Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Не мога да пусна MirrorLink на Outbacka с Samsung Galaxy S7 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Алилуя

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Вто Яну 19, 2021 9:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 25, 2020 11:51 pm
Мнения: 3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, аз не разбрах как си успял да го подкараш. Кой ти направи ъпдейта - на мен от Субару в София ми казаха, че те не могат да го подкарат?

Сря Авг 25, 2021 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 19, 2022 2:08 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Outback 2016
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите! От скоро съм собственик на Аутбек 2016. И аз като всички останали не мога да си пусна мирор линк-а. Дали някой е успял да разреши драмата със свързването с мирор линк и аз като всички останали бих искал да използвам уейз-а ?
Телефона ми е samsung s21 ако има значение.

Сря Яну 19, 2022 2:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Mirrorlink-а го махнаха отдавна от андроид телефоните. Ако се разровиш в телефона ще видиш че имаш само Android Auto, което пък е съвместимо с по-новите модели на Субару.

Сря Яну 19, 2022 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 09, 2022 12:53 pm
Мнения: 1
Автомобил: Outback 2015
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!
Виждам, че темата продължава. И аз отскоро съм собственик на Outback 2015г. Знам, че Mirror link не се подържа от почти никакви съвременни телефони и за това реших да си купя Galaxy S3 на старо, който да оставя в колата, да му давам нет със хотспот и да го ползвам за Gmaps, Waze, Spotify и т.н. Всичко това чудесно като идея за заобикаляне на проблема, но пък се оказа, че не можах да пусна Play Store на S-тройката.
Та, въпросът ми е следния. Има ли някой, който да ползва инфотеймънт системата на този тип кола през 2022 година с Mirror Link, и ако да, то с какъв телефон и как?
Благодаря ви предварително!

Нед Апр 10, 2022 10:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 12, 2015 3:48 pm
Мнения: 58
Местоположение: Варна
Skype: jastaprasta00
Автомобил: Subaru Outbаck 2016 2,5 at
Телефон: 0899293643
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей,
отскоро се опитвам и аз с това нещо, по скоро ти трябва по нов телефон, например галакси с 5,6,7 или ноут 4,5, lg g5,6, но като че ли на моята не е ъпдеътната медията ми се струва.

Нед Сеп 04, 2022 3:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор