Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:57 pm



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Проверка на на американски коли в Carfax по VIN 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:24 pm
Мнения: 50
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ами плащаш ги :D и получаваш е-майл с прикачен файл, все пак безплатен обяд няма :lol:[/quote]

хаха то с плащане всеки може! там значи не е на далавера в autocheck.com плащаш 45-50 долара ама за 1 месец ако искаш 10 000 коли провери няма ограничение аз го пробвах за месец поне 50-100 коли проверих няма грижи!

Съб Юни 26, 2010 2:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:smt023

_________________
www.plaskom.com


Последна промяна plaskom на Нед Юни 27, 2010 9:01 am, променена общо 1 път


Нед Юни 27, 2010 8:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Напълно си прав, че е по-изгодно ако искаш да проверяваш много коли. Но ако ти трябва инфо само за една кола, защо да даваш 50$ като може да минеш с 9$. А колегата доколкото разбирам иска да провери точно определен автомобил.:)

_________________
www.plaskom.com

Нед Юни 27, 2010 8:59 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 2:53 pm
Мнения: 39
Местоположение: PLEVEN
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря на всички за бързия отговор,за автомовила както сте прочели е обявена пълна щета-откраднат но интересното че е регистриран на БГ номера и е минал всички технотестове-ДЕКРА

Нед Юни 27, 2010 9:19 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 2:53 pm
Мнения: 39
Местоположение: PLEVEN
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мисля си автомобила ако е нередовен и през АВТОЧЕКА ние го проверихме,възможно ли е да на напусне САЩ и да се регистрира в БГ с истинския си VIN ???

Нед Юни 27, 2010 9:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:24 pm
Мнения: 50
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
ами обикновенно като проверява човек го прави при покупка и проверяваш няколко автомобила и пак ти излиза по евтино! иначе си прав ако е само за един е по евтино но чесно да ти кажа като гледам какви подробности пишат американците ако вече съм си купил колата не знам дали ще посмея да проверя :D

а колега има 2 варианта или и тази която и ти гледаш е крадена и са ползвали този ВИН поради някаква друга причина или просто имат връзки в КАТ и не им пука! то да не би да е първата крадена кола регистрирана в БГ! а те в кат на комисията проверяват само дали рамата не е пренабивана и тъй като не сме в европейския съюз сигурно нямат обща база данни с сащ!

знам ли и аз!

Нед Юни 27, 2010 9:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Фев 04, 2021 3:34 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте ако някой има платен сайт за проверка на информация на автомобил от Америка ще ми погшедне ли този ?
4JGDA5JB6HA976152
[email protected]

Чет Фев 04, 2021 3:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dancho и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор