Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:18 am



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Не може да се отвори лявата задна врата 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2016 9:23 am
Мнения: 14
Автомобил: outback3
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте колеги!
Весела Коледа!
Имам нужда от съвет как да отворя задната лява врата.Предполагам ,че в момент на дръпната дръжка отвън и отключване с копчето от шофьорската врата се откачи нещо, защото не се отваря от вътрешната дръжка или от външната.Бутона не може да се завърти до край.Свалих направих опит да сваля кората но не мога да откача щипките на кората.С две думи греда от всякъде.Четох за метод с раздуване който не ми е ясен.Ключар не виждам как ще ми помогне.

Сря Дек 26, 2018 9:14 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Отваряш другата кора и гледаш откъде и как точно да подпъхнеш твърда тел, която да стигне директно до механизма на ключалката, за да дръпнеш - първо отключването и ако не се отваря, после и бравата.
Много крива работа е. На мен ми се е налагало да го правя, защото при сглобяването на вратата (след като я отварях поради други причини) бях забравил да закача водача, който дърпа външната дръжка, а детската защита се оказа пусната и нямаше отваряне, а кората сложена...
Отворих да гледам от другата задна и със споменаване на много роднини и около час налучкване и целене, най-накрая успях да закача ухото на бравата и вратата се отвори.
Има и по аграрен вариант (по-бърз). Намираш си нова кора 1:1 с твоята и режеш кората :-~ :facepalm:

_________________
http://www.hostit.bg/

Сря Дек 26, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор