Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Imprez 211hps 98-99 Мнения 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 27, 2017 11:15 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
3та тема триете от форума обаче никой не иска да помогне ? Не мислих ,че суабру форума е толкова смотан ? толкова ли няма кой да каже едно мнение дето да не е от 2006 ? за този модел ? що за хроа сте

Пон Ное 27, 2017 5:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Във форума има страшно много информация, но си трябва четене, а и използвайки търсачката ще намериш това което конкретно те интересува.

Пон Ное 27, 2017 6:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 27, 2017 11:15 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,наистина пиша в търсачката и не ми излиза нищо за импреза 98 2.0GT 211 hps , бихте ли могли да ми предоставите линк,цял ден съм във форума, и търся да чета и заради това си направих акаунт да попитам тук конкретно , вместо фб групите.защото знам ,че тук хората са в пъти по-компетентни

Пон Ное 27, 2017 6:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Plumqt написа:
3та тема триете от форума обаче никой не иска да помогне ? Не мислих ,че суабру форума е толкова смотан ? толкова ли няма кой да каже едно мнение дето да не е от 2006 ? за този модел ? що за хроа сте


Не е нужно да пускаш по две теми за едно и също нещо.
Ако никой не то отговаря се сещай че трябва да почетеш, и с това изказване за смотан форум ще чакаш отговор на куково лято

viewtopic.php?f=1&t=15245

Пон Ное 27, 2017 6:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 69 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор