Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 699 мнения ]  стр Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Следваща
 Информация за навигация за всички модели на Субару 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Ное 26, 2017 7:25 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, имам Субару Аутбек 2005 година и за мой късмет си счупих диска за навигацията. Имам и друг записван допълнително, но той е еднослойно двд, което явно не съдържа софтуера и не може да я подкара след изключване на акумулатора. Може ли някой колега да качи файл на диск с карти(възможно по-актуални), с който след записването му ще мога да подкарам навигацията. Благодаря и поздрави!

Нед Ное 26, 2017 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 327
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bo7ev написа:
Здравейте, имам Субару Аутбек 2005 година и за мой късмет си счупих диска за навигацията. Имам и друг записван допълнително, но той е еднослойно двд, което явно не съдържа софтуера и не може да я подкара след изключване на акумулатора. Може ли някой колега да качи файл на диск с карти(възможно по-актуални), с който след записването му ще мога да подкарам навигацията. Благодаря и поздрави!


viewtopic.php?f=5&t=18802&p=230769#p230769

За по-ново незнам

Нед Ное 26, 2017 9:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 26, 2017 7:25 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pantata написа:
bo7ev написа:
Здравейте, имам Субару Аутбек 2005 година и за мой късмет си счупих диска за навигацията. Имам и друг записван допълнително, но той е еднослойно двд, което явно не съдържа софтуера и не може да я подкара след изключване на акумулатора. Може ли някой колега да качи файл на диск с карти(възможно по-актуални), с който след записването му ще мога да подкарам навигацията. Благодаря и поздрави!


viewtopic.php?f=5&t=18802&p=230769#p230769

За по-ново незнам


Разгледах всички страници, но линка не работи вече и не мога да сваля файла...

Вто Ное 28, 2017 6:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
А от къде си, за да можем да ти съдействаме подобаващо?

Вто Ное 28, 2017 8:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 26, 2017 7:25 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
plaskom написа:
А от къде си, за да можем да ти съдействаме подобаващо?

От Пловдив съм. Ако има някой колега от тук ще се радвам да си съдействаме :)

Вто Ное 28, 2017 8:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако имаш път към София, мога да съдействам и да пробваме няколко диска.

Вто Ное 28, 2017 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 327
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Опитай от тук

https://www.dropbox.com/s/lpvakjxts61lj ... 4.iso?dl=0

Сря Ное 29, 2017 7:21 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 26, 2017 7:25 pm
Мнения: 4
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pantata написа:


От тук тръгна да се сваля. Ще го запиша и пробвам.
Благодаря!

Сря Ное 29, 2017 11:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 17, 2017 11:21 am
Мнения: 14
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Хиляди благодарности за линка, колега :good: :good: :good:

Свалям го и ще тествам!

Чет Ное 30, 2017 5:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 01, 2012 12:03 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 3.0 '07
Рейтинг: 61
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Случайно попаднах на този човек facebook.com/navigationsoftware, който видях, че предлага модифицирана карта за навигации на Субару с актуалност към 2016 г. Свързах се с него, видяхме се да пробваме и картата тръгна като мога да потвърдя, че е по-актуална от volvo rti mmm2 картите или поне диск D, в който е БГ. Има цялата магистрала Тракия, също Люлин и магистралата към Благоевград. Не съм имал време подробно да я разглеждам все още, но за момента ми се струва, че е доста ОК. Търсенето си работи коректно. Включва голяма част от източна и централна европа. Цената беше 70 лв. Аз съм с Аутбек б13 фейслифт, но от снимките в профила се вижда, че и на Аутбек 2005 е тръгнала.
 34

Чет Яну 11, 2018 5:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, преди малко я инсталирахме и при мен - работи отлично - Outback 2010.
Най-после да го ползвам този телевизор за нещо. :)

Пет Яну 12, 2018 1:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iawka написа:
Случайно попаднах на този човек facebook.com/navigationsoftware, който видях, че предлага модифицирана карта за навигации на Субару с актуалност към 2016 г. Свързах се с него, видяхме се да пробваме и картата тръгна като мога да потвърдя, че е по-актуална от volvo rti mmm2 картите или поне диск D, в който е БГ. Има цялата магистрала Тракия, също Люлин и магистралата към Благоевград. Не съм имал време подробно да я разглеждам все още, но за момента ми се струва, че е доста ОК. Търсенето си работи коректно. Включва голяма част от източна и централна европа. Цената беше 70 лв. Аз съм с Аутбек б13 фейслифт, но от снимките в профила се вижда, че и на Аутбек 2005 е тръгнала.


А има ли шанс да направиш едно ISO от СД-то и да го качиш тук или да го дадеш на някой, който може да го качи?

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.
 15

Пет Яну 12, 2018 6:42 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Фев 01, 2012 12:03 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 3.0 '07
Рейтинг: 61
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
fixallot написа:
iawka написа:
Случайно попаднах на този човек facebook.com/navigationsoftware, който видях, че предлага модифицирана карта за навигации на Субару с актуалност към 2016 г. Свързах се с него, видяхме се да пробваме и картата тръгна като мога да потвърдя, че е по-актуална от volvo rti mmm2 картите или поне диск D, в който е БГ. Има цялата магистрала Тракия, също Люлин и магистралата към Благоевград. Не съм имал време подробно да я разглеждам все още, но за момента ми се струва, че е доста ОК. Търсенето си работи коректно. Включва голяма част от източна и централна европа. Цената беше 70 лв. Аз съм с Аутбек б13 фейслифт, но от снимките в профила се вижда, че и на Аутбек 2005 е тръгнала.


А има ли шанс да направиш едно ISO от СД-то и да го качиш тук или да го дадеш на някой, който може да го качи?


За съжаление не знам как да го направя, но ако някой има възможност, нека пише ЛС и ще уточним как мога да съдействам.

Пон Яну 15, 2018 6:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 9:55 pm
Мнения: 1
Автомобил: Mazda 6
Телефон: 0899673822
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! Нов стм във форума и дано не е проблем, но имам един въпрос. Мисля да ъпдейтна системите на мойта навигация от Mazda 6 2005, за да чете дискове от Subaru, защото е прекалено стара (версия 0290), но никъде не откривам въпросната карта 464210-8590 с която разбрах, че става. До колкото виждам системите са идентични, а някои участници във форума виждам, че са успели с ъпдейтването. Някакви идеи?
Благодаря предварително!

Пон Яну 29, 2018 6:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2017 6:45 am
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca B9 3.0H
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,
извинявам се за може би глупавия въпрос, но нещо не мога да се ориентирам....исках да попитам къде точно се намира dvd устройството с диска за навигацията на Subaru Tribeca 2006г.?

Имам и друг въпрос, но за него май трябва да отворя друга тема.....става въпрос за REAR SEAT ENTERTAINMENT SYSTEM. Взех колата без оригиналното за нея дистанционно, а вместо него е сложено едно "One for all", с което не става нищо :( Въпроса ми е дали някой е имал подобен казус и дали може да се използва друг вид дистанционно или задължително трябва да търся оригинално?

Благодаря предварително и се извинявам ако въпросите ми са "не на място"!

Пон Яну 29, 2018 7:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Привет,

DVD устройството на Subaru Tribeca се намира под седалката на шофьора.

Изображение

Поздрави!

Вто Яну 30, 2018 10:32 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2017 6:45 am
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca B9 3.0H
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pisan60 написа:
Привет,

DVD устройството на Subaru Tribeca се намира под седалката на шофьора.

Изображение

Поздрави!



Много благодаря!
Не се ориентирах, капака ме подведе :facepalm:

Поздрави!

Сря Яну 31, 2018 7:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Фев 05, 2018 5:09 pm
Мнения: 1
Автомобил: Legacy B13 H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Четох, четох и доколктото разбрах най-актуалните карти за навигацията са от 2013г. Така ли е или има по нови? Ако някой има, моля да пусне един линк.
По нови от тези - https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5013195 - не намерих.

Пет Фев 09, 2018 2:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iawka написа:
Случайно попаднах на този човек facebook.com/navigationsoftware, който видях, че предлага модифицирана карта за навигации на Субару с актуалност към 2016 г. Свързах се с него, видяхме се да пробваме и картата тръгна като мога да потвърдя, че е по-актуална от volvo rti mmm2 картите или поне диск D, в който е БГ. Има цялата магистрала Тракия, също Люлин и магистралата към Благоевград. Не съм имал време подробно да я разглеждам все още, но за момента ми се струва, че е доста ОК. Търсенето си работи коректно. Включва голяма част от източна и централна европа. Цената беше 70 лв. Аз съм с Аутбек б13 фейслифт, но от снимките в профила се вижда, че и на Аутбек 2005 е тръгнала.


Благодарности на Явор (iawka).
;)
 20

Сря Фев 21, 2018 2:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 8:12 pm
Мнения: 61
Автомобил: Subaru Tribeca 3.6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Браво! =D>

Сря Фев 21, 2018 8:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 699 мнения ]  стр Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор