Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема стр <  1, 2
 Монтаж на АГУ и повишаване капацитета на водната помпа 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 16, 2014 12:30 pm
Постове: 180
Местоположение: София
Skype: Vul4oKum4o
Автомобил: Outback 2.5 2000, Legacy 2.0 2001
Телефон: Нула879пет96две4пет
Рейтинг: 100
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
stoychod написа:
Колеги да побутна налко темата.
От споделеното в вдуга тема в форума излезе че имам проблем с колата. Ще помоля отзивчиви колеги да направят замервания и да споделят мнение. Значи при мен след смяната на термостата според сервиза колата работи нормално. При спрян климатик перките все включват при 96 градуса и мисля че изключват при 91. На мен лично не ми харесва как работи охлаждането. При спиране на място и работещ двигател на колата и отнема около 45 секунди да качи температурата от 91 до 96 градуса. Включва се перката и за около 50 секунди сваля температурата до 91 градуса. След това се изключва перката и пак след 45 секунди се вклюва при достигнати 96 градуса. Включване на перката на всеки 90 секунди :lipseal: Ако може колеги да направите при вас следните замервания:
1. При работа на място при вас какви са времената описани по горе?
2. Колата вдига ли ви температура до 96 градуса при продълцително шофиране с 40-50 км при външна температура от 20 градуса. За мен не е нормално колата да се движи с 40км/ч, двигателя въобще не е натоварен, а колата вдига температура и се налага да се включва перката.

мерси


При мен е горе долу същото на 2.0 Мотор 2001г Легаси + газ, не съм го замервал изрично, но ми прави впечатление същото поведение. Вече 3 години го карам така, не знам дали е ок или не. От сервиза казаха че е ок.

_________________
_____________________________________________________
Простия човек си носи името, а Умния човек, името го носи!

Пон Юни 12, 2017 4:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 26, 2021 12:38 pm
Постове: 1
Skype: rusi-7
Автомобил: Subaru Tribeca
Телефон: 0883596353
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, здраве! Нов потребител съм, собственик на трибека. Потърсих във форума и забелязах, че проблема за който си писал преди години е същия като при мен ( ако реално е проблем). Какво се оказа? Как успя да си решиш проблема?

Пон Апр 26, 2021 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор