Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:29 am



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Видеорегистратор 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 13, 2015 9:56 pm
Мнения: 12
Местоположение: Варна
Автомобил: subaru
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, търся си видеорегистратор, но не съм запознат.. ориентирайте ме към марка и къде мога да разгледам на по-ниски цени разбира се.. :D Искам вечер да се разпознават номерата на колите и като цяло да е по-хубава :)

Нед Юли 22, 2018 10:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Горе вдясно има бутон търсене и ще видиш това...


search.php?keywords=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Нед Юли 22, 2018 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Или направо кликваш тук
;)

Нед Юли 22, 2018 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Май 12, 2018 8:59 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мисля, че варианта за огледало + видеорегистратор е добър.. Но пак е въпрос на вкус, разгледай ги https://4sales.bg/6-videonablyudenie/30 ... gistratori доста модели са :)

Пон Юли 23, 2018 11:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 02, 2018 5:34 pm
Мнения: 41
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Outback 3.6
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Наскоро си купувах регистратор и също мислех да е варианта огледало за обратно виждане с вграден регистратор, но случайно се заприказвах с един човек и той ме разубеди. Твърдеше, че тежеста на допълнителното огледало му е разбила два пъти "ябълката" на стойката на оригиналното огледало в резултат на което е било невъзможно да се задържи огледалото в желаната позиция и се е наложил ремонт/замяна. В крайна сметка си купих Xiaomi 70 minutes. Обаче не съм свалял клипове на компютър, гледал съм ги на телефона, изглеждаха добре. Нощни не съм снимал. Камерата дойде с китайски език-тя си говори и има гласови команди. Успях да я направя да говори английски след малко ровене в нет-а и сваляне на нов софтуер, но гласовото управление не можах да подкарам. Някъде четох, че било възможно само на китайски или просто не съм намерил най-новия софтуер.
В другата си кола ползвам екшън-камера SJ 4000 за регистратор и върши перфектна работа. Как изглеждат обаче клиповете на тъмно нямам спомени. През деня са перфектни. За Субаруто купих Ксиаоми заради възможноста за по-дискретен монтаж, скрих я зад огледалото и почти не се вижда, нито опред, нито от моята позиция. Освен това цената й е наполовина от другата.

Пон Юли 23, 2018 5:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имам обикновения Xiaomi Car DVR и съм много доволен, тази фирма предлага добро качество на ниска цена, със сигурност бих погледнал най-новия им регистратор.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Вто Юли 24, 2018 3:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 10:54 pm
Мнения: 103
Автомобил: Outback 2.5, Suzuki S-Cross 1.4AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз карам с 2Drive 3.0 Full HD.
Дава хубава картина, а с моите настройки картата (8ГБ) изкарва София-Варна и обратно.
Какво не й харесвам - трябва да я следя, защото от време на време картината забива и си иска рестарт. Също така, не се захваща супер стабилно за стойката, при неравности взе да пада, затова съм я лепнал малко. :)

Вто Юли 31, 2018 9:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор