Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:39 pm



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Опитаха да ми крадат B13-ката 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 24, 2014 3:39 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 manual
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не се притеснявах много от кражба...
Знам че Субару уж са (или поне бяха) сравнително екзотични, а и няма много интерес от крадците. Аз карам червено, а знам за само още две такива в България (едното се продава в автокъща). Моето не е нещо меганаточено, а и има видими забележки. Живея в тих квартал, до работа е на охраняван подземен паркинг.... абе прецених че вероятността да го крадат е минимална и ни аларма, ни каско.
Преди две-три седмици се наложи до работа за един ден да го оставя на неохранаван паркинг, където си знаех че понякога се разбива някое стъкло, ама... нямах нищо по седалките, сега пък точно моята ли ще разбиват, то само през деня, от едната страна метростанция и спирка на градски транспорт, от другата строеж с кранове, хора минават постоянно... айде сега, един ден. Тръгвам си от работа, опитвам да отключа (че не ми работи централното на шофорската) и... греда, не мога да пъхна ключа. :shock:

Опита се оказа серозен - вътре патрона е смазан. Защо не са успели май имам теория, ама няма да тръгна да я споделям и за крадците (а и не знам колко е адекватна). Патрон от морга, ключари, всичо вече е точно.

Пиша, да предупредя евентуални други оптимисти като мен, дето си мислят че няма интерес за кражби на колите им. Е, май вече има...


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Окт 18, 2017 6:55 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 807
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не вярвам да са се опитвали да крадат колата. Не че е невъзможно, даже напротив, няма да е трудно. Просто ако беше така, нямаше да си играят с патрона или поне щяха да са успели. А ако все пак са някакви съвсем аматьори, в краен случай като не става с патрона и не се сетят за други начини, и чупене на стъклото им върши работа.

Сря Окт 18, 2017 8:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 10:46 am
Мнения: 158
Местоположение: София
Автомобил: Forester SH 2.5X Premium 2011, AT
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много кофти случка, може някой да се е "учил".
Само един въпрос - имал ли си каско до скоро, което да не си подновил?

_________________
https://promachines.bg/

https://www.facebook.com/Promachines.tools.bg/

Сря Окт 18, 2017 8:14 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аматьори са, няма връзка според мен с каското.

Сря Окт 18, 2017 8:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Някое наркоманче се е пробвало, ако намери нещо бързооборотно в колата да вземе някой лев за дозичка. Те блъскат така вандалски, ключар ми го е казвал.

Сря Окт 18, 2017 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 24, 2014 3:39 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 manual
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
katlak написа:
Само един въпрос - имал ли си каско до скоро, което да не си подновил?

Не, от години нямам. Откакто след както на автоматична автомивка ми отнесоха основата на антената и изкривиха предния капак на една кола, а застрахователя с великото (както ми обясниха както им плащах) каско ми обясни че това било небрежност и такива щети не изплащали.
Be happy 1 написа:
Някое наркоманче се е пробвало, ако намери нещо бързооборотно в колата да вземе някой лев за дозичка. Те блъскат така вандалски, ключар ми го е казвал.

И аз така си помислих, ама предполагам че щаха да разбият стъкло - не трябват инструменти и т.н. На същия паркинг на едно BMW му баха разбили стъклото, заради забравен на задната седалка лаптоп. Вътре ключалката се оказа бая смазана.
kerekovski написа:
Просто ако беше така, нямаше да си играят с патрона или поне щяха да са успели.

Допускам че понеже не ми работи централното точно на тази врата (проблема с моторчето) са решили е не им работи другия начин. :D

Сря Окт 18, 2017 2:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор