Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Затъмняване на стъкла 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Постове: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре е "чукча да е не само писател , а и читател".
Това е темата за затъмняване на стъкла, цели 7 страници.
А иначе препоръчвам https://bulfolio.com/ , който в тази тема е Боби от WV форума споменат от много колеги и включително от мен, защото ми е затъмнявал стъклата на три Субару-та и съм много доволен.
;)

Сря Юни 02, 2021 6:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2018 9:13 am
Постове: 47
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей,колега!Не знам по какъв критерий определи ,че съм ''чукча'' без да ме познаваш,но ако заради едно питане в неправилния раздел даваме оценки на хората....Не знам.Може да съм бързал ,да не съм имал възможност да прочета и т.н.Както и да е.Благодаря на колегите,които се отзоваха,а на другите на които съм им причинил дискомфорт ,се извинявам.

Чет Юни 03, 2021 8:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Постове: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
vesko написа:
Здравей,колега!Не знам по какъв критерий определи ,че съм ''чукча'' без да ме познаваш,но ако заради едно питане в неправилния раздел даваме оценки на хората....Не знам.Може да съм бързал ,да не съм имал възможност да прочета и т.н.Както и да е.Благодаря на колегите,които се отзоваха,а на другите на които съм им причинил дискомфорт ,се извинявам.


Извинявай, ако съм те обидил.
Но явно не знаеш вица за "Чукча писател, чукча не е читател".
Форума има търсачка: горе, вдясно, бутона "Търсене". И е желателно да се ползва преди се пусне нова тема подобна на вече съществуваща.
Няма нужда да се "затлачва" форума с няклоко теми по един и същ казус и след това другите колеги да се налага да четат в няколко теми вместо в една.

Чет Юни 03, 2021 9:26 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2018 9:13 am
Постове: 47
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вица го знам много добре и още веднъж се извинявам!

Чет Юни 03, 2021 9:34 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SensationBW и 101 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор