Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Въпрос за амортесьори за Субару Импреза 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 10:31 pm
Мнения: 48
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги имам въпрос относно едни амортесьори от Субару Импреза GG WRX комби дали стават на Импреза GD 2.0 R седан,ще съм благодарен ако някой даде компетентно мнение.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Мар 07, 2020 7:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 10:31 pm
Мнения: 48
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Виждам,че доста хора са гледали темата,но не са отговорили нищо. Няма и смисъл вече да отговаряте,реших проблема. Амортесьорите стават перфектно заедно с пружините. Ако на някой му трябват ли комплекг задни амотесьори с пружини да пише в перфектно състояние са и цената е такава.

Пон Мар 09, 2020 4:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
subaru33 написа:
Виждам,че доста хора са гледали темата,но не са отговорили нищо. Няма и смисъл вече да отговаряте,реших проблема. Амортесьорите стават перфектно заедно с пружините. Ако на някой му трябват ли комплекг задни амотесьори с пружини да пише в перфектно състояние са и цената е такава.



Пусни отделна тема за продажбата колега със снимки и цена.

Относно амортесьорите - смени ли тампоните на твоите със стария тип, защото мисля че има разлика в тях - до 2000г са старите тампони, след 2001 новите и са различни по форма?

Пон Мар 09, 2020 5:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор