Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Видеорегистратор 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 13, 2015 9:56 pm
Мнения: 12
Местоположение: Варна
Автомобил: subaru
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, търся си видеорегистратор, но не съм запознат.. ориентирайте ме към марка и къде мога да разгледам на по-ниски цени разбира се.. :D Искам вечер да се разпознават номерата на колите и като цяло да е по-хубава :)

Нед Юли 22, 2018 10:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 660
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Горе вдясно има бутон търсене и ще видиш това...


search.php?keywords=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Нед Юли 22, 2018 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Или направо кликваш тук
;)

Нед Юли 22, 2018 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Май 12, 2018 8:59 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мисля, че варианта за огледало + видеорегистратор е добър.. Но пак е въпрос на вкус, разгледай ги https://4sales.bg/6-videonablyudenie/30 ... gistratori доста модели са :)

Пон Юли 23, 2018 11:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 02, 2018 5:34 pm
Мнения: 41
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Outback 3.6
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Наскоро си купувах регистратор и също мислех да е варианта огледало за обратно виждане с вграден регистратор, но случайно се заприказвах с един човек и той ме разубеди. Твърдеше, че тежеста на допълнителното огледало му е разбила два пъти "ябълката" на стойката на оригиналното огледало в резултат на което е било невъзможно да се задържи огледалото в желаната позиция и се е наложил ремонт/замяна. В крайна сметка си купих Xiaomi 70 minutes. Обаче не съм свалял клипове на компютър, гледал съм ги на телефона, изглеждаха добре. Нощни не съм снимал. Камерата дойде с китайски език-тя си говори и има гласови команди. Успях да я направя да говори английски след малко ровене в нет-а и сваляне на нов софтуер, но гласовото управление не можах да подкарам. Някъде четох, че било възможно само на китайски или просто не съм намерил най-новия софтуер.
В другата си кола ползвам екшън-камера SJ 4000 за регистратор и върши перфектна работа. Как изглеждат обаче клиповете на тъмно нямам спомени. През деня са перфектни. За Субаруто купих Ксиаоми заради възможноста за по-дискретен монтаж, скрих я зад огледалото и почти не се вижда, нито опред, нито от моята позиция. Освен това цената й е наполовина от другата.

Пон Юли 23, 2018 5:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имам обикновения Xiaomi Car DVR и съм много доволен, тази фирма предлага добро качество на ниска цена, със сигурност бих погледнал най-новия им регистратор.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Вто Юли 24, 2018 3:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз карам с 2Drive 3.0 Full HD.
Дава хубава картина, а с моите настройки картата (8ГБ) изкарва София-Варна и обратно.
Какво не й харесвам - трябва да я следя, защото от време на време картината забива и си иска рестарт. Също така, не се захваща супер стабилно за стойката, при неравности взе да пада, затова съм я лепнал малко. :)

Вто Юли 31, 2018 9:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор