Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Дек 17, 2017 11:14 pm

Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Проверка на автомобили и авточасти Субару по VIN код 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: Outback 2.5 (165 Hp) Automatic 06
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Момчета, възможно ли е се разминава цвета на колата с тоя по вин. Ако изключим че е с цялостно пребоядисване.

Пон Сеп 05, 2016 9:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Forester' 09, 2.0, MT
Телефон: 08889566нулашест
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Може ли съдействие за този VIN: JF1SH5LW49G048164 . В руския сайт не ми изкарва никаква информация, а в другите сайтове - само основна информация, която ми е известна. Интересува ме основно оборудването: 1. Има ли VDC 2. Има ли LSD на задния мост (блокировка на диференциала) и др. Благодаря

Пет Окт 07, 2016 8:03 am
Върнете се в началото
Профил

Нов фен
Отговори с цитат
vizor написа:
Тъй. Голям ВИН филм имам за гледане от няколко дин. На мен и на още един познат колите ни не ги намира никъде, освен в един руски сайт и в оригиналната програма, но там има проблем с модела на скоростната кутия. Когато дадеш частите ти дава разни общи, които нямат нищо общо с вина ти. Гледах "ръчните" вин декодъри и се оказва, че за Forester буквата G преди последните 6 цифри означавал full-time AWD manual transmission, да ама е с автоматик. И по дабелките по роговете си е автоматик. Точно този вин с това G .. не го намира в почти нито един сайт. Дава ми по графика, че съм с новото клапанно тяло на скоростната кутия, на което не му се сменят клапаните, а аз не съм. Супер странна ситуация се получава. Така сме две коли. Четох и за същата случка навънка при JF1SG5LT54G**** шасита.

Някой да е срещал нещо такова?

Абсолютно същото JF1BE9LR52G******
Позиция 11: G. Колата ми е автоматик, а би трябвало да означава ръчна скороста кутия.. поне навсякъде така пише
От всички изброени сайтове най-пълно инфо ми дава http://www.auto-parts.spb.ru/cat/su/su2.mycat и там също пише автоматична.

Някой колега дали има достъп до официална програма да ги проверим?

Чет Дек 07, 2017 12:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: '97 Fiat Palio '97 Legacy BG 25D AT
Телефон: 0886738903
Рейтинг: 396
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
пробвай тук колега, но мисля, че всички каталози ще показват едно и също.

Чет Дек 07, 2017 5:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Нов фен
Отговори с цитат
askeless написа:
пробвай тук колега, но мисля, че всички каталози ще показват едно и също.

Ако "тук" имаш предвид декодера, който е посочен от субаруфорум, то това е именно горния. Иначе някои VIN декодери са ми показвали и ръчна скоростна кутия (предполагам, защото им е вкарано да показват така като срещнат G)

Чет Дек 07, 2017 5:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3