Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:49 pm



Отговори на тема  [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Затъмняване на стъкла 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре е "чукча да е не само писател , а и читател".
Това е темата за затъмняване на стъкла, цели 7 страници.
А иначе препоръчвам https://bulfolio.com/ , който в тази тема е Боби от WV форума споменат от много колеги и включително от мен, защото ми е затъмнявал стъклата на три Субару-та и съм много доволен.
;)

Сря Юни 02, 2021 6:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2018 9:13 am
Мнения: 47
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей,колега!Не знам по какъв критерий определи ,че съм ''чукча'' без да ме познаваш,но ако заради едно питане в неправилния раздел даваме оценки на хората....Не знам.Може да съм бързал ,да не съм имал възможност да прочета и т.н.Както и да е.Благодаря на колегите,които се отзоваха,а на другите на които съм им причинил дискомфорт ,се извинявам.

Чет Юни 03, 2021 8:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
vesko написа:
Здравей,колега!Не знам по какъв критерий определи ,че съм ''чукча'' без да ме познаваш,но ако заради едно питане в неправилния раздел даваме оценки на хората....Не знам.Може да съм бързал ,да не съм имал възможност да прочета и т.н.Както и да е.Благодаря на колегите,които се отзоваха,а на другите на които съм им причинил дискомфорт ,се извинявам.


Извинявай, ако съм те обидил.
Но явно не знаеш вица за "Чукча писател, чукча не е читател".
Форума има търсачка: горе, вдясно, бутона "Търсене". И е желателно да се ползва преди се пусне нова тема подобна на вече съществуваща.
Няма нужда да се "затлачва" форума с няклоко теми по един и същ казус и след това другите колеги да се налага да четат в няколко теми вместо в една.

Чет Юни 03, 2021 9:26 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2018 9:13 am
Мнения: 47
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вица го знам много добре и още веднъж се извинявам!

Чет Юни 03, 2021 9:34 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор