Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:17 am



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Подгрев на седалките - спря да работи 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2015 1:44 pm
Мнения: 453
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2003г. H6 3.0
Рейтинг: 250
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Открих го къде трябва да е въпросният бушон.При мен липсваше.Намира се точно под бежовата платка с останалите бушони-под бушон номе 12.Точно,както е даден на картинката на ръководството,само че малко по навътре.Първо мислех,че трябва да се свали кората под волана за да се сложи,но може и през капачето, с малко повече усилия.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Фев 16, 2017 1:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 22, 2018 5:32 pm
Мнения: 350
Местоположение: София
Автомобил: Forester SG9 2.5XT MT 2005
Телефон: 00000000
Рейтинг: 344
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте , и при мен спряха да работят (и светят бутоните) за подгрева , къде да търся бушона и/или релето при форестъра има ли скрити бушони под основната бушонера под волана ?

Вто Дек 01, 2020 2:39 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Фев 01, 2021 2:23 pm
Мнения: 1
Skype: reanimation3777
Автомобил: Subaru Outback 2003 H6
Телефон: 0886434840
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

Пон Фев 01, 2021 2:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
g_89 написа:
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

От автоморга. Питайте тук viewtopic.php?f=10&t=5519

Пон Фев 01, 2021 5:11 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Авг 23, 2017 5:32 pm
Мнения: 37
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
g_89 написа:
Vami написа:
Не ти трябва тапицер, конструкцията на седалката е такава, че всичко си идва на мястото при сглобяване. Аз на моята смених преди време нагревателя за нула време. Трябва да се запасиш за изпъване на седалката с тапицерски телчета, а може и със свински опашки.


Здравейте!

Видях,че сте писал по темата за развален подгрев на седалка на субару, и сте си сменил сам нагревателя.
Бихте ли ми казали от къде мога да си закупя такъв нагревател,защото не мога никъде да намеря .

Благодаря Ви предварително!

https://www.youtube.com/watch?v=GEvO_ne29ws
 10

Пон Фев 01, 2021 6:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Точно така се прави . Термошлаух и се съединяват прекъснатите реотанчета . Не е никак сложно , и бързо става като цяло .

Пон Фев 01, 2021 7:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор