Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Гражданска отговорност препоръки къде? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От години съм се убедил за себе си, че най-добре е да се ползва личен и доверен брокер. Дори само за гражданска отговорност пак има смисъл, защото брокерите винаги дават част от собствената си комисионна на клиента, за да го задържат лоялен и пак е по-добре отколкото да отидеш директно в самата компания.
Не ползвам услугите на колегата six_stars, защото си имам друг брокер, който ползвам от доста години, но six_stars го е описал много добре - кратко и съдържателно. Особено при ползване на ГО+Каско, препоръката на брокера е от съществено значение, защото освен цената - те имат наблюдение в реално време на практика коя компания как третира клиентите си при обезщетения. Понякога компания, която е била "дащна" през миналата година, за да набира ударно клиенти, изведнъж "врътка кранчето" и служителите получават инструкции да се заяждат при огледи. Когато се случи такова нещо, личният брокер веднага пренасочва редовните си клиенти към друга компания при следващо сключване, и не го прави само заради комисионната си( тя така или иначе е почти еднаква от всички застрахователи), а за да си задържи лоялните клиенти доволни. Разбира се това важи за читавите брокери, щото има и шир потреба такива, дето работят "на кило". Никога човек не може да има такова наблюдение над застрахователите за лична нужда, както го има брокерът.

Сря Авг 15, 2018 8:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз от 2010-та съм с един и същ брокер. Освен, че ми прави допълнителна отстъпка, ми е съдействал с какво ли не - при завеждане на щета, препоръка за бояджия, като ми гръмна радиаторът насред гората преди няколко години... Та подкрепям тези колеги, които са препоръчали личен и доверен брокер.

Нед Авг 19, 2018 8:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор