Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Обучение TPMS датчици в Пловдив 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Сеп 08, 2019 11:01 am
Мнения: 7
Автомобил: WRX STi 2015
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, бих искал да попитам дали някой знае къде мога да отида в Пловдив да ми обучат датчиците за налягане на гумите? Имам два чифта гуми (зимни и летни) и съответно датчици, компютъра на колата също може да помни максимално два чифта датчици като могат да се сменят от копчето. Бях в официалния сервиз на Субару в Пловдив, където ми обучиха зимните (миналата есен) и на двете позиции на компютъра, а искам на едната да останат летните и да си ги сменям, а не да ходя при всяка смяна на гуми за обучение... Явно нямат необходимия софтуер или хардуер там

Чет Сеп 17, 2020 10:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 03, 2013 12:23 am
Мнения: 217
Местоположение: Стамболийски
Skype: kvark1971
Автомобил: Outback Touring XT 2020
Телефон: 0893556828
Рейтинг: 313
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Звънни ми, имам уред за четене на TPMS датчици. :)

_________________
Outback Touring XT 2020
Outback 3.6R 2017 LPi
Forester XT 2.0DIT 2017
Outback 3.6 2010 LPi

Чет Сеп 17, 2020 1:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
itonov написа:
Здравейте, бих искал да попитам дали някой знае къде мога да отида в Пловдив да ми обучат датчиците за налягане на гумите? Имам два чифта гуми (зимни и летни) и съответно датчици, компютъра на колата също може да помни максимално два чифта датчици като могат да се сменят от копчето. Бях в официалния сервиз на Субару в Пловдив, където ми обучиха зимните (миналата есен) и на двете позиции на компютъра, а искам на едната да останат летните и да си ги сменям, а не да ходя при всяка смяна на гуми за обучение... Явно нямат необходимия софтуер или хардуер там

Този бутон в книжката го дават за настройка на различно налягане в гумите, но не и за различни датчици. Може би ако честотата на оригиналния датчик се клонира ще стане работата. Затова пробвай при колегата да ти клонира оригиналните датчици.

Чет Сеп 17, 2020 3:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор