Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 79 мнения ]  стр 1, 2, 3, 4  Следваща
 Toyota не е ли по-качествена от Subaru ??? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не мислите ли че тойотите са по-добри от субару като качество на изработката, здравина и надеждност.Поне по всички доклади на tuv и там подобни тойота винаги е първа , после са хонда субару мазда и порше.Nick ти какво смяташ

_________________
911

Съб Окт 14, 2006 2:17 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Аз смятам, че ти си абсолютно прав. И не само че смятам, ами съм и напълно убеден. И не само съм убеден, ами и си е направо истина че е така.

Те Тойота са ударили Мереседес Бенц в земята, ти за Субару се чудиш. Но глей сега, ни сме тук защото харесваме Субару. С добрите му, и с лошите му моменти. Нали се сещаш, че не всички мадами на улицата изглеждат кат Парис Хилтън и тн........но за всяка си има сиромах някъде, който си я харесва и като си легнат вечерта кревата и се гушнат......тя си е най-красивата за него.

Моят работодател притежава 4 дилършипа и от него съм чувал, че е съгласен веднага да подпише замяна (да махне и четирите) ако само може да се докопа до един Тойота. Освен това Тойота са на границата да ударят Дженерал Мотърс по продукция и продажби в световен мащаб. Последно си спомням че са втори производител в света, след GM. И това скоро ще стане. На GM синусуидата отива надолу, а на Тойота върви нагоре. Така че е само въпрос на една две години.

Погледнато от гледна точка на механика - При Тойота работиш и пееш, при Форд работиш и ревеш, при Фиат работиш и псуваш, при Алфа Ромео работиш и си съдираш бомбето, при Хонда и Субару - като при Тойота и тн.....

Съб Окт 14, 2006 3:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 11:40 am
Мнения: 10
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
bubaru написа:
Не мислите ли че тойотите са по-добри от субару като качество на изработката, здравина и надеждност.Поне по всички доклади на tuv и там подобни тойота винаги е първа , после са хонда субару мазда и порше.Nick ти какво смяташ
пич, не съм експерт, но треа да ти кажа, че от личните ми впечатления точно пък тойотата е най-нежната кола в света. от това по-чупливо нема. бая време работих на омв бензиностанции и на ден през нас минаваха по 8-9 тойоти и шофьорите им все питаха за крушки, за по-издръжливи акумулатори, за лампи за стопове, за филтри... от това оставам с впечатлението, че тойота е най-чуплива от всички коли. един от редовните ни клиенти с тойота авенсис D4-D ми каза, че ако остави колата изгасена и в продължение на 3 часа слуша музика, акумулатора почва да пада много бързо след 3-тия час. :shock:
е, и субарута идваха и питаха за разни работи, но я минат две коли в месеца, я не. :roll:

_________________
http://www.data.bg/f.php?fid=13369404][img]http://store2.data.bg/oldmila/Movies/resident-evil-the-virus.jpg[/img]
http://www.data.bg/f.php?fid=14972745]click for SOUNDTRACK


Последна промяна Seizure Of Power на Нед Окт 15, 2006 3:40 pm, променена общо 1 път


Съб Окт 14, 2006 11:50 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Ами честно казано съм изненадан от тези данни Ник, ти знаеш по-добре, аз бизнес статиите не ги чета много много, иначе сигурно, във всяко нещо като му налееш пари тръгва нагоре :roll: Повечето продажби са дело на пазарна стратегия, все пак Тойота имат повече модели, докато Субару са с малко по-монотонна гама, но за мен има една марка, която е над другите! :)
Пък и живот и здраве не искам да карам кола, която да виждам точно нейно копие с десетки на ден, в това се крие част от чара на Субару! :) За надежност не мога да говоря, но със сигурност съм виждал повече стари Субарута, произведени преди 90 година отколкото Тойоти по улиците...това на мен ми говори много.

П.П СУБАРУ е марка, съдържаща странни симпатия, неслучайно тя има малко, но запалени нейни фенове! :)

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Съб Окт 14, 2006 8:53 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Тогава в този случай, след като се очертава, че не е единичен случай а на всички ви в България мнението за Тойота е такова.......следва да ви известя с голямо съжаление, че на всичи ви мнението е грешно. Вие въобще си нямате понятие къде се намира Тойота на световната сцена. Чичко Гугъл обаче с днешна дата е много отзивчив, и с първата справка, която направите, ще ви се изясни за какво става дума. Примерно това :

http://autos.msn.com/advice/CRArt.aspx?contentid=4023544

Където се казва, че от 31 коли с най-високи показатели за надеждност в света 29 са от Япония и 15 са на Тойота.

Както и че от 48 коли с най-нисък рейтинг 22 са американски и 20 са европейски дараци.

Съб Окт 14, 2006 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Тва за Тойота и качество е било навремето...Оня ден видях отбита встрани с отворен капак и аварийни светлини Toyota Camry 2007г.-кола на има няма2-3 месеца.

Ето малко храна за душата от първа ръка за феновете на Тойота:
http://audibg.com/NEW/index.php?showtop ... 9%EE%F2%E0

А ето и малко храна за тези на Субару или "Защо не спестих 5000$ и не си купих новата Тойота Camry?"

http://www.standartnews.com/archive/200 ... /index.htm


Поздрави от сърце на всички фенове на Тойота :D Който не е съгласен да спори с TUV

Ник,моите уважения,но тук бих подкрепил STI по отношение на маркетинга.Тойота в Щатите като стратегия ги сравняват с Wallmart.Като близнаци са ,само в различна сфера на бизнес.Ти би ли отишъл на бизнес коктейл примерно облечен в дрехи от Уолмарт? Съгласен съм,че тойота са били много надеждни коли навремето,когато са пробивали на пазара.Сега вече са само маркетингова величина-почти всичките им модели за Америка се правят в САЩ,а за европа-в Турция.Няма стил и идентичност в тея коли,не са като Субару,Ауди или Сааб.Като дефекти може и да са поизчистени,но това е заради огромното серийно производство.В американските списания Порше и Ферари са с черни точки на надеждност,но това е заради малката серия,въпреки това хората,търсеши стил и характер си ги купуват,при това на зена ,многократно по-висока от която и да е Тойота.Тойота е за хора търсещи просто транспорт от точка А до точка Б.Не мисля,че в този форум сме се събрали такива хора !

Между другото оня ден ми дойдоха новите гуми(Понеже се оплаках в сервиза,че задните ми гуми се изтриват многобързо по краищата) и ми ги смениха,както и ми направиха баланс.Подписах се на фактура $0.00.Сега си джиткам с чисто нови гуми :D

Съб Окт 14, 2006 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
simbat написа:
Тва за Тойота и качество е било навремето...Оня ден видях отбита встрани с отворен капак и аварийни светлини Toyota Camry 2007г.-кола на има няма2-3 месеца.

Ето малко храна за душата от първа ръка за феновете на Тойота:
http://audibg.com/NEW/index.php?showtop ... 9%EE%F2%E0

А ето и малко храна за тези на Субару или "Защо не спестих 5000$ и не си купих новата Тойота Camry?"

http://www.standartnews.com/archive/200 ... /index.htm


Поздрави от сърце на всички фенове на Тойота :D Който не е съгласен да спори с TUV

Ник,моите уважения,но тук бих подкрепил STI по отношение на маркетинга.Тойота в Щатите като стратегия ги сравняват с Wallmart.Като близнаци са ,само в различна сфера на бизнес.Ти би ли отишъл на бизнес коктейл примерно облечен в дрехи от Уолмарт? Съгласен съм,че тойота са били много надеждни коли навремето,когато са пробивали на пазара.Сега вече са само маркетингова величина-почти всичките им модели за Америка се правят в САЩ,а за европа-в Турция.Няма стил и идентичност в тея коли,не са като Субару,Ауди или Сааб.Като дефекти може и да са поизчистени,но това е заради огромното серийно производство.В американските списания Порше и Ферари са с черни точки на надеждност,но това е заради малката серия,въпреки това хората,търсеши стил и характер си ги купуват,при това на зена ,многократно по-висока от която и да е Тойота.Тойота е за хора търсещи просто транспорт от точка А до точка Б.Не мисля,че в този форум сме се събрали такива хора !

Между другото оня ден ми дойдоха новите гуми(Понеже се оплаках в сервиза,че задните ми гуми се изтриват многобързо по краищата) и ми ги смениха,както и ми направиха баланс.Подписах се на фактура $0.00.Сега си джиткам с чисто нови гуми :D


Аз казах каквото имах да казвам, колега. От тук натам и Месечината от небето да ми докараш, пак си е това. Всеки ден да виждаш по една Тойота с вдигнат капак , пак си е това.

Аз подчертах, че тук сме защото харесваме Субару. Както и къде стои равновесието на силите. Ти от тук натам не за Сааб да ми говориш ами ако ще и за Спейс Шатъл да ми говориш пак си е това. И на теб не ти е ясно нищо за Тойота, както и на оня колега от ОМВ, дето питали хора за изгорели крушки с Тойоти.

Ми как няма да питат бе, скъпи сиромаси, като са минали опреди 3 години на автърмаркет крушки ? Ти позволяваш ли ми на мен да имам някакво минимално понятие колко изкарва една японска крушка и колко една автърмаркет ? Ти не мислиш ли, че аз получавам заплата за да имам това мнение ? И като застана на магистралата, където от 100 коли 50 са Тойоти - да имам някаква минимална представа на колко от тях не им светят габарити, стопове и фарове ?

Нед Окт 15, 2006 7:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 11:40 am
Мнения: 10
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Nick написа:
Тогава в този случай, след като се очертава, че не е единичен случай а на всички ви в България мнението за Тойота е такова.......следва да ви известя с голямо съжаление, че на всичи ви мнението е грешно. Вие въобще си нямате понятие къде се намира Тойота на световната сцена. Чичко Гугъл обаче с днешна дата е много отзивчив, и с първата справка, която направите, ще ви се изясни за какво става дума. Примерно това :

http://autos.msn.com/advice/CRArt.aspx?contentid=4023544

Където се казва, че от 31 коли с най-високи показатели за надеждност в света 29 са от Япония и 15 са на Тойота.

Както и че от 48 коли с най-нисък рейтинг 22 са американски и 20 са европейски дараци.
в япония и в света тойтотите може и да са здрави, а тука става дума за тия, които се движат из БГ и за тях изобщо никой не ти дава гаранция, че са произведени в европа или япония. щом исузу си сглобяват камионите в Турция, няма да се учудя ако и Тойотите са сглобявани там от някви полуграмотни турчеля. :roll:

_________________
http://www.data.bg/f.php?fid=13369404][img]http://store2.data.bg/oldmila/Movies/resident-evil-the-virus.jpg[/img]
http://www.data.bg/f.php?fid=14972745]click for SOUNDTRACK

Нед Окт 15, 2006 3:17 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Цитат:
Както и че от 48 коли с най-нисък рейтинг 22 са американски и 20 са европейски дараци.




Цитат:
а тука става дума за тия, които се движат из БГ


И понеже аз не съм в България (добре дошъл във форума първо), можеш ли да ми кажеш поне къде стоят германските автомобили по отношение на надеждност ? Да не излезне, че те в световен мащаб, по лъскавите магистрали, нямат добри показатели, обаче в България по дупките, с менте нафта, с кръщаван бензин, с газови инсталации и с не чак толкова добре разработена сервизна мрежа.........са номер едно ?

Нед Окт 15, 2006 3:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 11:40 am
Мнения: 10
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
ти да не мислиш, че всички германски, както и японски коли са здрави? мерцедес може и да са здрави, фолксваген също, но пък БМВ--тата все нещо им се чупи (въпреки, че аз лично бих си купил точно БМВ, нищо, че не е издръжливо). всяка кола си има дефекти. а колкото по темата, както казах никой не ти гарантира, че дадената тойота е донесена точно от япония или от германия. ти от де си сигурен, че като е донесена в България тия от сервиза не са й свалили оригиналните части и са сложили некви, дето приличат на оригинални?

П.С. мойто лично мнение за най-здрава японска кола това е хонда на първо място и след нея мазда.

_________________
http://www.data.bg/f.php?fid=13369404][img]http://store2.data.bg/oldmila/Movies/resident-evil-the-virus.jpg[/img]
http://www.data.bg/f.php?fid=14972745]click for SOUNDTRACK

Нед Окт 15, 2006 6:23 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Разбрах те и теб. Свършихме разговора.

Колегата пита не са ли Тойота (като цяло) по-надеждни от Субару . Ти му говориш за една кола (за която дори и не си сигурен), че може да е ошмулена в мошенически сервиз в България.

И ти си ми ясен кат прочетен вестник.
 14

Нед Окт 15, 2006 6:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 11:40 am
Мнения: 10
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
ник, дано не мислиш, че като съм отговорил съм се карал. тони ми каза да не се караме, но аз не съм имал такова намерение изобщо, а само си написах мнението. :roll: ако исках да се караме щеше да го разбереш по първата псувня, която напиша. :roll:
ако някой е решил, че му се карам, моля да ме извини. не съм имал такова намерение.

_________________
http://www.data.bg/f.php?fid=13369404][img]http://store2.data.bg/oldmila/Movies/resident-evil-the-virus.jpg[/img]
http://www.data.bg/f.php?fid=14972745]click for SOUNDTRACK

Нед Окт 15, 2006 8:47 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 10:46 pm
Мнения: 90
Местоположение: ~София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Колеги,

просто измеренията които коментираме са много различно. Сравняваме круши с тигани. Не може Тойотата за американския пазар да се сравнява с трагедията Ярис/Авенсис които се продават тук - сглобката е коренно различна, частите са коренно различни.
На това което се продава тук може да се каже RIP OFF само :)
Иначе - ами последния път като бях в Азия се возих на много тойоти, таксита и тн, включително и много стари одрънкани короли - 92-93та по моя преценка, които като захапеха toll way-а 160 ги нямаха за нищо и просто колата си личи - няма да хлопне да тропне (то и пътищата други де).
А SUBARU с изключение на сузуки игнис (Унгария) се прави в Япония ( май направиха в Щатите завод за Трибека, но тя е далеч от нашите реалности така или иначе :( ), не в TR и GR като тойотите.
Затова класациите на американския пазар са валидни предимно там.
Но така или иначе Тойота вече е пазарен лидер в световен мащаб (задминаха GM по произведени бройки, не съм сигурен за пазарна капитализация).
А последния Авенсис 1.8 от първите на който имах щастието да съм свидетел тук в БГ за едно кратко пътуване от около 150км - Е ТЕ ТАКОВА ДЪРВО НЕМА! Колата е купувана от тук, на около 100 000 беше. Много зле върви, и просто чисто субективно като поведение тогава я сравних с Legacy 2.2 каквото карах тогава и не издържа отникъде.

SUBARU е почти бутикова марка, и не се очертава промяна на този статут (много съм щастлив че си взеха акциите от GM и ги размениха с Toyota), единствената марка в световен мащаб с реално серийно производство истински съхранила се и с модели различни от просто поредния "branding" на поредната default-на платформа на огромен концерн.

А щом е машина - има слабости.

Нед Окт 15, 2006 9:12 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Мнения: 860
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Ник,като Тойота са такива класни автомобили,шефа ти Тойота ли кара?

Нед Окт 15, 2006 10:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 7:46 pm
Мнения: 188
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Много странна ми се вижда тази тема, не е ли по добре да се отвори нова и да се сравнява не само с Тойота а с всички останали?! На мен примерно ми е интересно откъде са взаимствани идеите за окачването, модификацията на купето, спирачните системи, системата за превключване на скоростите и по точно самия лост който натиска притискателния диск /много ми приличана Пежо/ ей такива неща а това дали е по добра или не си е чисто спекулативно ...

_________________
active driving, active safety

Пон Окт 16, 2006 4:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Според мен изобщо няма място за сравнение, поне не по този начин.
Може да се сравняват два модела от един клас. Но пак ще е малко трудно.

Имам един приятел с Леоне 93г на 500 000км. Кара се много душмански, само по риба, лов, сняг, кал, дърпа бусове от къде ли не ... , незнам коя Тойота изобщо може да се доближи до възможностите на тази кола. Говоря за кола не за джип. Може примерно да го сравнявате с Audi allroad или Volvo xc.

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Пон Окт 16, 2006 8:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Рядко в спор за автомобили има обективни мнения, но ето и моето. За мен Subaru e по-готината марка от Toyota,просто има повече чар в нея.Останалото е въпрос на статистики.(които съвсем не говорят ,че европейските тойоти са скапани, поне по последните изследвания на jd& power за германия и франция, но по-добре си прочете сами.
А иначе последните ми впечатления от субару са от един 2,5 xt форестър-почти нов-много ми хареса динамиката му, което е нормално в предвид това ,че е 230 коня, но не мога да си премълча доста дървенката возия и потракване тук-там, и също завидното накланяне в по-остри завои.За сравнение оплютата avensis e значително по-комфортна.

_________________
911

Вто Окт 17, 2006 1:51 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Forester все пак означава "Горски", и е нормално да е по-некомфортен.

Тойотите са скапани, ако са за България, Румъния, Албания и тем подобни, но ако са за Швейцария примерно качеството е съвсем различно.

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Вто Окт 17, 2006 7:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Аз така и не разбрах от къде дойде в последните госини пословичната задравина на Тойота, но в теста на Ауто Билд след 100000км. резултатите съвсем не бяха розови...

Както и да е де, но държа да отбележа, че класациите не винаги са меродавен източник на информация. Имам предвид, че прумерно споменатата по-горе TUE в Германия регистрира всякакви оплаквания на пътя като минус за съответната марка; примерно свършил бензин, изгоряла крушка, паднал акомулатор и т.н. За мене лично (ако въобще гледам класации), много по-меродавни са класациите, които самите собственици дават оценка на задоволството си от дадена марка, защото там тези малки проблеми се избягват...

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Вто Окт 17, 2006 12:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 03, 2020 11:24 pm
Мнения: 10
Автомобил: Forester 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Имах Тойота Корола Версо - взех я на 7 години и карах 10 години и 100 000 километра.
НИЩО НЕ СЕ РАЗВАЛИ!!!
Абсолютно НИЩО...
Карах я като идиот - никога не намалявам на дупки и на лежащи полицаи.
Сменях масло на 2-3 години с българско... Понякога и въздушен филтър :)
Просто неунищожима кола... (1,6 бензин)
Винаги харчеше колкото е по книжка, дори и по малко - стигал съм 5.8/100 извънградско...
Ръжда имаше само на местата където съм я ожулвал до метал и то след няколко години - иначе от долу е като чисто нова... Гърнето няма никаква ръжда...
С една дума - Тойота...
Сега си взех Форестер 2006 158кс - надявам се да е почти толкова здрав като Тойотата - е на него ще му сменям маслото по често ;)
На моя не му работят само две от стъклата на прозорците - видях, че блока за управление е на Нисан - ясно е къде е проблема ;)
Напоследък Субару и Тойота стават все по близки - ако се слеят под някаква форма - ще направят най-яките коли на света и ще размажат конкуренцията.
Като сравнявам Форестера с Версото - дизайна на Форестера е грозен, макар и много симпатичен :)
Вътре Тойотата е по удобна, всичко е разположено по добре и има поне 10 места за слагане на разни неща в повече от Форестера - което е също много важно. Като усещане Форестера е по забавен за каране, иначе возят еднакво стегнато и приятно - не като гадни лодки мерцедеси или френски бангии...

Ако някой иска да препоръча сервиз за ремонт на повдигането на стъклата - сега е момента ;) :beer:

Пон Яну 13, 2020 8:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 79 мнения ]  стр 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор