Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Проверка на на американски коли в Carfax по VIN 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:24 pm
Мнения: 50
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ами плащаш ги :D и получаваш е-майл с прикачен файл, все пак безплатен обяд няма :lol:[/quote]

хаха то с плащане всеки може! там значи не е на далавера в autocheck.com плащаш 45-50 долара ама за 1 месец ако искаш 10 000 коли провери няма ограничение аз го пробвах за месец поне 50-100 коли проверих няма грижи!

Съб Юни 26, 2010 2:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:smt023

_________________
www.plaskom.com


Последна промяна plaskom на Нед Юни 27, 2010 9:01 am, променена общо 1 път


Нед Юни 27, 2010 8:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Напълно си прав, че е по-изгодно ако искаш да проверяваш много коли. Но ако ти трябва инфо само за една кола, защо да даваш 50$ като може да минеш с 9$. А колегата доколкото разбирам иска да провери точно определен автомобил.:)

_________________
www.plaskom.com

Нед Юни 27, 2010 8:59 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 2:53 pm
Мнения: 39
Местоположение: PLEVEN
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря на всички за бързия отговор,за автомовила както сте прочели е обявена пълна щета-откраднат но интересното че е регистриран на БГ номера и е минал всички технотестове-ДЕКРА

Нед Юни 27, 2010 9:19 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 2:53 pm
Мнения: 39
Местоположение: PLEVEN
Рейтинг: 10
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мисля си автомобила ако е нередовен и през АВТОЧЕКА ние го проверихме,възможно ли е да на напусне САЩ и да се регистрира в БГ с истинския си VIN ???

Нед Юни 27, 2010 9:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:24 pm
Мнения: 50
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
ами обикновенно като проверява човек го прави при покупка и проверяваш няколко автомобила и пак ти излиза по евтино! иначе си прав ако е само за един е по евтино но чесно да ти кажа като гледам какви подробности пишат американците ако вече съм си купил колата не знам дали ще посмея да проверя :D

а колега има 2 варианта или и тази която и ти гледаш е крадена и са ползвали този ВИН поради някаква друга причина или просто имат връзки в КАТ и не им пука! то да не би да е първата крадена кола регистрирана в БГ! а те в кат на комисията проверяват само дали рамата не е пренабивана и тъй като не сме в европейския съюз сигурно нямат обща база данни с сащ!

знам ли и аз!

Нед Юни 27, 2010 9:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Фев 04, 2021 3:34 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте ако някой има платен сайт за проверка на информация на автомобил от Америка ще ми погшедне ли този ?
4JGDA5JB6HA976152
[email protected]

Чет Фев 04, 2021 3:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор