Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 43 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3
 Таблет в колата - камера през WIFI, музика, OBD, GPS 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тези, БГКАР аудио ги питай дали може да ти го направят:) Аз други освен тях съм позлвал само авал, които също са ОК.

Иначе, аз си имам триома и реално, на таблета мога да пускам през блутут, и през аукс, но реално ауксът ми го направиха бгкараудио, заедно с триомата - т.е. свързан е с нея. Когато натисна чейнджъра, по подразбиране е блутут опцията, но ако натисна там едно друго копче три пъти, минава към аукса.

Та според мен им се обади и ги питай, дали могат да ти направят аукс, без да ти слагат гром/триома.
 11

Нед Окт 08, 2017 1:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 07, 2019 3:32 pm
Мнения: 60
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Да съживя малко темата ... :)

Не съм изненадан,че много хора са се запалили по инсталирането на таблет в колата при положение,че получаваш по-чти всички модерни екстри от новите автомобили срещу разумна сума и няколко часа работа :)

Ситуацията е следната - имам вграден таблет с андроид на мястото на навигацията във Forester SG. Купих го направен.. има вкарано ОБД на wireless под волана, който се свързва с таблета и се ползва за Torque. Принципно уж е настроен когато се гаси колата таблета да слийпва. Това обаче не винаги сработва и остава включен, коеот харчи акумулатора. Отделно ако не съм пуснал Торка или навигация след като слийпне не мога да го събудя с докосване по екрана. Както се сещате power бутона е скрит в таблото и не става с него всеки път да го събуждам. Та ако някой има лек за тези дразнещи неудобства ще се радвма да сподели.

Като цяло ОБД-то мисля да го махна защото разбрха,че доста натоварва така или иначе слабия компютър на колата. Таблета искам да го ползвма основно за Waze + Youtube (за занимание на пътниците в колата). Музиката ми е вързана с bluetooth към телефона и там драма няма. Камера за задно виждане също съм поръчал, която ще е с кабел направо в мултимедията и там нямам драма. Според мен това е оптималния вариант да не си пречат многото връзки в колата.
Ето и снимка на таблото в момента.



Поздрав!
Крис


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Окт 26, 2019 5:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 26, 2019 8:36 pm
Мнения: 20
Автомобил: Impreza GC8
Телефон: 0878780315
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, имаш ли представа какъв е моделът на този таблет?

Сря Сеп 30, 2020 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 43 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор