Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:57 pm



Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Регистрация на газова уредба в КАТ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Днес смених талона без никакви проблеми - КАТ София - излязох от нас в 8.05 в 9.10 вече ми беше талонът в ръцете.

Понеже колата ми има газова от юли, 2014 - т.е. преди описания срок септември 2014, и отделно газовата е вписана в талона за ГТП - отидох само с тези документи копирани + оригинали:

голям талон, малък талон, ГО, ГТП, документи за монтаж на ГИ, паспорт на газова бутика.

Не са ми искали нищо друго, дори не знам кои от тези документи погледнаха въобще.

Естествено всичко е супер неясно, тези документи се подават в една регистрация, която е зад каналите, после влизаш там където са каналите след като вече си минал през регистратурата, там един отегчен чичко от кабинките проверява и разписва нещо, връщаш се на гишето, плащаш и си чакаш още 15-тина минути талона.

Не знам преди ограниченията как е било, но днес аз като бях там имаше 4-5 човека преди мен, влязох за 5 минути, докато вече чаках да ми дадат талона, нямаше никаква опашка.

20 лева е цялото удоволствие.
 15

Вто Апр 14, 2020 9:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С колата ли беше или може само с документите?

Сря Апр 15, 2020 9:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Само с документите, въобще не искат да я гледат колата.

Е, аз си отидох с нея де, че не ми се мъкне тоно сега с транспорта, в 8 и нещо нямаше проблем да паркирам под моста, имаше поне 10-20 места, като си тръгвам около 9.15 беше позапълнено.

Чет Апр 16, 2020 10:46 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз да споделя как протече регистрацията в КАТ Варна:
Първо да подчертая, че колата си беше с розовия протокол от първоначална проверка, НО срока от 3 години е изтекъл миналата година.
Ходих в пункта и питах дали трябва да правя втори протокол преди да ходя в КАТ - отговора беше НЕ!
После в КАТ Варна:
- влизате без автомобил направо вътре на гишетата; (комплект талони, талон за ГТП, ГО, лична карта и протокол за първоначална проверка, копие от същия.)
- имаше доста хора, въпреки КОВИД-а, но се оказа, че повечето чакат за друго. След 5 мин. бях на гише, НО нямах копие на розовия протокол. Айде навън до изхода за копир и пак обратно на опашката. Този път чаках 7-8 мин. Следва подаване на документите. Плащане на каса, защото, естествено ПОС-а не работи. Цена 26.00 и стотинки.
- Изработката отнема 40-50 мин. Връщате най-добре след час и пак на опашката чакате за гише 10 за получаване. Пак отне 5-7 мин.

Общо време - 1 час и 15 мин. (вкл. времето за печатане, което използвах за други задачи в района)
Направо експедитивно бих казал, като знам колко се чака иначе в тази мизерна служба. Ето, че кризите си имат и добри страни :)
Успех!

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Май 08, 2020 4:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 03, 2019 7:54 pm
Мнения: 74
Местоположение: Исперих
Автомобил: Форестер SH bi fuel
Телефон: 0894037069
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, днеска реших да мина технически преглед в СБА, колата е форестер внос от Италия, газовата е вписана в талоните при регистрацията в КАТ, но за мое изумление колата в регистъра на СБА излиза като чист бензин и почнаха разправиите че трябвало да ме глобят, така някой сблъсквал ли се е с подобен казус

Пет Дек 04, 2020 3:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор