Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Разглобяване на странично огледало 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Яну 12, 2019 12:10 pm
Мнения: 16
Автомобил: Subaru Outback 2.5 (2010)
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
От известно време едното странично огледало стана доста по-шумно при прибиране/отваряне, та ми се иска да го разглобя, за да видя какво става вътре. Става въпрос за Outback b14. Интересува ме как да стигна до моторчето и евентуално да го разглобя. Всяка схема/диаграма/обяснение ще е добре дошло :good: Ще ми се да знам какво да очаквам, преди да го подхвана :)
И докато съм ба темата - а може ли да се направи автоматично прибиране/отваряне със заключването/отключването на колата?
Благодаря :)

Съб Авг 31, 2019 12:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Огледалото по спомен се състои от пет части:
- предна рамка
- заден капак
- подложка за огледало с мотор
- основа на огледало с мотор за прибиране
- мигач
Отварянето изисква много внимание и става най-добре с комплект инструменти за пластмасови панели. "щипките" обаче са с доста крехки ръбове и много лесно се чупят, особено като поостарее.
Съвет: най-добре отиди при човек/сервиз, който е правил това упражнение многократно, че много боли, когато сам си счупиш колата :giggle:

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Съб Авг 31, 2019 6:55 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор