Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:31 pm



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Subaru-диагностика и кодове 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Май 07, 2018 7:53 am
Мнения: 97
Автомобил: Outcack
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги възможно ли е колата да има зелените букси за самодиагностика, без другите които са за четене на грешки? Става въпрос за Outback B12 2003г. Имам 2 зелени букси под волана, които си работят и 2 бели до тях които определено не са една за друга. Чека ми светва от време на време и като направя самодиагностика не дава грешка и изгасва. Но ми се иска да пробвам и по другия начин с буксите за четене на грешки, но нещо не мога да ги открия.

Чет Авг 30, 2018 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 07, 2018 7:53 am
Мнения: 97
Автомобил: Outcack
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Това са буксите :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Авг 30, 2018 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 11:20 am
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 2004 Wagon
Рейтинг: 46
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
На B13 зелените букси в краката на пасажера трябва ли да са откачени? Имам колата от 4000 км и не бях обръщал внимание, докато не я закачих с FreeSSM и ми каза, че не може да даде кодовете за грешките без да са свързани буксите. Всичко точно, потърсих ги и открих, че всъщност са закачени. Разкачих ги и вече успявам да чета и грешки освен живите данни.

Друга разлика с разкачените букси е, че при запалване лампите по таблото изключват една по една и тази за еърбезите гасне последна, докато преди това последна гаснеше тази на VDC-то(off). Може би си въобразявам, но ми се струва, че работи с една идея по-зле колата. С ГИ Бардолини е, компютърът май е BSM. Дали е възможно да има нещо общо? Не съм имал никакви проблеми с газовата, Check Engine ми е светвал само веднъж за бедна смес при здраво настъпване в сериозен баир, което се случи преди няколко дни, т.е. газовата си е настроена прилично.

Пет Сеп 07, 2018 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За да ти светне чека особено за бедна смес газовата ти НЕ е настроена прилично, а некадърно. След време ще кипне чайника така

Съб Сеп 08, 2018 9:11 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор