Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Странни светлини на таблото 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте проблема е от oнес както се вижда светлините светят само на място при подаване на газ и движение и двете изгасват. Допълнително от два дни ми се струва че се чува едно виене при хидравличната помпа и алтернатора някакви съвети към кое да се насоча.
https://photos.app.goo.gl/Y7ACF8itQR7EUbty8

Пет Юни 05, 2020 6:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами не ти зарежда алтернатора при ниски обороти,то и на високи не се знае колко зарежда...насочи се към него,погледни и ремъка да не би той да е хлабав или изпечен..

Съб Юни 06, 2020 5:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да и аз така предположих че е алтернатора все пак майстора на газ още като сложи газта ме предупреди, че може да се наложи ремонт на диодната плочка. Истината е че тока бе около 12В което хич не бе добре смених я с нова, дано изкара.

Съб Юни 06, 2020 1:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор