Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 699 мнения ]  стр Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Следваща
 Информация за навигация за всички модели на Субару 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Бе той колегата subidoo много потаен ама винаги свършва качествено работата :giggle:
За диск не знам, но за хапването съм на линия. :good:

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Съб Мар 17, 2018 12:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 13, 2014 6:39 pm
Мнения: 25
Автомобил: MY10 Legacy GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
antibalas написа:
ico_tech написа:
Колега antibalas, гледам че имаме еднакви коли - стават ли картите за този модел навигация?


все още не съм пробвал, че тези дни съм в движение. Утре ще го направя и ще пиша, надявам се че не спешно.

Поздрави


Всичко работи безупречно колега, записвай и ползвай със здраве.

Поздрави

Съб Мар 17, 2018 2:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз записах диска със CD burner, после още един с NERO Express, но и с двата не работи търсенето по адрес.
С версията 2013 всичко работеше.
Иначе дори номерът на нашия блок излиза - а той е с разрешение за ползване от април 2006 г. На предната версия го нямаше.
Версията на устройството е 3300. Колата е от подписа ми MY 2006, произведена октомври 2005

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Вто Мар 20, 2018 5:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Привет,

виж в настройките дали държавата е България.
P.S. не съм пробвал дали работи търсенето

Снимката е примерна


Друго ми направи впечатление - днес ми се наложи да откача акумулатора и когато го закачих ми поиска валиден DVD Disc или нещо подобно. Беше като в сервизно меню. Писано е, че може да се случи и трябва да вкараш оригиналния диск. Реших да пробвам с този от 2014г. (също записан от мен) и тръгна. След това вкарах пак новия и всичко е наред. Само да кажа, че със стария не ми се случвало да правя тази процедура, така че дръжте си го в колата за всеки случай.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Мар 21, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 11:20 am
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 2004 Wagon
Рейтинг: 46
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз записах 2 диска като и при двата просто нищо не се случва, когато натисна "Address" бутона и съответно ги изхвърлих, но предположих, че при мен проблема е, че и в двата случая не се завърши самото записване(imgBurn под Уиндоус и brasero под Убунту) заради софтуерни бъгове. 2004-та година е моето Легаси, може и да има нещо общо това, но ме съмнява честно казано.

Сря Мар 21, 2018 3:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И при мен не работи изборът на адрес. Мога да избера дестинация само от картата, като маркирам точката до където искам да стигна.

Сря Мар 21, 2018 4:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз го пробвах - явно не работи "търсачката"


Сря Мар 21, 2018 4:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 13, 2014 6:39 pm
Мнения: 25
Автомобил: MY10 Legacy GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

понеже по-горе в един от постовете написах, че при мен всичко работи, искам още веднъж да го потвърдя. Колата е 2010 от подписа, модела на устройството е 4000, когато натисна "address", имам възможност да набера от клавиатурата име на улица (или град), ако улицата я има в повече от един град ми излиза списък от който да избера и т.н.

Според мен търсачката си работи, явно има проблем с по-старите версии на устройството.

Поздрави,

Сря Мар 21, 2018 6:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 327
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз съм с по-стара версия и работи.

Сря Мар 21, 2018 7:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 7:05 pm
Мнения: 122
Автомобил: Legacy EJ25 02 & Outback H6 05
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Първо искам да Благодаря на колегите plaskom и iawka. При мен избора на адрес работи. Последно време доста често пътувам до Банско и както и при версията 2015 така и 2016 северната тангента(София) и магистрала Струма липсват. Магистралата свършва някъде след Перник след това до Благоевград пътувам в полето :D :D :D

Сря Мар 21, 2018 9:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 8:52 pm
Мнения: 50
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
antibalas написа:
Здравейте колеги,

понеже по-горе в един от постовете написах, че при мен всичко работи, искам още веднъж да го потвърдя. Колата е 2010 от подписа, модела на устройството е 4000, когато натисна "address", имам възможност да набера от клавиатурата име на улица (или град), ако улицата я има в повече от един град ми излиза списък от който да избера и т.н.

Според мен търсачката си работи, явно има проблем с по-старите версии на устройството.

Поздрави,


Не е проблем с по-старите версии на навигацията - явно дискът, споделен от “iawka”, е различен от този, който аз свалих от другия форум.

Сря Мар 21, 2018 10:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 01, 2012 12:03 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 3.0 '07
Рейтинг: 61
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този от линка е за Волво и при мен по-старите версии също искат първо оригиналния диск. Дискът, който взех от човека, по негови думи е преправен за Субару системите и при мен си тръгва без проблем и без да иска оригиналния. При мен търсенето на адрес е работило винаги с всички видове карти, които са споделяни тук. Ще е интересно да се види и дали има разлика в покритието между двата диска. Според мен не би трябвало да има, защото впечатлението ми е, че дискът за Субару е "преправен" на база на диска за Волво, но може и да греша.

Чет Мар 22, 2018 10:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Реших да върна стария диск, само да проверя дали работи търсенето по адрес. Оказа се, че вече и на него не работи. Работи единствено на оригиналния диск, който обаче си е само за Западна Европа.

Пон Мар 26, 2018 5:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 11, 2018 2:35 pm
Мнения: 14
Автомобил: Legacy
Телефон: 886575883
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте приятели. Нов съм във форума, защото от скоро имам и колата- легаси 2008. Относно диска за навигацията реших да погледна тук и виждам, че всеки може да си го запише стига да има двд-записвачка. Проблемът, е че аз нямам и не мога да си запиша. Пиша с молба, ако някой от София, който си е записал има време и желание да ми направи и един за мен. Ще си платя и най-вече ще съм благодарен. Поздрави

Вто Мар 27, 2018 7:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 9:57 am
Мнения: 22
Автомобил: Subaru Outback boxer diesel
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Имам аутбек 2008 и нямам навигация.Не искам да е оригинална,защото е стара и няма много функции.Може ли да ми препоръчате някакъв компромисен вариант, да може да се свързва с телефон, диагностика и други. Гледал съм има доста китайски, но не съм сигурен коя ще пасне .Благодаря предварително! :)

Чет Май 03, 2018 6:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Мнения: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Още едно благодаря на plaskom и iawka.

Диска е ОК и търсенето работи и на Outback 2004 и 2012.

@akoto13 ако имаш път към Метро на Цариградско ще ти дам диск. Без пари - нали за това е форума.
Опитах се да ти пратя две лични, но и двете стоят в изходящи.......

Ясен
[email protected]

Пет Май 11, 2018 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Мнения: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С четвъртото ми Субару (OB 3.6R 2012) дойдоха и оригинални дискове A, B и C, но са версия 2011.
Не съм ги пробвал дали стават на OB 2004, но 99% ще работят.

Та ако някой е закъсал за диск за Западна Европа - да пусне едно ЛС.

Пет Май 11, 2018 1:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Май 19, 2018 7:42 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Подариха ми мултимедия ОЕМ от Subaru Kenwood FXDD07EF2 но е без навигационен диск и когато я включа изписва
" no dvd please insert map dvd".
Не мога нищо да направя и радиото не мога да пусна.
Имали от къде да сваля dvd диск и да я подкарам?

Благодаря предварително.

Съб Май 19, 2018 7:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2017 6:45 am
Мнения: 31
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Tribeca B9 3.0H
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iassen написа:
Още едно благодаря на plaskom и iawka.

Диска е ОК и търсенето работи и на Outback 2004 и 2012.

@akoto13 ако имаш път към Метро на Цариградско ще ти дам диск. Без пари - нали за това е форума.
Опитах се да ти пратя две лични, но и двете стоят в изходящи.......

Ясен
[email protected]



Потвърждавам, че диска работи с пълна сила и на Tribeca 2006год.!

Специални благодарности на колегата iassen, за бързата реакция от негова страна и предоставения диск!
Светът би бил коренно различен ако имаше повече добри хора, като него...адмирации! :bow:

Чет Май 24, 2018 3:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 27, 2018 5:57 pm
Мнения: 4
Автомобил: OB H6 2004
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
Свалих диска от магнет линка. Като го пусна познава че е навигационен диск, пуска ме в менюто от информация прочита текстовия файл от диска с версията, но карта не визуализира и дисплея става на разноцветни пиксели. Оутбек Н6 2004.

Нед Май 27, 2018 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 699 мнения ]  стр Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор