Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:42 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Ново Субару от Бг - има ли смисъл ? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Май 09, 2019 9:25 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 56
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От месец съм се надъхал за нов или почти нов Outback и предвид, че кола на 2г от Германия струва почти колкото нова, май се реших да взимам нова от СМТ.

Но! последните дни изчетох за доста проблеми със Субарутата, дори новите такива (доста нисък reliability index май имат като цяло), а отделно и изчетох доволно дългата дискусия на тема СМТ и сега се чудя.. :facepalm:

Основната ми мотивация за нов автомобил е да не мисля за ремонти, части и т.н. глупости, разчитайки и доверявайки се на гаранцията от представителя. Съответно като чета СМТ как са (поне преди смяната на собственика им с италиански), почвам да си мисля за кола от друга марка, където поне сервиза да е надежден (Тойта май са ок?).

Та .. някой скоро ползвал ли е СМТ за нещо по-сериозно и има ли наблюдения дали все още са същите мизерници? Какво бихте препоръчали?

Съб Май 25, 2019 2:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 07, 2019 3:32 pm
Мнения: 60
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
По постовете ти личи, че си се сдобил с аутбак. Сподели дали е от СМТ или избра друг вариант :)

Поздрави!

Вто Окт 22, 2019 6:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мисля че това субару го е взел малко след баща ми неговият ХВ... ако е същото СВ аабб НР …. поне в младост съм го засичал... баща ми и той е СВ аабб НН. Колата е много яка =D>

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Сря Окт 23, 2019 12:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор