Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Subaru-диагностика и кодове 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Май 07, 2018 7:53 am
Мнения: 103
Автомобил: Outcack
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги възможно ли е колата да има зелените букси за самодиагностика, без другите които са за четене на грешки? Става въпрос за Outback B12 2003г. Имам 2 зелени букси под волана, които си работят и 2 бели до тях които определено не са една за друга. Чека ми светва от време на време и като направя самодиагностика не дава грешка и изгасва. Но ми се иска да пробвам и по другия начин с буксите за четене на грешки, но нещо не мога да ги открия.

Чет Авг 30, 2018 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 07, 2018 7:53 am
Мнения: 103
Автомобил: Outcack
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Това са буксите :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Авг 30, 2018 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 11:20 am
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 2004 Wagon
Рейтинг: 46
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
На B13 зелените букси в краката на пасажера трябва ли да са откачени? Имам колата от 4000 км и не бях обръщал внимание, докато не я закачих с FreeSSM и ми каза, че не може да даде кодовете за грешките без да са свързани буксите. Всичко точно, потърсих ги и открих, че всъщност са закачени. Разкачих ги и вече успявам да чета и грешки освен живите данни.

Друга разлика с разкачените букси е, че при запалване лампите по таблото изключват една по една и тази за еърбезите гасне последна, докато преди това последна гаснеше тази на VDC-то(off). Може би си въобразявам, но ми се струва, че работи с една идея по-зле колата. С ГИ Бардолини е, компютърът май е BSM. Дали е възможно да има нещо общо? Не съм имал никакви проблеми с газовата, Check Engine ми е светвал само веднъж за бедна смес при здраво настъпване в сериозен баир, което се случи преди няколко дни, т.е. газовата си е настроена прилично.

Пет Сеп 07, 2018 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За да ти светне чека особено за бедна смес газовата ти НЕ е настроена прилично, а некадърно. След време ще кипне чайника така

Съб Сеп 08, 2018 9:11 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор