Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 am



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Смяна на двигател процедура в КАТ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 19, 2016 10:00 am
Мнения: 21
Skype: je4ko0o0o0
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, интересува ме някой минал през тази одисея да ми сподели след смяната на двигател (ако има значение Forester 2004 2,0 X със същия мотор 125кс) каква е процедурата в КАТ ? Колко струва? Минава ли колата Технотест? :-?

Пон Дек 12, 2016 9:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мисля, че трябва да минеш технотест, но за съжаление не мога да помогна с допълнителна информация. От известно време в КАТ е тотална лудница, по-добре го направи с фирма за регистрация.

Пет Дек 16, 2016 1:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако мотора е от същият автомобил, със същата мощност и е вграждан и в твоята кола оригинално, не се минава технотест, по информация от преди години. Отиваш в КАТ с документа за покупко-продажба на двигателя, ако е от морга, или с документа от вторични, ако е от бракувана кола, която си имал, документите на твоята и си пускаш заявление за пререгистрация и по процедурата.

Пет Дек 16, 2016 1:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 19, 2016 11:57 pm
Мнения: 3
Skype: cardepo
Автомобил: Subaru Impreza WRX 2002
Телефон: 0895661194
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега,какво стана с регистрацията,че ми е интересно и мен ме чака тази процедура

Пет Яну 27, 2017 6:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 16, 2013 12:38 am
Мнения: 184
Местоположение: София
Skype: buktop3
Автомобил: 1998 Impreza WRX GT
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Да попитам и аз...
Ако на мястото на EJ20 в Импреза се сложи EJ22, трябва ли да се минава технотест или става само документално да се оправи?
EJ22 е монтиран в Импреза заводско и по пътя на логиката, не би трябвало да е проблем, но все пак говорим за не коя да е институция, а КАТ...

Поздрави!

Сря Юни 13, 2018 7:50 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 09, 2018 10:45 pm
Мнения: 18
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT 2005
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Разровете се из BMW форума... Там е пълно с swap-нати коли и не малко от тях са узаконени в Технотест или Декра. Със сигурност знам, че и Декра и Технотест отказват да узаконят коли преправени от атмосферни към принудително пълнене.

Сря Юни 13, 2018 9:50 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
BukTop написа:
Да попитам и аз...
Ако на мястото на EJ20 в Импреза се сложи EJ22, трябва ли да се минава технотест или става само документално да се оправи?
EJ22 е монтиран в Импреза заводско и по пътя на логиката, не би трябвало да е проблем, но все пак говорим за не коя да е институция, а КАТ...

Поздрави!


Питай в сервиз. По спомен ти трябва документ. ej22 се вгражда в Импреза, но само във вариант Аутбек и не съм сигурен, че има предлагане за европейския пазар. Навремето (2004) направих пробно шофиране на една такава и тогава започна любовта :love: към марката. Беше различно от всичко, на което се бях качвал.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Сря Юни 13, 2018 4:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: steficha и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор