Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:44 pm



Отговори на тема  [ 699 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Следваща
 Информация за навигация за всички модели на Субару 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Бе той колегата subidoo много потаен ама винаги свършва качествено работата :giggle:
За диск не знам, но за хапването съм на линия. :good:

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Съб Мар 17, 2018 12:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 13, 2014 6:39 pm
Мнения: 25
Автомобил: MY10 Legacy GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
antibalas написа:
ico_tech написа:
Колега antibalas, гледам че имаме еднакви коли - стават ли картите за този модел навигация?


все още не съм пробвал, че тези дни съм в движение. Утре ще го направя и ще пиша, надявам се че не спешно.

Поздрави


Всичко работи безупречно колега, записвай и ползвай със здраве.

Поздрави

Съб Мар 17, 2018 2:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 345
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз записах диска със CD burner, после още един с NERO Express, но и с двата не работи търсенето по адрес.
С версията 2013 всичко работеше.
Иначе дори номерът на нашия блок излиза - а той е с разрешение за ползване от април 2006 г. На предната версия го нямаше.
Версията на устройството е 3300. Колата е от подписа ми MY 2006, произведена октомври 2005

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Вто Мар 20, 2018 5:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Привет,

виж в настройките дали държавата е България.
P.S. не съм пробвал дали работи търсенето

Снимката е примерна


Друго ми направи впечатление - днес ми се наложи да откача акумулатора и когато го закачих ми поиска валиден DVD Disc или нещо подобно. Беше като в сервизно меню. Писано е, че може да се случи и трябва да вкараш оригиналния диск. Реших да пробвам с този от 2014г. (също записан от мен) и тръгна. След това вкарах пак новия и всичко е наред. Само да кажа, че със стария не ми се случвало да правя тази процедура, така че дръжте си го в колата за всеки случай.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Мар 21, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 11:20 am
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 2004 Wagon
Рейтинг: 46
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз записах 2 диска като и при двата просто нищо не се случва, когато натисна "Address" бутона и съответно ги изхвърлих, но предположих, че при мен проблема е, че и в двата случая не се завърши самото записване(imgBurn под Уиндоус и brasero под Убунту) заради софтуерни бъгове. 2004-та година е моето Легаси, може и да има нещо общо това, но ме съмнява честно казано.

Сря Мар 21, 2018 3:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И при мен не работи изборът на адрес. Мога да избера дестинация само от картата, като маркирам точката до където искам да стигна.

Сря Мар 21, 2018 4:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз го пробвах - явно не работи "търсачката"


Сря Мар 21, 2018 4:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 13, 2014 6:39 pm
Мнения: 25
Автомобил: MY10 Legacy GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

понеже по-горе в един от постовете написах, че при мен всичко работи, искам още веднъж да го потвърдя. Колата е 2010 от подписа, модела на устройството е 4000, когато натисна "address", имам възможност да набера от клавиатурата име на улица (или град), ако улицата я има в повече от един град ми излиза списък от който да избера и т.н.

Според мен търсачката си работи, явно има проблем с по-старите версии на устройството.

Поздрави,

Сря Мар 21, 2018 6:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз съм с по-стара версия и работи.

Сря Мар 21, 2018 7:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 7:05 pm
Мнения: 122
Автомобил: Legacy EJ25 02 & Outback H6 05
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Първо искам да Благодаря на колегите plaskom и iawka. При мен избора на адрес работи. Последно време доста често пътувам до Банско и както и при версията 2015 така и 2016 северната тангента(София) и магистрала Струма липсват. Магистралата свършва някъде след Перник след това до Благоевград пътувам в полето :D :D :D

Сря Мар 21, 2018 9:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
antibalas написа:
Здравейте колеги,

понеже по-горе в един от постовете написах, че при мен всичко работи, искам още веднъж да го потвърдя. Колата е 2010 от подписа, модела на устройството е 4000, когато натисна "address", имам възможност да набера от клавиатурата име на улица (или град), ако улицата я има в повече от един град ми излиза списък от който да избера и т.н.

Според мен търсачката си работи, явно има проблем с по-старите версии на устройството.

Поздрави,


Не е проблем с по-старите версии на навигацията - явно дискът, споделен от “iawka”, е различен от този, който аз свалих от другия форум.

Сря Мар 21, 2018 10:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 01, 2012 12:03 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 3.0 '07
Рейтинг: 61
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този от линка е за Волво и при мен по-старите версии също искат първо оригиналния диск. Дискът, който взех от човека, по негови думи е преправен за Субару системите и при мен си тръгва без проблем и без да иска оригиналния. При мен търсенето на адрес е работило винаги с всички видове карти, които са споделяни тук. Ще е интересно да се види и дали има разлика в покритието между двата диска. Според мен не би трябвало да има, защото впечатлението ми е, че дискът за Субару е "преправен" на база на диска за Волво, но може и да греша.

Чет Мар 22, 2018 10:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Реших да върна стария диск, само да проверя дали работи търсенето по адрес. Оказа се, че вече и на него не работи. Работи единствено на оригиналния диск, който обаче си е само за Западна Европа.

Пон Мар 26, 2018 5:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 11, 2018 2:35 pm
Мнения: 14
Автомобил: Legacy
Телефон: 886575883
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте приятели. Нов съм във форума, защото от скоро имам и колата- легаси 2008. Относно диска за навигацията реших да погледна тук и виждам, че всеки може да си го запише стига да има двд-записвачка. Проблемът, е че аз нямам и не мога да си запиша. Пиша с молба, ако някой от София, който си е записал има време и желание да ми направи и един за мен. Ще си платя и най-вече ще съм благодарен. Поздрави

Вто Мар 27, 2018 7:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 9:57 am
Мнения: 22
Автомобил: Subaru Outback boxer diesel
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Имам аутбек 2008 и нямам навигация.Не искам да е оригинална,защото е стара и няма много функции.Може ли да ми препоръчате някакъв компромисен вариант, да може да се свързва с телефон, диагностика и други. Гледал съм има доста китайски, но не съм сигурен коя ще пасне .Благодаря предварително! :)

Чет Май 03, 2018 6:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Мнения: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Още едно благодаря на plaskom и iawka.

Диска е ОК и търсенето работи и на Outback 2004 и 2012.

@akoto13 ако имаш път към Метро на Цариградско ще ти дам диск. Без пари - нали за това е форума.
Опитах се да ти пратя две лични, но и двете стоят в изходящи.......

Ясен
[email protected]

Пет Май 11, 2018 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Мнения: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С четвъртото ми Субару (OB 3.6R 2012) дойдоха и оригинални дискове A, B и C, но са версия 2011.
Не съм ги пробвал дали стават на OB 2004, но 99% ще работят.

Та ако някой е закъсал за диск за Западна Европа - да пусне едно ЛС.

Пет Май 11, 2018 1:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Май 19, 2018 7:42 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Подариха ми мултимедия ОЕМ от Subaru Kenwood FXDD07EF2 но е без навигационен диск и когато я включа изписва
" no dvd please insert map dvd".
Не мога нищо да направя и радиото не мога да пусна.
Имали от къде да сваля dvd диск и да я подкарам?

Благодаря предварително.

Съб Май 19, 2018 7:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2017 6:45 am
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca B9 3.0H
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iassen написа:
Още едно благодаря на plaskom и iawka.

Диска е ОК и търсенето работи и на Outback 2004 и 2012.

@akoto13 ако имаш път към Метро на Цариградско ще ти дам диск. Без пари - нали за това е форума.
Опитах се да ти пратя две лични, но и двете стоят в изходящи.......

Ясен
[email protected]



Потвърждавам, че диска работи с пълна сила и на Tribeca 2006год.!

Специални благодарности на колегата iassen, за бързата реакция от негова страна и предоставения диск!
Светът би бил коренно различен ако имаше повече добри хора, като него...адмирации! :bow:

Чет Май 24, 2018 3:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 27, 2018 5:57 pm
Мнения: 4
Автомобил: OB H6 2004
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
Свалих диска от магнет линка. Като го пусна познава че е навигационен диск, пуска ме в менюто от информация прочита текстовия файл от диска с версията, но карта не визуализира и дисплея става на разноцветни пиксели. Оутбек Н6 2004.

Нед Май 27, 2018 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 699 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: gtt1370 и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор