Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Подгрев на седалките - спря да работи 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2015 1:44 pm
Мнения: 453
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2003г. H6 3.0
Рейтинг: 250
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Открих го къде трябва да е въпросният бушон.При мен липсваше.Намира се точно под бежовата платка с останалите бушони-под бушон номе 12.Точно,както е даден на картинката на ръководството,само че малко по навътре.Първо мислех,че трябва да се свали кората под волана за да се сложи,но може и през капачето, с малко повече усилия.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Фев 16, 2017 1:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 22, 2018 5:32 pm
Мнения: 351
Местоположение: София
Автомобил: Forester SG9 2.5XT MT 2005
Телефон: 00000000
Рейтинг: 344
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте , и при мен спряха да работят (и светят бутоните) за подгрева , къде да търся бушона и/или релето при форестъра има ли скрити бушони под основната бушонера под волана ?

Вто Дек 01, 2020 2:39 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Фев 01, 2021 2:23 pm
Мнения: 1
Skype: reanimation3777
Автомобил: Subaru Outback 2003 H6
Телефон: 0886434840
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

Пон Фев 01, 2021 2:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
g_89 написа:
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

От автоморга. Питайте тук viewtopic.php?f=10&t=5519

Пон Фев 01, 2021 5:11 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Авг 23, 2017 5:32 pm
Мнения: 37
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
g_89 написа:
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

https://www.youtube.com/watch?v=GEvO_ne29ws
 10

Пон Фев 01, 2021 6:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Точно така се прави . Термошлаух и се съединяват прекъснатите реотанчета . Не е никак сложно , и бързо става като цяло .

Пон Фев 01, 2021 7:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор