам като ми пишеш направо да се разберем и ще ти преведа парите по банков път, за да не се гърбиш ти със сумата.

И една чуденка, като пишеш на този поляка да каже цялата сума + доставката, може да се окаже, че да си вземем оттук е на подобна цена: https://ap1shop.com/bg/

Да кажем, на мен 7 кварти по 25 са ми 175 лева, а преди доколкото си спомням за 2 туби с доставката платих 180 лева, като доставката я разделихме 3-4 човека.

Сега гледам: http://chemiasamochodowa24.pl/oleje-sam ... 19045.html - в евро 2 галона са 2 х 43,68 евро, което е грубо 171 лева...та ако искате да си сметнем дали всъщност е на далавера от Полша, че ако не е - по-добре да поръчаме от БГ да им правим оборот на нашите, та да вкарат още продукти:)

Пет Яну 13, 2017 2:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 9:00 am
Мнения: 146
Местоположение: Монтана
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
melhaer написа:
Аз съм ОК за началото на др. месец - предлагам като ми пишеш направо да се разберем и ще ти преведа парите по банков път, за да не се гърбиш ти със сумата.

И една чуденка, като пишеш на този поляка да каже цялата сума + доставката, може да се окаже, че да си вземем оттук е на подобна цена: https://ap1shop.com/bg/

Да кажем, на мен 7 кварти по 25 са ми 175 лева, а преди доколкото си спомням за 2 туби с доставката платих 180 лева, като доставката я разделихме 3-4 човека.

Сега гледам: http://chemiasamochodowa24.pl/oleje-sam ... 19045.html - в евро 2 галона са 2 х 43,68 евро, което е грубо 171 лева...та ако искате да си сметнем дали всъщност е на далавера от Полша, че ако не е - по-добре да поръчаме от БГ да им правим оборот на нашите, та да вкарат още продукти:)

+1
п.с. от тук ми излиза за моето 125лв, от полското излиза 54,34 евра без доставката, за 10лв разлика май няма смисъл...ако се съберем хора и доставката е фрее ок

Пет Яну 13, 2017 3:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сега се пробвах да се боря със сайта, като направя поръчката нещо им блокира сайта и не може да се продължи да видя колко ще излезе с доставката. Каот измера по малко бвойки доставката може да се избере и е 19.5Евро. Може би за по големи поръчки трябва да мине с лично писмо:( та не можах да проверя колко точно ще излезе.
Аз съм ЗА да се откажем и да вземем от БГ.
За сега поръчката отпада, писах му мейл да видим какво ще отговори и ще драсна тук да обсъдим има ли смисъл от поръчка от Полша.
Дано не съм подвел някого, май не ме бива много с организацията.

Пет Яну 13, 2017 3:53 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не се притеснявай, да видим какво ще ти пише. Аз съм ОК и от Полша и от БГ. Досега винаги като сме пръчвали сме го правили след лична кореспонденция, а не през сайта. АКо поръчката за всичко е 20 евро, разделено на 5-6 човека ще е 7-10 лева на човек. Реално, има далавера, но не кой знае каква:) Както казах, аз съм ОК да поръчаме от Полша, за да не подведа другите хора, които са навити за тази поръка. Не ме притесняват +- 20 лева.

Съб Яну 14, 2017 8:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги отговора е следният:
Hello,
Discount Prices:
ASLQT 5W30 - 40 PLN
AFLQT 5W40 - 40 PLN
AELQT 5W30 - 50 PLN
Shipping cost 2 parcels to Bulgaria is 140 PLN.
Total cost inc. shipping 1700 PLN
Let me know that I will send paypal invoice.
Best Regards,
Martin

Бях му писал за поръчка само в кванти за да мога по лесно да направя сметките. Набързо сметнах (при разделяне на доставката на бутилка, а не на човек) печалбата при поръчка от Полша спрямо цените на колегите от AP1:
1. stoychod 26.87лв
2. mitakam -5.19лв
3. melhaer 24.19лв
4. HUNTERA76 11.51лв
5. Kai 11.51лв
На колегата mitakam както и да го смятам излиза на загуба, просто маслото му е 13.52евро за кванта и по 12.94евто за кванта (ако се вземе в галон опаковка) а колегите от AP1 го дават за 27 лева квантата.
Горните сметки са при курс 1.96 за евро а не знам дали paypal-a няма да ни удари с по-лош курс.
Предлагам да не поръчваме от Полша.

Вто Яну 17, 2017 10:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 4:49 pm
Мнения: 482
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0r '07 LiquidSi
Рейтинг: 438
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
stoychod написа:
(само да вметна че съм купувал от колегата AP1 и съм доволен - донесе ми го на място без да ми вземе пари за доставката).

И аз съм доволен от АР1,два пъти си взимам от тях масло,и двата пъти ми го доставиха безплатно пред вратата на дома ми в удобно за МЕН време. Понеже взех "break-in Oil" за мотоциклета ми,човека каза че ако възникнат някакви проблеми със съединителя(wet clutch)...ще ми върне парите! Такова отношение от търговец в Бг не се среща често!

_________________
"Животът е като стълба в кокошарник.....къс и осран!"
 30

Сря Яну 18, 2017 10:42 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
OK, значи поръчваме от БГ:) Подкрепи българското, аз съм "за", особено, ако вече има доволни хора от качествена услуга!

Пет Яну 20, 2017 8:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 08, 2016 3:38 pm
Мнения: 24
Автомобил: Forester SG 2.0XT AT, 2004
Рейтинг: 55
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
OK, значи поръчваме от БГ:) Подкрепи българското, аз съм "за", особено, ако вече има доволни хора от качествена услуга!

:good:

Нед Яну 22, 2017 2:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 7:05 pm
Мнения: 78
Автомобил: Subaru Outback H6 08
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Още един глас за колегите от A1P. Наложи се да доливам след като получих поръчката от Полша. Взех една кварта от Сашо. В последствие реших да си взема от него на новата смяна. Много точни момчета въпреки, че са фенове на Ауди ROFL. Саше ако четеш шегувам се, винаги трябва да се чеше ВАГ-групата, когато има възможност. Та както написаха колегите по-горе доставка до вкъщи в удобно за мен време, приятен разговор, какво повече му трябва на човек. Подкрепете момчетата, няма да съжалявате. :hello:

Нед Яну 22, 2017 10:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор