Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Стелки за В12 Аутбек/Легаси - мираж или пък не? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 07, 2022 12:08 pm
Мнения: 7
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, колеги,


вероятно не съм първият, който е установил, че стелки за В12 моделите просто няма, освен един-единствен модел мокетени.... обърнах нета с главата надолу и единствено това ми върши работа, но няма наличности:

http://avtoaksesoari.bg/produkt/%d0%b3% ... 5%d0%ba-1/

та, въпрос - от В13 стелките пасват ли криво-ляво (на форма сякаш са подобни) и ако, не, къде, за Бога, да търся?

аз съм повреден на тази тема и не мога да търпя някакви универсални стелки, пасващи и изглеждащи като подарени - особено що се касае за гумени....

не съм очаквал за такава сравнително масова кола да има такъв проблем....

Пет Яну 28, 2022 5:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=3&t=28316&p=310705&hilit=%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B8#p310705

Пет Яну 28, 2022 6:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 07, 2022 12:08 pm
Мнения: 7
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
да, бях намерил тая опция и впоследствие темата тук (и другите теми, касаещи стелките)... поръчах, ще видим какво ще дойде след 20 дена...

Пет Яну 28, 2022 9:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 07, 2022 12:08 pm
Мнения: 7
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колеги, ето работещо решение за стелки за легаси/аутбек б12, понеже за модела не се предлагат никъде на пазара в Европа - стелки от б13. пасват на 99% перфектно! стелките са от АутоПро, марка Gumarny Zubri.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Фев 06, 2022 10:52 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор