Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Надуване на охладителна система 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Някой да има капачката и да може да направи процедурата? Имам странното чувство, че имам много малък теч някъде, но виждам голям зор с намирането му. Големия го отстраних. Долен маркуч на радиатор - нов оригинален със скоби на АБА. Но има още някъде, според мен. Та кой може да направи тази процедура? Интересува ме поне на 1.2-4 бара да се науде?

Не ми се обикалят всичките сервизи един по един да ги питам общо взето кой може да помогне.

Другия вариант е за 10 кинта да си взема UV Dyer

Вто Мар 15, 2016 12:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тва с надуването го гледах на едно клипче в Щатите ама там сменяха антифриза и чистиха така системата с вода от чешмата под налягане. С ув тестера май ще е по-лесно и бързо

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Съб Мар 19, 2016 11:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Свърших перфектна работа в ZarAuto зад Митака. Имаха всичко необходимо за да надуем сисемата и да видим от къде е теча.

Чет Мар 24, 2016 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор