Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Доставка на части от САЩ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Някой ползвал ли е услугите на конкретна фирма за доставка и обмитяване на части от САЩ? В интернет има много реклами, но ако някой е ползвал някаква фирма и има отзиви ще ми бъде полезно. От parts.subaru.com вероятно ще поръчвам.

Пон Фев 19, 2018 4:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ggbg?

Вто Фев 20, 2018 12:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
През www.ushoppr.com доставих няколко благинки за моето Legacy GT, но не излиза твърде евтино за малки неща.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Вто Фев 20, 2018 12:34 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 11:41 am
Мнения: 27
Местоположение: София
Skype: chico_mkn
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
BrainStormeR написа:
През http://www.ushoppr.com доставих няколко благинки за моето Legacy GT, но не излиза твърде евтино за малки неща.


И аз тях съм ползвал на два пъти. Цените може да варират доста и трябва човек да си направи сметката.

Вто Фев 20, 2018 11:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 18, 2017 10:32 am
Мнения: 123
Местоположение: гр.Габрово
Автомобил: Outback H6
Телефон: 0896700741
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте,колеги. За много години! Да сте живи и здрави и безаварийни километри! Видях,че се интересувате относно внос на части от щатите.От скоро се занимавам с внос на части от САЩ и Германия,като комисионната ми е минимална,след митници и т.н.Разчитам основно на ремонти и обслужване.При интерес или запитване относно цена и доставка на търсена от Вас част,пишете ми лично съобщение тук или на имейл: [email protected]

Сря Яну 02, 2019 4:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор