Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:33 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Покупка на Форестър със замяна на Импреса. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 3:28 am
Мнения: 58
Местоположение: Jeddah, Saudi Arabia
Skype: mjekov74
Автомобил: XV 2015
Телефон: +966536391532
Рейтинг: 4
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Имам една Импреса 2018 купена от Канада която искам да продам и да купя новия Фори.

Понеже не мога да се занимавам с продажбата, смятам да ида до шоурума на Субару в София и да ги помоля да оценят Импресата и да си доплатя за Форестър.

Въпросите са:

Много ли надолу ще ми дадат от цената на импресата защото имам подобен опит от Канада където оценката на дилъра обикновенно беше 30% по ниска от пазарната?

Новия Форестър заслужава ли си с този хибрид. Малко съм скептичен към новите технологии. Имах форестър 2012 и докато не почна да гори масло беше идеален.

Тая галимация със замяната и доплащането освен в България може ли да се направи някъде другаде в ЕС при условие че плащам кеш?

_________________
http://images.spritmonitor.de/405119.png

Пон Май 29, 2023 11:41 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Според мен шанса да ти изкупят колата е нулев, само заради факта че не е купена от тях. Допълнителна пречка е че колата е внос от Канада.
При всички положения е по-добре да си продадеш колата сам и после да купуваш нова

Пон Май 29, 2023 4:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 3:28 am
Мнения: 58
Местоположение: Jeddah, Saudi Arabia
Skype: mjekov74
Автомобил: XV 2015
Телефон: +966536391532
Рейтинг: 4
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Според мен шанса да ти изкупят колата е нулев, само заради факта че не е купена от тях. Допълнителна пречка е че колата е внос от Канада.
При всички положения е по-добре да си продадеш колата сам и после да купуваш нова


Благодаря,

Не мога да продам колата сам защото аз не съм в България, а колата е там. :( Не искам да карам съпругата ми да се оправя с това.

_________________
http://images.spritmonitor.de/405119.png

Вто Май 30, 2023 6:51 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 659
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Субару Моторс правят тази замяна само и единствено ако
колата е поддържана в сервиза им през целия период.
Днес говорих с един от служителите им точно по този въпрос.

Колега, другият възможен вариант е да я оставиш в автокъща и да се договориш със
собственика каква цена искаш от продажбата - другото за него.
Но трябва да намериш читава такава автокъща.


Поздрави

Сря Май 31, 2023 8:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: julionavarro и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор