Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:15 pm



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Канадска Импреза,фалшиви документи–регистрацията невъзможна! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Harka написа:
А какво стана със справката в Канада, или още нищо няма?

Цитат:
Има и пуснато запитване към Канада за истинност на някой от документите – срок на отговор минимум 12 месеца!!!!


Няма отговор още

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Юни 07, 2021 11:57 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 05, 2014 3:34 pm
Мнения: 167
Местоположение: Варна
Skype: slav_ckc
Автомобил: Forester 2018, 2.5, CVT
Телефон: 08889566нулашест
Рейтинг: 92
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За съжаление това е голямата тъпотия на българското законодателство. Отнася го добросъвестния купувач, при условие, че са ясни продавачът мошеник и съдружникът му. Схемата е изпипана и единственият виновен остава невинният. :-x
 15

Сря Юни 09, 2021 12:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Biankonero написа:
petko 69 написа:
Много съжалявам , че измами и теб , но нямаше как да му знам схемите .Повярвай ,че не съм бил комбина с него .Просто му се предоверих , все па се познаваме от 35 години. Това е съм написал на вайбъра на Стельо , нямам какво повече да кажа . РС При мен дори и кола която платих за докарване от Канада не дойде, а въпросния Пейо си замина за Канада .


Беше ясно, че Пейо ще е виновен. За мен специално от разказаното от Стилян, поведението на Петко много повече прилича на поведение на джамбазин, опитващ се да си пробута развалината, от колкото на посредник, който няма представа от реалната ситуация. Схемата с "взех я за жената, ама нещо не я харесва", чакането няколко месеца..."не сме решили още", най-вероятно за решаване на проблема около документите, но неуспешно...за мен е показателно. Но това си е моето мнение. Другото, ако Петко не лъже, тогава да постъпи като мъж - да вземе колата и да върне парите на Стилян - взел ги е той, а не Пейо - факт. Така постъпва човек, който несъзнателно е подвел приятел. Естествено може да каже, че после му ги е дал, но това ще си остане само негово твърдение, като горното, че и той е измамен.

Понеже всички ме плюете без да знаете цялата ситуация да ви кажа нещо .Предложението от мен към Стельо беше , първо да регистрирам колата на мое име в Пловдив , а после той да дойде и му я прехвърля през нотариус .Той отхвърли този вариант защото трябвало да заплати нотариус и пожела сам да си я регистрира , сега пак говорете , че съм бил в комбина с Пейо и умишлено съм измамил Стельо . Повече няма какво да кажа , щом желаете да ме изгодните от Форума го направете , който пък желае може да ми звънне лично и ме оплюе какъв джамбази съм .
 -15

Пон Юни 14, 2021 7:38 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
Понеже всички ме плюете без да знаете цялата ситуация да ви кажа нещо .Предложението от мен към Стельо беше , първо да регистрирам колата на мое име в Пловдив , а после той да дойде и му я прехвърля през нотариус .Той отхвърли този вариант защото трябвало да заплати нотариус и пожела сам да си я регистрира , сега пак говорете , че съм бил в комбина с Пейо и умишлено съм измамил Стельо . Повече няма какво да кажа , щом желаете да ме изгодните от Форума го направете , който пък желае може да ми звънне лично и ме оплюе какъв джамбази съм .


Ако един автомобил е редовен, не виждам причина да храня нотариус или да се вземе без регистрация и да се регистрира на новия собственик директни.
Ако е имало причина да я регистрирате в Пловдив, това е друг въпрос и трябваше да споделите тази маловажна истина.

Преди 5 дена от Плевен към Варна пристигна подобна импреза също без регистрация на транзитни номера, но вече си е с номера във Варна. Значи не е задължителна регистрацията ако продавача е коректен?!?!

И не забравяй гръмките си думи, как ще си я приберете колата и ще ми върнете парите ако има проблем с нея!!!

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"
 15

Пон Юни 14, 2021 9:00 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Избягвах да коментирам темата, защото имах няколко неясноти, но сега част от тях леко ми се изясняват.
Обаче аз така и не разбрах чрез какъв документ е закупена колата - договор за покупко-продажба или парите са броени на ръка, без никакъв документ?
Видях, че колата е с някакви транзитни номера, но КАТ на коя ОДМВР ги е издала?
След като колата се купува от физическо лице, как така с лека ръка отхвърляте възможността за нотариус, колкото и аз да не ги харесвам - неговата такса в случая е да удостовери точно кой е дал парите, на кого и за какво. Да не говорим, че част от таксата отива в бюджета, но това е съвсем различна тема.
Иначе наистина е много неприятна историята, но в случая вече белята е налице и не може да се направи абсолютно нищо.
Колата ще изгние като веществено доказателство по досъдебното производство и няма да се върне на никой, защото реално няма собственик по документи.

Пон Юни 14, 2021 12:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
kronos написа:
Избягвах да коментирам темата, защото имах няколко неясноти, но сега част от тях леко ми се изясняват.
Обаче аз така и не разбрах чрез какъв документ е закупена колата - договор за покупко-продажба или парите са броени на ръка, без никакъв документ?
Видях, че колата е с някакви транзитни номера, но КАТ на коя ОДМВР ги е издала?
След като колата се купува от физическо лице, как така с лека ръка отхвърляте възможността за нотариус, колкото и аз да не ги харесвам - неговата такса в случая е да удостовери точно кой е дал парите, на кого и за какво. Да не говорим, че част от таксата отива в бюджета, но това е съвсем различна тема.
Иначе наистина е много неприятна историята, но в случая вече белята е налице и не може да се направи абсолютно нищо.
Колата ще изгние като веществено доказателство по досъдебното производство и няма да се върне на никой, защото реално няма собственик по документи.


Колата е закупена с договор за покупко - продажба, декларация за вноса и др.
Транзините са издадени и подновени от ОДМВр - град Пловдив.
Документално съм собственик аз - прокуратура и полиция нямат претенции за това.
Имат претенция относно истинност на един от трите различни канадски талона :)
Докато не изяснят това ( кога не се знае), колата е без право на регистрация.
За това, есента вероятно ще отиде на части и после на вторични.
Поздрави.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Юни 14, 2021 2:32 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без да съм адвокат, само се чудя как така имате договор за покупко-продажба, а не си завел частен иск срещу продавача?
Освен това остава отворен въпросът защо КАТ на ОДМВР-Пловдив са издали транзитни номера?
Не вземам страна, просто разсъждавам защо се е стигнало до тук.
Мисля, че трябва да си търсиш правата, но не знам кой е продавача, а и спомена, че е на фирма купена колата, доколкото помня.

Пон Юни 14, 2021 3:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
kronos написа:
Освен това остава отворен въпросът защо КАТ на ОДМВР-Пловдив са издали транзитни номера?


Транзинти табели се издават на всяко ППС с валидна ГО, не удостоверява нищо, нито собственост, нито вярност на документи. Издава се и без присъствие на ППС на място.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Юни 14, 2021 6:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pantata написа:
kronos написа:
Освен това остава отворен въпросът защо КАТ на ОДМВР-Пловдив са издали транзитни номера?


Транзинти табели се издават на всяко ППС с валидна ГО, не удостоверява нищо, нито собственост, нито вярност на документи. Издава се и без присъствие на ППС на място.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Изобщо не е така. Ето какво пише в разпоредбите на Наредба № І-45/2000 г. за регистрацията, отчета, пускането в движение и спирането от движение на моторните превозни средства и ремаркетата теглени от тях - чл. 27, ал. 1:
https://www.mvr.bg/opp/%D0%B0%D0%B4%D0% ... 0%BF%D1%81
"Изисквания, процедури, инструкции

I. Подаване на заявление
Заявлението се генерира от информационна система на МВР. Данните са попълнени автоматично. Заявителят само проверява данните и удостоверява с подписа си верността им. Заявителят не е необходимо предварително да попълва заявление.

Към заявлението се прилагат:

1. документ за самоличност
2. документи за придобиване на собствеността с данни за идентификация на превозното средство (напр. договор, фактура и др.; представят се в оригинал и копие, като копието се задържа в "Пътна полиция")
3. свидетелство за регистрация от чуждата държава (когато е приложимо)
4. митнически документ за оформен внос на територията на Европейския съюз (представя се копие, което се задържа в "Пътна полиция"), когато е внесено от държава извън ЕС, ЕИП и Конфедерация Швейцария
5. застраховка "Гражданска отговорност" и бланка на двустранен констативен протокол за ПТП.
6. превозното средство - за идентификация (при износ на превозни средства от страната - след прекратяване на постоянната или временната им регистрация или на закупени в страната нерегистрирани превозни средства - след митническо оформяне на износа им)
7. документ за платена държавна такса
8. нотариално заверено пълномощно - когато се заявява от пълномощник

II. Проверка за пълнота на представените документи
При приемане на документите служител на "Пътна полиция" ги проверява за пълнота и дава указания на заявителя относно липсващи или сгрешени документи."

Това, че някой в КАТ не си е свършил работата, изобщо не означава, че процедурата е спазена.

Пон Юни 14, 2021 7:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма нижда да спорим, но при условие, че са представени документи, а колата не е там изобщо те просто проверяват за пълнота. В последствие при пълна регистрация за истинност.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Юни 14, 2021 8:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не спорим, а уточняваме, че ако транзитните номера са били издадените съгласно нормативните разпоредби, нямаше да се стигне до тук.
В крайна сметка с тях автомобилът е 30 дни напълно изряден и няма после как да стане незаконен, след като веднъж е бил законен. Нали идеята на тези транзитни номера е да се движиш напълно законно на територията на България за 30 дни и следва всичко да бъде изрядно при издаването на такъв номер?
Аз бих завел дело срещу ОДМВР-Пловдив за небрежност!

Пон Юни 14, 2021 8:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Явно не сме на едно мнение, но аз не виждам по коя от горните точки може да имаш нещо срещу тях. Всички документи са на лице. Моето виждане, не ангажирам никого с него, е да се съди продавача, че е продал кола с неверни документи. Или сделката да се сметне за нищожна на база неистински документи и да върне парите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Юни 14, 2021 8:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pantata написа:
Явно не сме на едно мнение, но аз не виждам по коя от горните точки може да имаш нещо срещу тях. Всички документи са на лице. Моето виждане, не ангажирам никого с него, е да се съди продавача, че е продал кола с неверни документи. Или сделката да се сметне за нищожна на база неистински документи и да върне парите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Как по кои точки - нали съм ги подчертал? Та нали КАТ в ОДМВР-Варна е констатирал несъотвествие? Как така КАТ в ОДМВР-Пловдив не ги е установил, след като по закон е трябвало да провери същите тези документи?
Как ще съдиш продавача като той веднъж вече е регистрирал колата, макар и с транзитни номера? На какво основание?
Нека не забравяме, че в момента са важни документите и фактите, не кое е правилно и кое не.
И най-важното е, че не сме видяли какво точно пише в договора за покупко-продажба, а това се гледа в Прокуратурата и съда.
 15

Пон Юни 14, 2021 9:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колегата каза, че има договор заверен от нотариус, има и талон, при транзитни номера се проверява пълнотата. Мисля, че няма смисъл да го дъвчим повече. Това за подчертаното. Транзитните номера дават право единствено и само за придвижване, не удостверяват нищо, както талона им не представлява документ за собственост.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Юни 14, 2021 10:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И най - важното: Да не се забравя, че колата се купува от НАШ човек , който е БЕТОН и многократно е доказал коректността си.
Единственото слабо звено е , че при регистрация във Варна ВИНАГИ колите се гледат под ЛУПА.
Дори и стари битермиши или такива купени от представителство на дадена марка в чужбина.
Такова недоверие е направо учудващо. Няма да продължа с разсъжденията си.
Такива "кошове" в чужбина ги регистрират с една фърчаща бележка и по пощата.

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пон Юни 14, 2021 10:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pantata написа:
Колегата каза, че има договор заверен от нотариус, има и талон, при транзитни номера се проверява пълнотата. Мисля, че няма смисъл да го дъвчим повече. Това за подчертаното. Транзитните номера дават право единствено и само за придвижване, не удостверяват нищо, както талона им не представлява документ за собственост.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Или аз не разбирам нещо или май не говорим на един език?!
Къде колегата е казал, че има нотариално заверен договор за покупко-продажба?
Понеже имам претенциите да съм малко в час в тази сфера, ще ти кажа, че не можеш да пипнеш продавача именно, защото адвокатът му ще се позове на това, че колата вече веднъж е регистрирана и е трябвало всичко да бъде проверено от КАТ в ОДМВР-Пловдив.
Но тъй като сделката не е нотариално заверена, ако правилно съм разбрал, то тогава изобщо никой съд няма да ти разгледа жалбата като допустима.

Пон Юни 14, 2021 10:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
kronos написа:
Без да съм адвокат, само се чудя как така имате договор за покупко-продажба, а не си завел частен иск срещу продавача?
Освен това остава отворен въпросът защо КАТ на ОДМВР-Пловдив са издали транзитни номера?
Не вземам страна, просто разсъждавам защо се е стигнало до тук.
Мисля, че трябва да си търсиш правата, но не знам кой е продавача, а и спомена, че е на фирма купена колата, доколкото помня.


Да отговоря по ред на въпросите ти:
1/ Физическият продавач по думите на Петко и на прокуратурата е избягал в Канада - Има пусната бюлетина за издирването му. Освен това схемата е през трето лице, което е документално вносител на автомобила - въпросното лице е 90 и някой си набор - вероятно без собственост на негово име, не съм проверявал. Дело мога да зааведа, НО тъй като продавачите и двамата, както и автомобила са от Пловдив - делото трябва да се води там - не става дистанционно. Консултирал съм се с адвокат за това.
2/ Във КАТ Пловдив и КАТ Варна са представени различни талони на колата - пред технотест също. Всички документи са издадени защото има схема на плащане в Пловдив, както и във всеки друг град. Колата е минала там с рушвет. Технотест също - струва 850 лв. и почерпка за 200лв. Още в началото съм посочил разликите в Талони и технотест - година, цвят и др. Нама как да има такива разлики с един и същ талон. След изтичане на транзитите, колата минава Кат за подновяването им физически - плаща се :)

3/ Да колата е закупена с договор между физическо лице и фирма, НО нирмата не може да е извършител за това гонят мен, като неин преставител.

4/ От по-долу зададените - Колата не е регистрирана - тя има документ срочен за временно движение!!! Това не е регистрация.
Прикачени файлове:
1.jpg

Прикачени файлове:
2.jpg


И пак пояснявам за неразбралите, ако Петко Грозданов беше толкова коректен, просто трябваше да каже, че колата се продава регистрирана за да няма ядове при регистрация в друг град.
А това, което няколко пъти прочетох - че съм искал да си спестя нотариус - ДА защо не? при изряден автомобил?
Това не е първата кола, която купувам с договор без нотариус. Купувал съм и от Плевен и от Видин, и от Казънлък коли без регистрация - от хора от форума и съм ги регистрирал всичките без проблем.

Тази с неистинските документи на Петко на жена му колата - нея не мога да я регистрирам - защото Съфорумеца ме набута с проблемна кола!!! Нали той ми я продаде реално - повечето знаят този факт - защо като е толкова честен и съжалява не дойде да си прибере колата и да ми даде плика с пари, който му дадох на паркинга на Метро Пловдив?
За пореден път да кажа - Пари платих на ПЕТКО ГРОЗДАНОВ - Имаше и човек от форума с мен, който присъства на физическото разплащане!!!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Вто Юни 15, 2021 7:33 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Harka написа:
А какво стана със справката в Канада, или още нищо няма?

Цитат:
Има и пуснато запитване към Канада за истинност на някой от документите – срок на отговор минимум 12 месеца!!!!


След още две жалби или молби в прокуратурата, отново получих отказ без право на обжалване.
Чакаме прословутата справка, която никой не знае кога ще пристигне.

Вече стана точно 18 месеца от покупката.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Съб Сеп 04, 2021 8:35 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Яну 31, 2010 7:57 pm
Мнения: 112
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Освен като прекратят разследването да я разпродаваш на части - тъпа работа :(

Нед Сеп 05, 2021 5:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 29, 2014 12:08 am
Мнения: 171
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако въобще е останало какво да продава на части... :(

Пон Сеп 06, 2021 9:49 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор