Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:12 am



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Гражданска отговорност препоръки къде? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От години съм се убедил за себе си, че най-добре е да се ползва личен и доверен брокер. Дори само за гражданска отговорност пак има смисъл, защото брокерите винаги дават част от собствената си комисионна на клиента, за да го задържат лоялен и пак е по-добре отколкото да отидеш директно в самата компания.
Не ползвам услугите на колегата six_stars, защото си имам друг брокер, който ползвам от доста години, но six_stars го е описал много добре - кратко и съдържателно. Особено при ползване на ГО+Каско, препоръката на брокера е от съществено значение, защото освен цената - те имат наблюдение в реално време на практика коя компания как третира клиентите си при обезщетения. Понякога компания, която е била "дащна" през миналата година, за да набира ударно клиенти, изведнъж "врътка кранчето" и служителите получават инструкции да се заяждат при огледи. Когато се случи такова нещо, личният брокер веднага пренасочва редовните си клиенти към друга компания при следващо сключване, и не го прави само заради комисионната си( тя така или иначе е почти еднаква от всички застрахователи), а за да си задържи лоялните клиенти доволни. Разбира се това важи за читавите брокери, щото има и шир потреба такива, дето работят "на кило". Никога човек не може да има такова наблюдение над застрахователите за лична нужда, както го има брокерът.

Сря Авг 15, 2018 8:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз от 2010-та съм с един и същ брокер. Освен, че ми прави допълнителна отстъпка, ми е съдействал с какво ли не - при завеждане на щета, препоръка за бояджия, като ми гръмна радиаторът насред гората преди няколко години... Та подкрепям тези колеги, които са препоръчали личен и доверен брокер.

Нед Авг 19, 2018 8:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор