Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:46 pm



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Канадска Импреза,фалшиви документи–регистрацията невъзможна! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги реших да напиша тази тема, за да запозная аудиторията с проблем с кола внос от Канада и невъзможната и регистрация. Главнно действащо лице за съжаление съм аз.

В темата няма да има обвинения, ще изложа само факти и нека всеки сам да прецени.

В началото на 2020г. Реших да сменя модела и се насочих към Бек В14 2.5 бензин автомат. Нямаше нищо интересно на пазара към момента и за това забавих малко покупката. Между срещите на Белмекен и Дряново бяхме говорили с колега от форума ( Petko 69) и той ми сподели, че е закупил за жена си канадска Импреза 2.5 автомат 2009-2011 хечбек. Тъй като съм имал Фори с тази комбинация на мотор и кутия и бях много доволен от поведението му, се замислих дали да не потърся такъв екземпляр и аз. Като логично първо попитах него дали ще я оставя или ще я продава. След седмица две имах оферта за покупка на колата от Петко, тъй като за жена му не била удобна за каране. Цената не беше фиксирана, продажбата не беше на 100% решена – каза ми да изчакам малко за да е сигурен, че ще я продава. ОК ще изчакам.
Преди срещата на Дряново попитах дали има резултат – още нямаше, но по неговите думи „ колата е перфектна – без ръжди, без проблеми, без скрити дефекти” , „ обслужена при Павлин в Пловдив, масла,всичко” + минат Технотест, готова за регистрация.
Исках да я взема още тогава, но не се получи. На Дряново я видях на живо за първи път – тъмен графит с видим преден десен калник за пребоядисване. Тогава не се предаваше още.
Прикачени файлове:
1.jpg

Март месец получих оферта за покупка на автомобила – с изрядни документи, минал технотест и готов за регистация.
Поисках я на транзити за по лесно прехвърляне, регистрация и всичко. Въпреки затворените градове на 01.04.2020г. отидох до Пловдив. Колата документално била на друг човек Пеьо, но иначе била на Петко ( техни си отношения с коли и пари).
Документи на колата получих от Пеьо(застраховка, документи за внос, транзитен талон, технотест, Канадски талон Оригинал и копие и декларация на физическия вносител – трето лице), а парите дахох на Петко както се бяхме уговорили. Колата получих готова за регистрация.
Накратко от там – Варна – нова газова уредба с всички документи, опит за подаване на заявление за регистрация в КАТ Варна – Не се получи – липсвал документ от Автомобилна Администрация за оторизация на Технотест или нещо подобно.
Този документ е 100% изискуем при регитрация след технотест и ням акак да се регистрира без него. Звънях на Петко и Пеьо, по техните думи не сме се били разбрали – отидох и си го платих и изкарах аз.
22.04.2020г. Втори опит за регистрация. Подадено заявление с всички документи. Платен номер по избор в КаТ. Още на каналите се почна с несъответствия с талон и заявление, цвят, тип купе и др. Но това е често срещана грешка – коригират на място и продължаваш.
Последно гише – офицера ми спря документи и всичко, колата влезе на канал за сверка на номера и ми беше съобщено, че Канадския талон е фалшив. Провериха я за пренабити номера, провериха дали е издирвана.
Не беше, но талона – ксерокопие.
Прикачени файлове:
4.jpg

Извзеха всички документи на колата, мен ме вкараха за разпит и обяснение. Започна следствена проверка за истинност на документите. Колата разрешиха да я прибера.
Прикачени файлове:
2.jpg

Търговеца Пеьо ми изпрати нов талон от Канада за 7-10 дена.
Прикачени файлове:
3.jpg

С новия отидох в Кат и го показах – казаха „ да този е оригинал, представи го на раследващия и прекратете следствието”
Представих го, Но се оказа, че новия и стария талон нямат нищо общо като информация освен VIN номера на колата( цвят, купе, регион, собственост и всичко се различаваха).
От там започна истинската сага. Разследването стана сериозно като минимален срок ми дадоха 60 дни за изясняване. Минаха 90 и развитие нямаше. През това време на няколко пъти коментирах с продавачите на колата да ми върнат парите и да си приберат колата. Отказваха с мотива, че до дни ще се наместят нещата и ще се регистрира.
В този период на няколко пъти се захапах с Петко в социалните мрежи, защото се опитваха да пробутат втора такава кола за продажба, която също седеше на транзити и не се регистрираше. Накрая получих предложението за връщане на сумата от Пеьо.
То гласеше:
„Пари нямаме, можем да дойдем с Пецата да приберем колата, да я дадем на друг и като вземем парите от него да ти върнем твоите, НО за целта трябва да спреш да пишеш по форумите глупости за да я продадем - иначе нищо няма да ти върнем”
Това беше офертата, която ме втрещи. Отговорих, че няма да продадат втори такъв боклук на друг член на форума, и щом се налага ще се видим в съда.
17.08.2020г. – получих покана за разпит от Прокуратурата като бъдещ обвиняем за опит за документална измама. До сега ме разпитваха три пъти вече. Очаквам да ми бъде предявено обвинение по офицялният ред и да ме вкарат в съдебна зала, защото двата фалшиви талона се оказаха 3бр.
Единият е бил ксерокопието, което получих в началото и предадох за сертификата към Автомобилна Администрация. То също се различава от първият талон . Реално в единия талон( транзитен) е с дата на регистрация 02,01,2011 цвят – тъмно сив
Прикачени файлове:
5.jpg

, а в другия ( технотест) е с дата на регистрация 01,06,2011 цвят – черен.
Прикачени файлове:
6.jpg

И двата документа са издадени преди да я закупя.
Прикачени файлове:
7.jpg

Така, че стана много грозна и заплетена ситуация. Има и пуснато запитване към Канада за истинност на някой от документите – срок на отговор минимум 12 месеца!!!! През това време аз нито мога да карам колата, нито да я регистрирам, нито да я продам, нито дори да я разглобя – защото е обект на разследване за измама. Аз също съм разследван за измама.

А сега и черешката на историята.
Колата седи на паркинг във вътрешен двор месец Април 2020г. През това време от 01.04 до 22.04 е изминала 20-30км градско във Варна. Не е карана.
След третия месец под открито небе и дъжд нещото, с което беше намазана за продажбата се изми и се оказа, че освен единия видим калник за боя има за ремонт и боя още три калника, една задна вежда, преден и заден капак, 4 врати, таван и брони. Вероятно ако я карах всеки ден щях да приема повечето като паркинг щети, но уви тя не се караше, а всеки ден излизаше нов проблем по купето.Това е така наречената перфектна кола за някой от форума.
А пълното обслужване при Павлин в Пловдив беше бял лист, на който пишеше „ Импреза 2011 Петко – външен ремък и километрите към датата”
Драмата продължава и към момента вече 9 месеца, все още чакам – и изясняване и обвинение. Вероятно ще се точи поне още 7-8 месеца, а може и повече.
Аз ще съдя Петко и Пеьо за измамата, на която станах жертва, и основно за да попреча да изгорят още някой като мен.

Поста е информативен!! Моля не вземайте страна. Всеки е прав за себе си. Фактите говорят.

В заключение да кажа:
Пазете се и не правете като мен, аз купих колата от Петко ( изявен член на фурума и уж приятел) като му имах пълно доверие 100% и за миг не съм се усъмнил, че би ме излъгал за каквото и да е. Сгреших и това ще ми коства много ядове и време освен парите, които изгубих.
Бъдете умни.
Поздрави.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Съб Яну 16, 2021 6:00 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Дек 25, 2010 10:57 am
Мнения: 73
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester 2.0X MT'03 ,Forester 2.5i
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Колега, в много лоша ситуация са те вкарали. Ако разбира се всичко е така,както го описваш. Учудвам се най вече от това, че си познавал човека от когото купуваш автомобила, а и го наричаш свой приятел. Не мога да приема и за момент, че двамата с „Пецата„не са знаели какво правят. Относно офертата им е меко казана нагла. Направи им контра оферта да ти издадат запис на заповед и да си вземат нередовния автомобил. А пък за призовката от Прокуратурата и образуваното вече дело, не се панирай. Просто, това са процесуални действия.
Ти си добросъвестен купувач и това,че някакви хора са ти взели парите и са те въвели в заблуждение, те прави единствено жертва, а не извършител на деянието. Документите които са ти предоставили -застраховка, документи за внос, транзитен талон, технотеста, няколкото броя Канадски талони и декларацията на физическия вносител – третото лице, могат да ги квалифицират като ОПГ, още повече, че както твърдиш се опитват да пробутат и втора такава кола за продажба, която също е на транзити и не е регистрирана. За всички тези документи са останали следи в системите на КАТ, митницата, застрахователите и издалия технотеста. Дано да имаш сключен договор за покупко продажба и да си пазиш всяко доказателство което ще е от значение по случая.
Желая ти късмет и благоприятно развитие на нещата!

Съб Яну 16, 2021 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 29, 2014 12:08 am
Мнения: 171
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мда, много неприятна ситуация наистина. В такива случаи винаги е по-добре да се изкаже и отсрещната страна (още повече, че и тя е активен член на форума), ако има какво да каже, разбира се. Успех с решаването на казуса!

Нед Яну 17, 2021 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз следя от самото начало развитието и още не мога да повярвам, че някой може да изпадне до там и то за толкова пари.
Петко винаги е пич и е помагал на Стельо и друг път с покупка на кола.
Не вярвам Стельо да съчинява , защото няма смисъл ,а и от самото начало следя ситуацията.
Ще е добре да чуем и другата страна.
И дано има развитие по-скоро.

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Нед Яну 17, 2021 1:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еех Стельо :facepalm: ](*,)
И аз се оглеждам за тая кола цяла година, пък тя под запор :(

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Нед Яну 17, 2021 10:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дано всичко около документите скоро се изясни и успееш да я регистрираш! И да бъдеш назад само с нервите, разправиите и козметичните изненади, но не и с парите. Поуката остава за всички.

Пон Яну 18, 2021 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 7:13 pm
Мнения: 218
Местоположение: Trun,Schweiz
Skype: dancho.ch
Автомобил: subaru Impreza 20d Limited S
Рейтинг: 200
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега Steling намери си колкото може по-бързо добър адвокат специализиран в измамите! То вярно, че " за Е......но дупе цяр няма", но поне да не потънеш повече. И за съжаление още веднъж се потвърждава мнението ми, че "перфектна, обслужена,нов внос" няма нищо общо с читавия автомобил. :( :( :( :(

Пон Яну 18, 2021 5:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 12, 2018 9:35 pm
Мнения: 33
Автомобил: Subaru Outback 2002 - 2.5 AT
Телефон: 0898654081
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Поуката за мен е: Изрядни и пълни документи + договор + реална стойност на МПС за да може в такива казуси да имаш съдебна защита.
Добър адвокат специализиран в такива казуси.
Успех
 15

Пон Яну 18, 2021 6:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С апел към @petko 69 да изкаже и той своята гледна точка, защото с мълчанието си потвърждава горенаписаното.
 15

Вто Яну 19, 2021 12:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 05, 2014 3:34 pm
Мнения: 167
Местоположение: Варна
Skype: slav_ckc
Автомобил: Forester 2018, 2.5, CVT
Телефон: 08889566нулашест
Рейтинг: 92
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Такива некоректни колеги имат ли място във форума? :shock:

Вто Яну 19, 2021 2:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много съжалявам , че измами и теб , но нямаше как да му знам схемите .Повярвай ,че не съм бил комбина с него .Просто му се предоверих , все па се познаваме от 35 години. Това е съм написал на вайбъра на Стельо , нямам какво повече да кажа . РС При мен дори и кола която платих за докарване от Канада не дойде, а въпросния Пейо си замина за Канада .
 -90

Вто Яну 19, 2021 2:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Много съжалявам , че измами и теб , но нямаше как да му знам схемите .Повярвай ,че не съм бил комбина с него .Просто му се предоверих , все па се познаваме от 35 години. Това е съм написал на вайбъра на Стельо , нямам какво повече да кажа . РС При мен дори и кола която платих за докарване от Канада не дойде, а въпросния Пейо си замина за Канада .


Беше ясно, че Пейо ще е виновен. За мен специално от разказаното от Стилян, поведението на Петко много повече прилича на поведение на джамбазин, опитващ се да си пробута развалината, от колкото на посредник, който няма представа от реалната ситуация. Схемата с "взех я за жената, ама нещо не я харесва", чакането няколко месеца..."не сме решили още", най-вероятно за решаване на проблема около документите, но неуспешно...за мен е показателно. Но това си е моето мнение. Другото, ако Петко не лъже, тогава да постъпи като мъж - да вземе колата и да върне парите на Стилян - взел ги е той, а не Пейо - факт. Така постъпва човек, който несъзнателно е подвел приятел. Естествено може да каже, че после му ги е дал, но това ще си остане само негово твърдение, като горното, че и той е измамен.
 99

Вто Яну 19, 2021 3:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Много съжалявам , че измами и теб , но нямаше как да му знам схемите .Повярвай ,че не съм бил комбина с него .Просто му се предоверих , все па се познаваме от 35 години. Това е съм написал на вайбъра на Стельо , нямам какво повече да кажа . РС При мен дори и кола която платих за докарване от Канада не дойде, а въпросния Пейо си замина за Канада .


Днес с Петко имаме годишнина. Година и 7 дена откакто ме измами. Врмето си минава, нищо не се случва. Нямам кола нямам пари от колата. Но с времето си събирам въпроси и отговори. времето дава много смислени отговори като се вгледаш в детайлите след първоначалния афект.
Но все пак празнуваме!! Първо тортата за Петко. Да ти е сладко колега!


Прикачени файлове:
one year love.jpg



И сега да споделя малко мои размисли отново. НЕ обвинения - в никъкъв случай. Само мисли на един глупак - демек аз.

Много ми харесва първото изречение в поста на Петко. Това болднатото и това симпатично "И ТЕБ", тоест според мен явно си го е знаел, че е мошенник, ама да върви търговийката е по-важното.
Тук във форума Петко е много познат и уважаван и съответно внимава какво и как пише. Владее си нервите и изблиците на мъжество и арогантност, но за моя радост в ФБ и Вайбър не е така внимателен. Ще споделя някой мой попадения, които предвидливо си запазих за спомен :)

Прикачени файлове:
Inked11_LI.jpg


Това е от една моя провокация в мрежата, на която той си отговори абсолютно мъжки и баровски. Като му омръзнат да ги кара на транзитки и ги праща във Варна :) Това е същия петко, който малко по-горе съжалява, че ме е наиграл така хубаво. Ама аз малко не му вярвам.

Прикачени файлове:
33.jpg


провокация две :) Тук вече се поизтърва, но схемата е отработена правилно и е факт, документално той няма подпис никъде. все пак е само посредника на сделката, ама за късмет аз съм си запазил и разговорите с него :)

Прикачени файлове:
Inked55_LI.jpg


Прикачени файлове:
66.png


Просто технотеста на не неговата кола е вв нега, а не неговата кола е в неговия гараж :) ама важното е да сме здрави :)

и така, а още едно имам то вече е от периода с фалшивитте извинения - но се вижда за кого е била (уж) колата - онази не неговата.

Прикачени файлове:
Inked22_LI.jpg


Имам и още една снимка с банковата сметка на Петко - снимана от картончето му с имена и др. Пратена от него - но заради банковите данни няма да я кача. А я имам защото трябваше да преведа парите за ненеговата кола в неговата банкова сметка :) Ама накрая се оказа в Кеш - за мое съжаление. Ама както казах по-горе, аз съм си тъпо парче явно.

Та честит Юбилей г-н Грозданов. Дано ти върви автомобилния бизнес в тая криза.

п.п. Имам още няколко снимки с оферти за коли от Петко - внос от Канада съответно :)
Ама те евентуално по-нататък.

Поздрави на всички.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Апр 08, 2021 9:30 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2015 1:44 pm
Мнения: 453
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2003г. H6 3.0
Рейтинг: 250
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нека и Петко се включи да даде някакво смислено обяснение.Ако нещата са така,както ги описва колегата Стилян,такъв човек няма място във форума.Изключително гнусна постъпка.

Пет Апр 09, 2021 7:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Емо74 написа:
Нека и Петко се включи да даде някакво смислено обяснение.Ако нещата са така,както ги описва колегата Стилян,такъв човек няма място във форума.Изключително гнусна постъпка.



Той го е дал по-горе. Какво ли друго да каже.

Днес ми дойде становище от прокуратурата - документите на колата (двата фалшиви талона с различно съдържания един от друг) са в процес на досъдебно производство по чл. 308,ал.2 от НК.
От Канада се изискват оригинали на документи, талони, купувачи и др.
Разбито във времето още 6-8 месеца минимум от днешна дата. Като след това все още не се знае, дали тази кола ще подлежи на регистрация в БГ.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"
 9

Пон Апр 12, 2021 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 9:20 am
Мнения: 4
Skype: Sme6ko
Автомобил: Subaru Forester SF 2.0 T
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Развитие по казуса има ли ?

Чет Май 27, 2021 9:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sme6ko написа:
Развитие по казуса има ли ?


Не и няма изгледи да се случи нещо.
Вероятно ще отиде на части Септември месец - ако ми позволят да я разглобя, защото и това е под въпрос докато не приключи разследването.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пет Май 28, 2021 8:18 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 26, 2017 12:30 pm
Мнения: 28
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH/MT 2008
Телефон: 0889918044
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ако изгубиш пари, можеш да ги спечелиш отново, но когато загубиш името си, то е завинаги.
Аз съм отвратен, а виждам и че въпроса с присъствието на конкретния индивид, не е решено от управата на форума. Какво чакате? Да изгори още някой, за да стане рецидив!

Пет Юни 04, 2021 1:58 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
След две жалби в опит да се случи нещо с тази кола, тотално ми подрязаха крилата :)
Прикачени файлове:
Inked5_LI.jpg


на втората жалба към съда, вече съм без право на обжалване.
Делото е окончателно спряно, докато не се получат нови доказателства или не се намери на Петко приятеля Пеьо да даде обяснения.
Ако се случи нещо от горните, тепърва ще се възобнови делото и всичко ще започне отново , до тогава си чакаме, без кола, без документи.. (без пари те са в Петко).
Поздрави на всички и се пазете от тоя мошенник (според мен ), че идват срещи, да не си купи още някой кола на жена му ](*,) ](*,) .


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Юни 07, 2021 9:38 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 29, 2014 12:08 am
Мнения: 171
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
А какво стана със справката в Канада, или още нищо няма?

Цитат:
Има и пуснато запитване към Канада за истинност на някой от документите – срок на отговор минимум 12 месеца!!!!

Пон Юни 07, 2021 10:52 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 53 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор