Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:22 pm



Отговори на тема  [ 699 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Следваща
 Информация за навигация за всички модели на Субару 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Сеп 17, 2016 4:04 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy B13 H6 FaceLift
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
И аз писах на колегата iassen, и се надявам скоро да се сдобия с по актуална версия на навигацията, че моята май е доста старичка въпреки че основните артерии ги има :beer:

Сря Юли 10, 2019 4:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Мнения: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Изпратени са дисковете на всички поискали до момента.

След няколко години подаряване на дискове, смятам, че имаме достатъчно колеги, които могат да се включат в разпространяването на дисковете.

Накратко - спирам да подарявам дискове.

Моля да ми пишете на ЛС, ако не можете да намерите някой около вас, който да ви даде диск.

Поздрави,
Ясен
 15

Пет Юли 19, 2019 10:51 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 03, 2019 11:09 am
Мнения: 1
Местоположение: Асеновград
Автомобил: Subaru OUTBACK H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и от мене!!!От скоро съм собственик на Субару Аутбек H6 2009 и искам да използвам навигацията и в България.Благодарен съм на всеки,който реши да ми съдейства!!! : :cool:

Пон Авг 19, 2019 11:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 29, 2019 5:44 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, има ли някой от Стара Загора или областта, от който мога да запиша диск за навигацията за Източна Европа. В замяна мога да презапиша дискове от оригиналните за Западна Европа.

Чет Авг 29, 2019 5:49 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 14, 2019 9:56 am
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Legacy 3.0R
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет колеги. От скоро смених вярната си импреза с ново суби, Легаси H6 2004 година. Навигацията е стара и ще е доста приятно ако се намери някой добър колега, да сподели от дисковете, които iassen е раздавал през годините или е намерил от другаде, стига да са с по-новите пътни артерии ще е супер.

Благодаря предварително!

Пон Сеп 02, 2019 9:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2019 5:09 pm
Мнения: 11
Автомобил: Subaru Outback 2.5 CVT 2010
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги! Изчетох цялата тема с цел да се запозная с опциите да се сдобия с актуални карти за Източна Европа. За съжаление обаче, предвид развитието на технологиите напоследък, след последния ъпдейт на компютъра вече не разполагам с dvd записвачка и нямам опция да си запиша диска сам.
Бих бил много благодарен, ако някой ми изпрати записан такъв диск с включена България в картата, мога да си платя, ако се налага. Колата е Аутбек 2010г.

Чет Сеп 12, 2019 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2019 5:09 pm
Мнения: 11
Автомобил: Subaru Outback 2.5 CVT 2010
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, само да споделя, че намерих къде да си запиша iso файла, споделен няколко страници назад и потвърждавам, че всичко работи перфектно!!!

Чет Сеп 19, 2019 8:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 06, 2019 10:03 am
Мнения: 1
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2,0 B14
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички, след смяна на акумулатор ми замина навигацията, някой има ли диска? Черпя бира :beer: . (от София по възможност)

Вто Сеп 24, 2019 6:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 08, 2016 4:38 pm
Мнения: 73
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback H6 2008.
Рейтинг: 19
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте и от мен :) От няколко дена собственик на Бек 2008. До момента разбрах, че не мога да си сверя часовника ROFL
Хак-ва ли се нещо въпросната навигация или се подкарва само с диск? п.с. В спряло положение тръгват DVD филми :shock:

Вто Окт 15, 2019 12:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, имам въпрос относно навигацията (аутбек 2010):
Как се отменя зададен адрес? Цъках къде ли не открих начин да я спра, щом веднъж съм задал адрес - или отивам до там, или задавам нов... :)

Пон Окт 28, 2019 10:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 19, 2019 9:48 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Tribeka
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Logus написа:
Здравейте колеги, имам въпрос относно навигацията (аутбек 2010):
Как се отменя зададен адрес? Цъках къде ли не открих начин да я спра, щом веднъж съм задал адрес - или отивам до там, или задавам нов... :)

Отиваш в меню Routes и там имаш Cancel route..

Пон Окт 28, 2019 11:49 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 29, 2019 5:44 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
3bk написа:
Logus написа:
Здравейте колеги, имам въпрос относно навигацията (аутбек 2010):
Как се отменя зададен адрес? Цъках къде ли не открих начин да я спра, щом веднъж съм задал адрес - или отивам до там, или задавам нов... :)

Отиваш в меню Routes и там имаш Cancel route..



И аз се мъчих точно с това. Благодаря за зададения въпрос и направеното разяснение!

Сря Окт 30, 2019 8:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Благодаря!

Сря Окт 30, 2019 10:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 16, 2019 7:47 pm
Мнения: 1
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2007 3.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Свалих iso-то, което е в google drive-a, но за съжеление не тръгна на моята навигация. От четенето на цялата тема разбирам, че това е така защото
версията на software-a на навигациаята ми е 0950 и не чете тази по-нова карта.
Виждам че на някой от колегите с по-стара версия им се е update-нал software-a като са използвали iso-та споделяни по рано в темата, но вече няма активни линкове.
Ще съм благорен ако някой share-не iso-то ( не ми стана ясно кое точно е то) , с което може да се update-не до 3200 или 3300, за да го запиша на диск.

Нед Ное 17, 2019 6:25 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Ное 20, 2019 8:41 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, уважаеми колеги! От август т.г. съм горд собственик на Impreza, 2000 sm3, 150 Hp, януари, 2016та. Внесена от САЩ. Няма да досаждам с възторга си от колата. Всички сте фенове тук. Знам само, че направих много добра сделка. Въпреки предубежденията ми, варненската фирма се оказа изключително коректна и ми продаде това, което твърдеше, че предлага. Идвам си на думата. Търся съвет за ъпдейт на Subaru Starlink, варианти за добра връзка с iphone. И разбира се за добра навигация. (Попрочетох написаното преди мен). Естествено няма такава, колата идва от Северна Америка. Моля, ако някой познава специалист, който да може да подобри работата на компютъра и връзката с телефона, да сподели. На мен не ми стигат силите. Благодаря предварително. Успех и безаварийно каране на всички!

Сря Ное 20, 2019 8:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 16, 2019 11:06 pm
Мнения: 1
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, и аз от скоро съм собственик на Субару Трибека 2006 Н6 и искам да попитам от къде мога да си сваля за ДВД най-новата( и подходяща) версия за навигация за Източна Европа.
Благодаря предварително.

Нед Дек 01, 2019 3:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 23, 2012 10:14 pm
Мнения: 1
Автомобил: impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, аз също съм в нужда, автомобила ми е Аутбак 2007 и моля за съдействие за възможност да се сдобия с правилния диск. От София съм и мога да го закупя в удобно за предлагащия го време и място. Благодаря!

Сря Дек 04, 2019 7:35 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 04, 2012 8:51 am
Мнения: 16
Местоположение: Пловдив
Skype: chiko_o
Автомобил: Subaru Outback 2.5 '04
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги за Subaru Outback 2016г. внесена от Канада някой може ли да ми помогне да кача карти на Европа. Навигационния софтуер е IGO и е на карта памет. Качих карти на Европа, но има проблем с лицензите и не става. Бях писал по горе в темата, но само платени предложения имам до сега. Ако има колеги в форума, който имат идей ще се радвам да ги чуя.

Съб Яну 04, 2020 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 4:51 pm
Мнения: 20
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
bestbg написа:
Здравейте,
малко по нагоре бях писал че исото от Гугъл драйв ми тръгна от първият път, но не работеше търсенето. Да уточня - аз съм с най първата навигация (колата е 07.2004) - Core 1.

Свързах се с колегите plaskom и iassen понеже прочетох че са ползвали едно друго ISO, което не го намерих никъде. Тяхното iso е модифицирано от някой през март 2017 и е насложено върху картите на волво -> 464110-1550 със сменен loader от DVD3SLC11314.

Пробвах да направя така - да сменя loader-a на волво, но пак не тръгна на core1 и не ми се занимаваше да видя още какво му е преработвано. Благодарности за диска който работи идеално (търсене и говор)

Версията на софтуера ми беше 3300, която е постигната предполагам с едни карти от 11-12 (от старият собственик).

Понеже исках западна Европа да имам, но се оказа че картите на волво и при диск А не работи търсенето, си свалих на LAND Rover(464110-5150) диск-а и изненада... версията стана 3800. Реално това не помогна да тръгнат волво картите :)


Използвах един чешки форум и копирах една таблица за олеснение на търсещите карти core1 за БГ и и Запада да е по-лесно кое тръгва и кое не (изпекох 10двуслойни диска докато имам само 3 с работещо търсене и 2 без търсене) Лексус картите не тръгнаха изобщо, а другите бяха в експерименти.


Докато четох установих че има сервизно меню тази навигация. Цъка се nav бутона, после menu и в горната средна част на екрана се задържа с пръст за 10 секунди и изкача прозорец за парола - тя е 014220 (от service manual)

Изображение

Изображение


Ето и линк лъм таблицата (doc->html е и може да не се отваря много добре)

ИНФОРМАЦИОННА ТАБЛИЦА ЗА НАВИГАЦИОННА СИСТЕМА СУБАРУ

Ако някой иска файла кръстен subaruclubbg - да ми прати ЛС




Благодарности на колегата bestbg за споделеният диск subaruclubbg2016 работи отлично всичко на core 1.Таблицата която е пратил също е точна това са и моите изводи,повечето описани там дискове ги пробвах лично.
 6

Пет Фев 07, 2020 10:15 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 08, 2016 12:03 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги тъй като съм нов във форума и не ми дава да пиша лично съобщение нито на iassen нито на bestbg затова пишa тук.Става въпрос за Киа която е със същата навигация kenwood dv3200 само ,че със много стара версия 0910 и когато заредя новата карта от 2017 екрана става на снежинки.Как мога да ъпдейтна до по-нова версия ако може линк.Имам оригинален диск на denso kna-mp324a но с него не става.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Апр 05, 2020 7:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 699 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор